10 pomysłów na prezent świąteczny dla gamera


Zbliżają się święta, a wraz z nimi dylematy dotyczące upominków. Co kupić gamerowi i jaki prezent dla miłośnika gier będzie odpowiedni? Postanowiliśmy sprawdzić ofertę upominków w formie przeżyć i wybraliśmy 10 fantastycznych propozycji, które z pewnością trafią w jego gust!

Dla pasjonata wyścigów

Serie, w których zasiadamy za kierownicą supersamochodów zyskują miano kultowych. Tylko gracz, auto i tor wyścigowy lub otwarte miasto – ten typ gry nie zniknie z radarów popularności. Doskonałym pomysłem na prezent będzie umożliwienie graczowi doznania torowych przeżyć w świecie rzeczywistym. Voucher na przejazd wybranym samochodem, jak McLaren, Lamborghini czy Ferrari z pewnością zachwyci obdarowanego.

Dla miłośnika FPS

Strzelanki z perspektywy pierwszej osoby cieszą się popularnością. Ten typ gier dociera do szerokiej publiki z uwagi na zróżnicowane scenariusze: od realizmu inspirowanego konfliktami zbrojnymi, po kosmiczne sci-fi. Wybór prezentu dla miłośnika takich gier jest oczywisty – wejście na strzelnicę z możliwością sprawdzenia swojej celności! Zróżnicowane bronie i profesjonalne szkolenie sprawią, że ten prezent będzie strzałem w dziesiątkę,

Dla fanów gier piłkarskich

Miłośnicy tych gier utożsamiają się ze swoim ulubionym klubem lub zawodnikiem. Co kreatywniejsi marzyciele tworzą swoją postać i przemierzają drogę ku sławie. Choć zakontraktowanie gracza do topowych klubów europejskich wydaje się być nierealne, to rozgrywka w gronie znajomych jest jak najbardziej możliwa. Atrakcja w formie bubble footballu to świetny pomysł na prezent świąteczny dla gracza.

Dla zwolenników gier typu fantasy

Klimaty postapokaliptyczne, świat magów czy średniowieczne walki ze smokami to tylko przykłady najpopularniejszych map fantasy. Ze specjalnym voucherem można stworzyć swoją własną planszówkę! Poczynając od doboru zdjęć do kart funkcyjnych, aż po przypisywanie roli i akcji poszczególnym czynnościom. Całość złoży się na indywidualny egzemplarz gry!

Dla graczy preferujących symulatory

Rynek gier obfituje w pozycje stawiające na realizm. Jeśli przyszły obdarowany uwielbia świat symulacji, możemy obdarować go zabawą w symulatorze jazdy koleją czy pilotowania samolotu! Wiernie odwzorowane kokpity, ekrany z nowoczesnym oprogramowaniem oraz wyjątkowa mechanika gry sprawiają, że obdarowany poczuje się niczym w kabinie maszynisty lub pilota.

Dla osób uwielbiających gry kryminalne

Kryminały to pozycje, które wciąż zyskują popularność. Tajemnicze wydarzenia i mroczne historie sprawiają, że możemy poczuć się niczym Sherlock Holmes. A gdyby tak wystawić detektywistyczny zmysł obdarowanego na próbę? To brzmi jak pomysł na fantastyczny prezent, a zrealizować go można w wybranym escape roomie! Zróżnicowane poziomy trudności sprawią, że znajdzie się coś i dla nowicjusza, i dla starego wyjadacza!

Dla pasjonatów gier typu multiplayer

Część osób świadomie rezygnuje z produkcji stawiających na kampanię jednoosobową na rzecz gier typu multiplayer. Możliwość zagrania z paczką znajomych lub losowymi osobami z sieci to także ciekawe wyzwanie. Dla takiego gracza świetnym pomysłem na prezent będzie rozgrywka w laserowy paintball.

Dla fanów gier strategicznych

Logiczne myślenie, przewidywanie następstw i dopasowywanie się do fabuły to cenne umiejętności dla miłośnika strategii. Ta grupa graczy ucieszy się z prezentu w postaci kursu survivalowego. Taktyka funkcjonowania w surowych warunkach połączona z praktyczną wiedzą to czysta strategia w czasie rzeczywistym!

Dla miłośników przygodówek

Przygodówki występują w rozmaitych odsłonach, a ich największą zaletą jest otwarty świat, który wielu wprawia w wędrowniczy nastrój. Przenieśmy to zainteresowanie do świata rzeczywistego i wyślijmy obdarowanego na wycieczkę! Szlak Orlich Gniazd, kościoły gotyckie, a może Czarnobyl? Voucherów w tej kategorii znajdziemy naprawdę sporo!

Dla graczy z bogatą biblioteką

Na koniec zostaje typ gracza, który gra we wszystko, a jego biblioteka pęka w szwach. Trudno sprecyzować ulubiony gatunek, dlatego też konieczne jest pozostawienie pola manewru. Swobodę wyboru oferuje zestaw prezentowy “Dla Niego”. Znajdziesz w nim szereg interesujących atrakcji, od nurkowania, przez masaż relaksacyjny, aż po lekcję gry w golfa czy paintball.

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Priorytety w usuwaniu dwutlenku węgla z powietrza
Następny Kingdom Hearts wkrótce na Nintendo Switch, choć jest haczyk