40 rocznica Transformerów i nowe figurki z GI Joe!


Firma Hasbro Pulse, znana z produkcji zabawek dla dzieci, wprowadziła na rynek nowe produkty dla fanów Gwiezdnych Wojen, Transformers i GI Joe. Hasbro Pulse wypuściło specjalną edycję kolekcjonerską figurki Star Wars The Black Series KX Security Droid (Holiday Edition). Figurka ma wysokiej jakości detale, kolorystykę inspirowaną świętami i wiele zagięć, dzięki którym ustawisz figurki tak jak chcesz.

Aby uczcić 40. rocznicę Transformers, Hasbro Pulse wypusciło specjalne retro zabawki Soundwave’a, Laserbeaka i Ravage’a, a także Autobota Blaster i Steeljaw. Zainspirowane oryginalną serią G1, te produkty charakteryzują się stylistyką vintage, akcesoriami oraz ekskluzywną grafiką opakowania i specyfikacjami technicznymi inspirowanymi ich klasycznymi wydaniami.

Do tego, w ramach serii GI Joe Classified, Hasbro Pulse właśnie wprowadziło na rynek 3 nowe figurki: Night Force Tunnel Rat, Cobra Shadow Tracker i Night Force Parth „Wolf Spider” Varma. Te sześciocalowe figurki kolekcjonerskie mają wysokiej jakości detale, aby wyglądać jak postacie z ukochanej kreskówki z dzieciństwa, a także wiele punktów zgięcia i wiele szczegółowych akcesoriów osobistych!

Star Wars The Black Series – KX Security Droid (Holiday Edition)

Figurki Star Wars The Black Series to wysokiej jakości, kolekcjonerskie figurki z postaciami z filmów Star Wars. Figurka KX Security Droid (Holiday Edition) jest specjalnie zaprojektowana na święta i ma unikalne, świąteczne zdobienia. Figurka jest w pełni ruchoma i ma wiele punktów zgięcia. W zestawie z figurką znajdują się 3 akcesoria, w tym droid myszka. Figurki Star Wars The Black Series są sprzedawane osobno, w zależności od dostępności. Oczekiwana data dostępności może ulec zmianie, przedmioty mogą dotrzeć wcześniej lub później niż przewidywano, bez wcześniejszego powiadomienia. Premiera: przełom jesieni i zimy 2023.

Zobacz naszą recenzję gry Jedi: Survivor!

Soundwave, Laserbeaka i Ravage’a

Przeżyj ponownie nostalgię za ulubionymi figurkami akcji G1 dzięki zabawkom Transformers Retro Soundwave, Laserbeak i Ravage! Figurki akcji Transformers Retro G1 są zaprojektowane tak jak oryginalne wersje i mają klasyczny wygląd, akcesoria oraz ekskluzywną grafikę opakowania i specyfikacje techniczne inspirowane klasycznymi zabawkami.

Autobot Blaster i Steeljaw

Te klasyczne zabawki G1 Autobot Blaster i Steeljaw są inspirowane oryginalnymi wersjami G1. Posiadają drzwi do kasety w klatce piersiowej, które otwierają się po naciśnięciu przycisku. W trybie kasety figurka Steeljaw może zmieścić się w klatce piersiowej figurki Autobot Blaster.

Night Force Tunnel Rat

Seria G.I. Joe Classified Series to nowa seria figurek akcji G.I. Joe, które są bardziej ruchome i mają lepsze detale niż poprzednie serie. Figurki w tej serii mają 6 cali (150 mm) wysokości i są wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Cobra Shadow Tracker

Cobra Shadow Tracker to nowa figurka w serii G.I. Joe Classified Series. Figurka przedstawia członka organizacji Cobra, który jest ekspertem w zakresie śledzenia i przetrwania. Figurka ma wiele punktów zgięcia, dzięki czemu można ją ustawić w różnych pozach.

Night Force Parth „Wolf Spider” Varma

Wolf Spider to kolejna nowa figurka w serii G.I. Joe Classified Series. Figurka przedstawia członka G.I. Joe, który jest ekspertem w zakresie spadochroniarstwa i ratownictwa. Figurka ma wiele punktów zgięcia, dzięki czemu można ją ustawić w różnych pozach.

Poprzednio Jak stworzyć Lucy z Edgerunners w Cyberpunk 2077 Phantom Liberty
Następny Resident Evil 4 Separate Ways - Wszyscy bossowie i jak ich pokonać - Poradnik