5 automatów online z najwyższym RTP


Automaty do gier online należą do najpopularniejszych gier oferowanych przez kasyna wśród ich graczy. Różnią się one mnogością różnych funkcji oraz fabułą. Podstawę zawsze stanowi to, jak dobrze spędza się czas przy danym slocie. Wpływ na to ma temat wideo slotu, a także jakość jego wykonania. Gracze chętniej wracają do tych produkcji, które odpowiadają ich gustom. Nie bez znaczenia jest także oprawa graficzna i dźwiękowa, jeśli coś ich będzie drażniło, czy będzie nieprzyjemne, to do takiego slotu już nie powrócą. Nadmienione funkcje również są bardzo ważne, w związku z tym, że to one bardzo często przemawiają za lub przeciw danej grze. Niekiedy ich mnogość zniechęca tych, co cenią prostotę. Innym razem, osoby, które uwielbiają złożoność, odstąpią od tych tytułów, w których bębny jedynie się kręcą. Jednak na jakość rozgrywki oraz chęć do jej kontynuowania wpływ mają także inne istotne parametry jak wariacja, oraz RTP. Czym jest RTP? Z angielskiego, jest to zwrot dla gracza. Jego wartość jest stała, podawana dla tysięcy rozegranych gier. Jeśli wynosi 90%, to znak, że na wszystkie rozegrane gry powinno do naszej kieszeni wrócić 90% obstawionej sumy. Nie jest to regułą, ponieważ jeśli obstawimy najpierw symboliczne kwoty, możemy je przegrać, a jednocześnie, gdy kolejnym razem zagramy za wyższą sumę, możemy znacząco się wzbogacić! Czy zawsze należy się nim kierować? Z pewnością zawsze należy brać wysokość RTP pod uwagę. Poniżej prezentujemy 5 automatów z najwyższym RTP, czyli zwrotem dla gracza. Im jest on wyższy, tym lepiej.

Pozycja 5

1429 Uncharted Seas od Thunderkick zajmuje z wartością RTP wynoszącą 98,6% piątą pozycję. Jest to automat bardzo elegancko wykonany. Tematycznie nawiązuje do legend morskich znanych żeglarzom. Pośród symboli znajdują się morskie potwory, syrenka czy kompas. Gra toczy się na 5 bębnach, w 3 rzędach, w 25 liniach wygrywających. Wartość gry można ustawić w przedziale od 0.1 do 100.00. W slocie mamy darmowe obroty, rundy bonusowe oraz jackpota. Oprawa graficzna i dźwiękowa są na wysokim poziomie. Jeśli do tego dorzucimy bardzo wysokie RTP, wówczas staje się jasnym, dlaczego gracze uwielbiają ten tytuł i do niego wracają – ponieważ gra się przyjemnie i można sporo wygrać.

Pozycja 4

Ooh Aah Dracula od Barcrest z RTP na poziomie równym 99% zajmuje miejsce czwarte. 5 bębnów, 3 rzędy i 10 linii wygrywających, ze stawką od 0.01 do 50. Tematycznie slot nawiązuje do Draculi, ale ujętego bardziej na wesoło. W symbole liter wkomponowane są wampirze akcenty, mamy też zamek, wampirzycę i samego hrabiego Draculę. Ścieżka dźwiękowa oraz szata graficzna bardzo nawiązują do klasycznych automatów, co w konsekwencji może męczyć. Jednak miłośnicy tego rodzaju slotów, zachęceni wysokim RTP z pewnością nie raz do tytułu wrócą.

Pozycja 3

Mega Joker od NetEnt z RTP wysokości 99,03% zajmuje pozycję trzecią. Slot tematycznie jest klasyczną owocówką: cytryny, wisienki, śliwki oraz tytułowy joker, to tylko część dobrze rozpoznawalnych symboli. Twórcy postanowili oddać graczom wrażenia, które towarzyszyły im przy naziemnych maszynach. Stąd cała oprawa osadzona w szacie na kształt jednorękiego bandyty w systemie: 3 rzędy, 3 bębny, 5 linii płatnych.  Rozgrywka toczy się od wysokości 1.0 do 10.0. W slocie znajdziemy rundy dodatkowe i jackpota. Jednak niesłabnącą popularność od lat ten automat zawdzięcza wysokiemu RTP, który wraz z wysoką wariacją, dają możliwość na spore i częste wygrane, aż do 30 000.

Pozycja 2

Rainbow Riches Pick n Mix od Barcrest zajmuje z RTP wysokości 98%, drugie miejsce. Nie jest to błędem, że wymieniona wartość jest niższa, a jednak sama pozycja bardzo wysoka. Wynika to z faktu, że w grze jest zaimplementowana funkcja BIG BET, która w jednym czasie uruchamia trzy dodatkowe funkcje do jednego zakładu. Ostatecznie ten właśnie element zwiększa wartość wygranych, po cichu podwyższając i tak już wysokie RTP. Gra toczy się w 3 rzędach, na 5 bębnach i 20 liniach wygrywających. Zakład można obstawiać od 0.2 do 500.00, a maksymalna wygrana sięga 250 000. W slocie nie brakuje dzikich symboli, bonusów i mnożników, choć nie znajdziemy jackpota. Graficznie i dźwiękowo jest to wideo slot bardzo dopracowany – jest czytelny, kolorowy i prosty, a przede wszystkim bardzo przyjemny. Jeśli do tego doliczmy wysokie RTP, które pozwala na spore wygrane, wówczas wybór Rainbow Riches Pick n Mix od Barcrest jest oczywistością.

Pozycja 1

Ugga Bugga od Playtech jest propozycją, którą w rankingu RTP zajmuje najwyższe możliwe miejsce, z RTP wynoszącym 99,07%. Dlatego jest tak chętnie wybieranym automatem przez graczy. Rozgrywka toczy się na 3 bębnach i 10 rzędach oraz 10 liniach wygrywających. Możemy obstawiać od 0.1 do 250.00 na rundę i maksymalnie zyskać 1000x tego, co obstawiliśmy. Pośród funkcji dodatkowych nie znajdziemy tu jackpota, ale mamy Wildy oraz możliwość zamrożenia bębna. Tematycznie slot nawiązuje do plemion afrykańskich, stąd z symboli znajdziemy tu chatkę, bębny, wojownika czy maskę. Jest to niesamowicie dobrze wykonany automat, do którego chce się wracać, ze względu na jego grywalność. Jednak dodatkowo najwyższe RTP czyni z niego bardzo kuszącą i obowiązkową propozycję dla każdego gracza.

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Falcon i Zimowy Żołnierz - odcinek 3 - Wielki powrót Barona z Sokovii
Next Arnak - Recenzja insertu E-Raptor