6 darmowych gier dostępnych dla członków Amazon Prime


6 darmowych gier dostępnych dla członków Amazon Prime

Nowy miesiąc oznacza nową ofertę darmowych gier dla członków Amazon Prime. Prime Gaming rozdaje teraz sześć tytułów, z których najważniejszym jest The Evil Within 2. Reszta składa się z Faraway 2, Breathedge, Beat Cop, Lawn Mowing Simulator i Chicken Police – Paint It Red.

The Evil Within 2 zostało opracowane przez Tango Gameworks (założone przez Shinjiego Mikami) i wydane w 2017 roku. Gra survival-horror podąża za detektywem Sebastianem Castellanosem, który szuka swojej córki Lily.

 

Jeśli nie chcesz przyspieszyć bicia serca, ale zamiast tego trochę się odprężyć, Amazon Prime oferuje również symulator koszenia trawnika. Tytuł oddaje dokładnie to, co będziesz robić. Gra zawiera prawdziwe kosiarki do trawników, które dbają o brytyjską wieś.

Pozostałe cztery gry w zestawieniu są mniej znane, ale obejmują szeroką gamę gatunków. Na przykład Faraway 2 to gra logiczna typu side-scrolling, a Breathedge to gra o przetrwaniu w kosmosie. Beat Cop ma retro, pikselowy wygląd, a Chicken Police to gra przygodowa w stylu noir.

Chcesz zgarnąć te darmowe gry, ale nie jesteś członkiem Prime? Możesz zapisać się na bezpłatny 30-dniowy okres próbny. Gdy odbierzesz gry, będą one Twoje na zawsze.

Darmowe gry Prime Gaming na styczeń – dostępne od 3 stycznia:

The Evil Within 2
Lawn Mowing Simulator
Faraway 2
Breathedge
Beat Cop
Chicken Police – Paint It Red

Poprzednio Wyprawa do El Dorado - Zabrałem teściową do Dżungli!
Następny Styczniowe premiery na Netflixie, HBO MAX i Disney+