Aeon Drive cyberpunkowy action-platformer nadejdzie 30 września


W Aeon Drive studia 2Awesome przyjdzie nam przemierzać cyberpunkowe krajobrazy Neo Barcelony czyli action-platformera ze speedrunowymi elementami. W pojedynkę lub z trzema znajomymi znajdziemy się w wielu miejscach przesiąkniętego neonami miasta, a przy przemieszczaniu sie po nich pomogą nam umiejętności zaginające czas i przestrzeń.

Aeon Drive to druga gra stworzona przez 2Awesome Studio. We współpracy z wydawcą Critical Reflex tytuł zostanie wydany 30 września na PC i „wszystkie konsole”. Podążać będziemy za losami kosmicznej pilot Jackelyne zaraz po wydarzeniach Dimension Drive. Jackelyne powraca, tym razem w kompletnie innym cyberpunkowym settingu z nowym gameplayem. Nasza bohaterka podczas desperackiej próby dostanie się do domu rozbija się w środku wspomnianej metropolii. Z mocą miecza, sztyletu teleportacji i unikalnych umiejętności kontroli czasu Jackelyne musi znaleźć wszystkie Drive Cores aby naprawić swój statek i uratować miasto od nadchodzącej zagłady.

W grze uświadczymy unikalny system zaginania czasu, który oszczędzi nam frustrację spowodowaną powtarzalnością i utrzyma wyzwanie świeżym. Teleportujemy się przez lasery, kolce, piły, przeźlizgniemy się pod pociskami w ostatnim momencie i przebiegniemy przez 100 poziomów umieszczonych w różnych dzielnicach metropolii.

Integracja z Discordem i globalnymi tablicami wyników ułatwi rywalizowanie ze znajomymi i zupełnie obcymi graczami z całego świata

Aeon Drive został nominowany do Valencia Indie Awards 2020, Game Connection San Francisco 2020, Courage XL na GDC i Europen Game Showcase na GDC.

Linki:

Aeon Drive - Official Gameplay Trailer | Summer of Gaming 2021

https://store.steampowered.com/app/1479150/Aeon_Drive_Prologue/

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Nowy trailer Metroid Dread i jego analiza - raport nr. 6
Następny PS Plus wrzesień 2021 - w jakie darmowe gry zagramy?