After 5. Na zawsze: wszystko co musisz wiedzieć o piątej części sagi


Po wielkim sukcesie czterech poprzednich części serii After, fani gorącego romansu Tessy i Hardina mogą spodziewać się kolejnego emocjonującego rozdziału w ich burzliwej historii miłosnej. After 5 Na zawsze to piąty film na podstawie bestsellerowej sagi Anny Todd, która zaczęła się jako seria opowiadań na portalu Wattpad. Film jest adaptacją dwóch powieści: After Ever Happy i Before, które ukazują losy bohaterów po zakończeniu głównej fabuły. Oto wszystko co wiemy o filmie After 5 Na zawsze.

Zwiastun

Zwiastun filmu został opublikowany 1 maja 2023 roku przez wytwórnię Voltage Pictures. Widać w nim, jak Hardin (Hero Fiennes Tiffin) zmaga się z blokadą pisarską, będąc uwięzionym w przeszłości i nie mogąc poradzić sobie z rozstaniem z Tessą (Josephine Langford). Pod presją wydawcy, który domaga się nowej książki, Hardin wyjeżdża do Lizbony, prawdopodobnie szukając ukojenia. Tam spotyka Nathalie (Mimi Keene), z którą próbuje pogodzić się ze swoimi błędami. Jednak okazuje się, że przyjazd Hardina do Lizbony nie jest mile widziany przez niektórych ludzi, co prowadzi do napiętych i emocjonalnych sytuacji. Czy Hardin spróbuje zacząć nowe życie, czy wróci do starych nawyków? 

Zwiastun można obejrzeć tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=9jOs9QqvPGw

Co wiemy o fabule?

Cały film After 5. Na zawsze opowiada o tym, co dzieje się z Tessą i Hardinem po zakończeniu ich burzliwego związku. Tessa podejmuje decyzję o przeprowadzce do Seattle, gdzie rozpoczyna pracę w wydawnictwie Vance Publishing. Tam poznaje Roberta, który staje się jej przyjacielem i potencjalnym partnerem. Hardin natomiast próbuje odnaleźć sens życia po stracie Tessy i skupia się na pisaniu swojej drugiej książki. Jednak jego twórczość cierpi z powodu braku inspiracji i depresji. W poszukiwaniu ucieczki od problemów, Hardin wyjeżdża do Lizbony, gdzie spotyka Nathalie – kobietę z jego przeszłości, która ma dla niego ważną wiadomość.

Produkcja pokazuje również retrospekcje z życia Hardina przed poznaniem Tessy, w tym jego trudne dzieciństwo i relacje z rodzicami oraz pierwszą miłością – Molly. Ponadto film przedstawia losy innych postaci z serii After, takich jak Landon, Raquel czy Trevor.

Twórcy najnowszej części serii „After”

Za reżyserię “After 5” odpowiada Castille Landon, która wcześniej zajmowała się scenariuszem i reżyserią After 4 Bez siebie nie przetrwamy. Scenariusz filmu jest oparty na powieściach Anny Todd, która jest również producentką filmu. Producentami są także Jennifer Gibgot, Mark Canton, Courtney Solomon, Nicolas Chartier i Jonathan Deckter. Muzykę do filmu skomponował Justin Burnett, a zdjęcia wykonał Larry Reibman.

Premiera After 5 Na zawsze

After 5 ma swoją premierę kinową 13 września 2023 roku. Produkcja prawdopodobnie trafi też na serwisy VOD w późniejszym terminie – aby być na bieżąco i sprawdzić legalne źródła do obejrzenia “After 5 Na zawsze” online gdy tylko będzie on dostępny warto sprawdzić stronę filmiserial.pl a następnie skorzystać z wyszukiwarki filmów. 

Czy warto czekać i obejrzeć?

Film zapowiada się na emocjonujący i wzruszający finał historii miłosnej Tessy i Hardina, która przeszła przez wiele trudności i wyzwań. Od pierwszego spotkania na studiach, przez burzliwe rozstania i powroty, po dramatyczne odkrycia i straty, para musiała zmierzyć się z własnymi demonami i przeszłością. Czy ich miłość jest na tyle silna, żeby pokonać wszystkie przeszkody? Czy będą w stanie odnaleźć siebie nawzajem w nowych okolicznościach? Czy zdecydują się na wspólną przyszłość, czy też pożegnają się na zawsze? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, to nie możesz przegapić tej premiery.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Ożywcze Lato w Fortnite! - Zapraszamy na letnią eskapadę!
Następny Oglądaj Nowe Odcinki „Pokémon Najwspanialsze Podróże” w Polsce na Netflix!