Aktualizacja nowej generacji Wiedźmina 3 pojawi się w grudniu


CD Projekt Red ogłosił, że aktualizacja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsole PlayStation 5, Xbox Series i komputery PC zostanie wydana 14 grudnia.

Aktualizacja ogłoszona w poście na oficjalnym koncie Wiedźmina na Twitterze, CD Projekt RED dotrzymał obietnicy wydania w czwartym kwartale, potwierdzając grudniową datę. Dotyczy to jednak tylko cyfrowej wersji gry, a CD Projekt Red mówi, że data wydania fizycznego zostanie ogłoszona później.

Aktualizacja, która jest bezpłatna dla każdego, kto wcześniej kupił grę, obejmuje „dziesiątki ulepszeń wizualnych, wydajnościowych i technicznych w stosunku do oryginału” – zapowiedział CD Projekt Red w komunikacie prasowym. „Obejmują one między innymi obsługę ray tracingu, szybsze ładowanie na konsolach, a także różnorodne modyfikacje zintegrowane z grą”.

Więcej szczegółów na temat zintegrowanych modów i innych funkcji zostanie udostępnionych podczas transmisji na żywo na Twitchu w przyszłym tygodniu, ale CD Projekt Red potwierdził, że wersja nowej generacji zawiera wszystkie wcześniej wydane DLC wraz z nową zawartością opartą na serii Wiedźmin Netflixa.

Pierwotnie gra miała zostać wydana w zeszłym roku, ale została dwukrotnie opóźniona, a zewnętrzne studio Saber Interactive pierwotnie opracowywało nową wersję. CD Projekt Red przejął kontrolę w kwietniu 2022 roku, choć upierał się, że gra „nie jest w piekle deweloperskim”.

Data na czwarty kwartał została ustalona w maju, ale fani serii nadal martwili się o kolejne opóźnienia, biorąc pod uwagę dwa poprzednie, nie wspominając o zbliżającym się końcu roku, ale CD Projekt Red najwyraźniej osiągnie swój cel.

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio NCWW – Na jakie planszowe nowości wydać wypłatę? – Listopad 2022
Następny Proszę wsiadać: Nowy Jork i Londyn - recenzja - autobusowy roll&write!