Aliens: Dark Descent wyznacza czerwcową datę premiery z nowym zwiastunem


Aliens: Dark Descent wyznacza czerwcową datę premiery z nowym zwiastunem

Aliens: Dark Descent, nadchodząca izometryczna gra strategiczna akcji od dewelopera Tindalos Interactive i wydawcy Focus Entertainment, oficjalnie zadebiutuje 20 czerwca 2023 r. Będzie dostępna na PC oraz konsole obecnej i poprzedniej generacji. Ujawniona w zeszłym roku na Summer Game Fest gra Aliens: Dark Descent to taktyczna gra akcji czasu rzeczywistego, która zawiera oryginalną historię osadzoną w uniwersum Obcego.

Jako dowódca oddziału Colonial Marines otrzymasz zadanie zbadania kolonii, która pogrążyła się w mroku po wybuchu złowrogiego powstania. Teraz zmagając się z ksenomorfami, rebeliantami i niebezpiecznymi poziomami mazi na suficie, będziesz musiał kierować swoimi żołnierzami w bitwie za pomocą „płynnego” systemu kontroli.

Gdy Twoja drużyna porusza się jako jedna jednostka, każde wydane polecenie jest wykonywane przez najlepiej wyposażonego żołnierza piechoty morskiej. Podczas walki czas można spowolnić, co daje wystarczająco dużo czasu na szybkie i precyzyjne wydawanie rozkazów. Nadal będziesz chciał stąpać ostrożnie, ponieważ Dark Descent ma własny system permanentnej śmierci, a na każdym poziomie nie brakuje niebezpieczeństw. Poza bitwą będziesz mógł ulepszać swoich żołnierzy za pomocą atutów i sprzętu, dostosowywać ich ekwipunek i wyposażać swoich marines w charakterystyczną broń z filmów o Obcym.

Aliens: Dark Descent to nadchodząca strategia czasu rzeczywistego stworzona przez Tindalos Interactive we współpracy z Disney’s 20th Century Games i wydana przez Focus Entertainment. Gra osadzona w serii Alien ma zostać wydana na PlayStation 4, PlayStation 5, Windows, Xbox One oraz Xbox Series X i Series S.

Aliens: Dark Descent - Exclusive Official Gameplay Release Date Trailer

 

Sprawdź poprzedniego newsa tutaj.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Dead Space - Jak przejść grę samą piłą plazmową? - Poradnik
Następny Zmieniam zdanie. Teraz Diablo IV jest najbardziej oczekiwaną grą roku