Alone in the Dark otrzymał nowy trailer!


Zanurz się w mroczne dzielnice i niebezpieczne scenariusze w Alone in the Dark, zacierając granice między rzeczywistością a złudzeniem. Amunicja jest ograniczona, a potwory są żywcem wyjęte z koszmarów – czasem mądrzejsze jest uciekać niż walczyć.

Twoje wrażenia będą się różnić w zależności od tego, czy grasz jako Emily czy Edward, co sprawia, że warto ponownie zapoznać się z historią z obu perspektyw. Jednak nawet w chwilach pozornego bezpieczeństwa sytuacja może szybko się eskalować…

Alone in the Dark | Looking For Jeremy Trailer

Alone in the Dark jest hołdem dla przełomowego oryginału, zanurzając graczy w nawiedzającą opowieść oczami jednego z dwóch protagonistów: wciel się w rolę Edwarda Carnby’ego, granego przez Davida Harboura (Stranger Things, Hellboy), lub Emily Hartwood, granej przez Jodie Comer (Free Guy, Killing Eve) w tej reimagionowanej klasycznej grze survival horror, gdzie horror psychologiczny łączy się z gotykiem południowym. Eksploruj swoje otoczenie, stawaj czoła potworom, rozwiązuj zagadki i odkrywaj niepokojącą prawdę ukrytą w Derceto Manor.

Fascynująca narracja autorstwa Mikaela Hedberga (SOMA, Amnesia: The Dark Descent), wykwintne projekty potworów autorstwa legendarnego współpracownika Guillermo del Toro, Guya Davisa, oraz nawiedzające melodie Doom Jazz ikony Jasona Köhnena łączą się, tworząc przerażające i atmosferyczne doświadczenie survival horror.

Czym jest Alone in the Dark?

Wyrusz w przerażającą podróż do głębin Derceto Manor w tej nowej wersji Alone in the Dark, nostalgicznym hołdzie dla kultowego horroru z lat 90. Położone wśród mrocznej scenerii gotyckiego południa Stanów Zjednoczonych lat 20., Alone in the Dark zręcznie łączy estetykę noir z klasycznymi elementami horroru Lovecrafta, zacierając granicę między tym co znajome, a co jest surrealistycznym.

  • Postępuj śladami pionierów horroru i zanurz się w atmosferycznej przygodzie, która oddaje hołd dziedzictwu prekursora gatunku.
  • Przygotuj się na pełne napięcia przeżycia, gdy zagłębisz się w świat, w którym zdrowie psychiczne wisi na włosku, ciemność kryje niewypowiedziane horrory, a amunicja jest towarem deficytowym.
  • Odkryj złowrogie sekrety posiadłości oczami Emily Hartwood lub Edwarda Carnby’ego, a każdy z nich oferuje unikalną perspektywę na rozwijające się wydarzenia.
  • Zgub się w fascynującej narracji psychologicznej stworzonej przez Mikaela Hedberga, wizjonerskiego umysłu stojącego za kultowymi horrorami jak SOMA i Amnesia – zobacz naszą recenzję gry Amnesia: Rebirth.

Alone in the Dark jest rozwijane przez Pieces Interactive w Szwecji i ma zostać wydane na PC, Xbox Series S/X i PlayStation®5. Planowana data premiery to 16 stycznia 2024 r.

Poprzednio Terraformacja Marsa: Gra kościana - recenzja - kostki na Marsie!
Następny Risk of Rain powraca i to w wielu różnych odsłonach!