Aquanox: Deep Descent otrzymał swoją datę premiery! Już niedługo powrócimy do tej niesamowitej przygody w głębinach oceanów w postapokaliptycznym świecie zatopionym przez katastrofę ekologiczną na nieporównywalną skalę.

Temat podwodnego świata już nie raz wracał w popkulturze, jednak od paru lat jest zaniedbywany. Pamiętam takie dzieła, jak grę strategiczną RTS Submarine Titans czy też film Wodny Świat. Była także bardzo przyzwoity podwodny symulator Aquanox. Na szczęście już niedługo, bo 16 października, będziemy mogli wrócić do tej fascynującej gry w całkowicie nowej i współczesnej odsłonie.

Czym jest Aquanox? Jest to gra, w której będziemy pilotować bojową łódź podwodną i wykonywać różne zadania dla najemników. Podobnych gier jest sporo (np. bardzo ciekawy Rebel Galaxy Outlaw), jednak w większości z nich akcja dzieje się w kosmosie. Tym razem jest inaczej i Aquanox Deep Descent zabierze nas na dna oceanów. Gra oprócz rozbudowanej kampanii fabularnej dostarczy dla nas także tryby sieciowe. Będziemy mogli grać w kooperacji, ale także i w trybie Deathmatch oraz Team Deathmatch odpowiednio w osiem osób lub w dwóch drużynach po cztery osoby.

Sama kampania będzie tradycyjna dla tego typu symulatorów z akcentem na zabawę w stylu arcade. Będziemy zbierać surowce, rozbudowywać nasz statek i wybierać odpowiednią łódź do naszego stylu gry. Podejmiemy się różnych zadań najemniczych i będziemy budować naszą pozycję. Fabularnie jesteśmy dowódcą grupy doświadczonych pilotów podwodnych myśliwców. Będziemy próbować przetrwać w tym podwodnym świecie podejmując się różnych zadań wyposażeni w torpedy, działka czy inne wyrzutnie odpowiednie do pracy pod wodą. W Aquanox Deep Descent będziemy mogli zagrać na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz Microsoft Windows.

Rzućcie koniecznie okiem na całkiem niezły trailer zapowiadający grę:

Aquanox Deep Descent - Release Date Trailer

Oraz parę zdjęć udostępnionych przez twórców.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Here Be Dragons - recenzja Switch - kościane łamigłówki ahoy
Następny Marvel's Avengers - Recenzja - Znalazłem DNA Hulka!