Art booki Elden Ring są dostępne w przedsprzedaży


Art booki Elden Ring są dostępne w przedsprzedaży

Wygląda na to, że From Software naprawdę ma „to coś” z Elden Ring. Nie tylko była to gra roku 2022 na The Game Awards, ale także odniosła ogromny sukces wśród fanów, sprzedając miliony egzemplarzy. Jeśli uważasz się za fana tej gry, być może zechcesz to sprawdzić – w przedsprzedaży na Amazon są już dostępne tomy 1 i 2 oficjalnych art booków o sztuce gry Elden Ring. Mają zostać opublikowane 25 lipca i oba są w sprzedaży za £48.99, czyli to będzie w przybliżeniu 262.15 PLN + koszta wysyłki do Polski (£3.27, czyli około 17.50 PLN) .

Oba tomy to ponadwymiarowe wydania w twardej oprawie, które mierzą w calach 8,25″ x 11,75″ (21 cm x 30 cm). Są to pełnokolorowe tomy, które zawierają kluczowe grafiki, prace koncepcyjne i projekty rozwojowe dla wszystkich części RPG akcji z otwartym światem.

Pierwszy tom ma 432 strony i zawiera grafikę z filmu otwierającego grę, a także sceny z otwartego świata Ziem Pomiędzy, w tym lochy. Zobaczysz także obrazy i grafiki wielu postaci z gry i projektów zbroi. Art book część 1 do nabycia pod tym linkiem.

Tom drugi ma 384 strony i koncentruje się bardziej na wrogach, których w grze jest wielu w przeróżnych rozmiarach. W tym tomie znajdziesz także grafikę oraz listy broni i przedmiotów znalezionych w grze. Art book część 2 do nabycia pod tym linkiem.

Jeśli interesują Cię kolejne wydania książek o Elden Ring w twardej oprawie, sprawdź oba oficjalne przewodniki strategiczne Elden Ring. Jeden tom jest już dostępny, a drugi ma ukazać się w pierwszym kwartale 2023 roku.

Sprawdź poprzedniego newsa o Elden Ring tutaj.

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio World of Deuslair wyląduje na Kickstarterze w 1 kwartale 2023 roku
Następny Menu to najdziwniej smakujący film, jaki ostatni oglądałem - Recenzja