Assassin’s Creed Valhalla otrzyma ostateczne DLC w grudniu, ale nie dostanie Nowej Gry+


Assassin’s Creed Valhalla otrzyma swoje ostatnie DLC – The Last Chapter – 6 grudnia, ale niestety nie otrzyma „wysoce pożądanej” funkcji Nowej Gry+.

Ubisoft podzielił się wiadomościami na blogu i ujawnił, że The Last Chapter zakończy „dwa niesamowite lata wsparcia premiery”. Ostatni rozdział pojawi się wraz z aktualizacją tytułu do wersji 1.6.2 i posłuży jako „wzruszające i intymne zakończenie sagi Eivor” oraz „powiąże niektóre wątki fabularne rozwijane w trakcie gry i zaoferuje zamknięcie twojego czasu spędzonego w Klanie Kruka”.

Ci, którzy chcą zobaczyć koniec historii Eivora, będą musieli wykonać kilka rzeczy, a pełna lista jest następująca;

– Ukończ główny wątek fabularny, ślubując wszystkim terytorium Anglii
– Ukończ mityczne wątki fabularne Asgardu i Jotunheimu
– Ulepsz swoją osadę do poziomu 5 i zbuduj koszary wikingów z Joms
– Zabij wszystkie cele Zakonu Starożytnych i zdemaskuj jego przywódcę

Ubisoft potwierdził również, że nie będzie już organizował ograniczonych czasowo wydarzeń festiwalowych w Ravensthorpe. Jednak wszystkie nagrody z poprzednich festiwali będą dostępne u kupców po ukończeniu zadania Pierwsza noc Samhain. Pojawią się również zupełnie nowe nagrody w ramach podziękowania za nieustające wsparcie.Jeśli chodzi o Nową Grę+, o której Ubisoft przyznał, że jest „bardzo pożądaną funkcją”, nie zostanie ona jednak dodana do gry.

„Assassin’s Creed Valhalla została stworzona jako wyjątkowe doświadczenie Assassin’s Creed, które bardzo różni się od swoich poprzedników w swojej strukturze, oferując nowe sposoby interakcji ze światem i jego postaciami” – napisał Ubisoft. „Podczas badania implementacji Nowej Gry+ zdaliśmy sobie sprawę, że głębia gry dała nam ograniczone możliwości, aby uczynić powtarzalność wyjątkową i satysfakcjonującą”.

Chociaż Nowa Gra+ nie nadejdzie, pojawi się kilka nowych opcji, zanim Ubisoft skupi się na Assassin’s Creed w przyszłych tytułach, w tym opcja noszenia kaptura w dowolnym momencie. Będzie jeszcze kilka niespodzianek, ale Ubisoft zachowuje je na „ostateczne pożegnanie”.


Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Poprzednio Golden Joystick Awards 2022
Następny Prezent na święta dla fana Star Wars? Propozycji jest naprawdę wiele