Atomic Heart – oficjalny zwiastun premierowy


Atomic Heart - oficjalny zwiastun premierowy

Obejrzyj trzymający w napięciu zwiastun premierowy RPG akcji Atomic Heart. Przyjrzyj się fabule gry, walce i robotom oraz poznaj niektóre postacie, które spotkasz w nowej grze FPS.

Atomic Heart to fabularna gra akcji FPS opracowana przez Mundfish, której akcja toczy się w alternatywnym Związku Radzieckim z 1955 roku. Nauka i technologia to główne filary społeczeństwa w tej rzeczywistości. Ale jakiego wysiłku wymaga zbudowanie idealnego społeczeństwa? Jaka jest cena takiego społeczeństwa? W Atomic Heart jesteś majorem P-3, który musi dowiedzieć się, jakie siły stoją za utopijnym marzeniem. Zbuntowane roboty, gigantyczne maszyny i krwiożercze zmutowane kreatury – wszystko to stanie się przeszkodą na drodze tajnej misji. Jakie tajemnice kryją się w głębi Obiektu 3826? Za prawdę trzeba będzie zapłacić krwią, ponieważ utopijny sen nie jest tym, czym się wydaje…

Akcja Atomic Heart rozgrywa się w obiekcie 3826, czołowym centrum badań naukowych Związku Radzieckiego, w alternatywnym roku 1955. W latach trzydziestych XX wieku naukowiec Dmitrij Sieczenow opracowuje upłynniony programowalny moduł o nazwie Polimer, wywołując ogromny przełom technologiczny w dziedzinie energii i robotyki w ZSRR i uwolnienie większości ludności od pracy fizycznej. Głównym bohaterem jest niezrównoważony psychicznie oficer major Siergiej Nieczajew (pseudonim P-3), wysłany przez Sieczenowa w celu zapobieżenia pogorszeniu się sytuacji w placówce 3826. P-3 staje przed wyzwaniem walki z robotami, które oszalały, nieudanymi eksperymentami biomechanicznymi i własnym, stale pogarszającym się stanem psychicznym.

Atomic Heart jest już dostępne na PC, PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One i Xbox Game Pass.

Atomic Heart - Launch Trailer

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio SkyShowTime za pół ceny na zawsze - sprawdzamy ofertę!
Następny Wild Hearts - Najlepsze bronie - Poradnik