Azul – Unboxing Gry


Witajcie 🙂 dzisiaj przybyła do nas przepiękna gra Azul, która w Polsce została wydana przez wydawnictwo Lacerta. Gra jest całkiem świeża, ale pewnie już większości z Was dobrze znana. Jednak dzisiaj przygotowałam unboxing tejże gry, więc Ci co się jeszcze zastanawiają będą mieli okazję zajrzeć do pudełka, oraz obejrzeć unboxing na żywo.

Nie wiem czy wiecie skąd właściwie wzięła się nazwa gry? Otóż nazwa została zaczerpnięta od słowa Azulejos, które określało biało-niebieskie ceramiczne płytki sprowadzane do Europy przez Maurów. Owe płytki zyskały rozgłos po wizycie króla Manuela I w Hiszpanii, który zlecił przyozdobienie swojego pałacu takimi płytkami, z racji, że go zafascynowały.

W grze będziesz miał okazję wcielić się w artystę układającego mozaikę na ścianach pałacu. Gra Azul jest odpowiednia dla dzieci w wieku od 8 lat w górę, przeznaczona dla od dwóch do czterech graczy, a czas rozgrywki wynosi od 30 do 45 minut.


YouTube player

Subskrybuj nasz kanał na YouTube


CZAS ZAJRZEĆ DO PUDEŁKA!

Tak się prezentuje pudełko do gry Azul. Opakowanie jest opatrzone pięknymi grafikami przedstawiającymi mozaikę. Pudełko jest wykonane bardzo solidnie, z grubej tektury, ma gładką, błyszczącą powierzchnię.

Po otworzeniu opakowania mamy instrukcję, która również utrzymana jest w podobnym klimacie. Instrukcja genialnie łączy się z wnętrzem opakowania. W środku jest trochę tekstu oraz obrazki instruktażowe.

Na zdjęciu widać dziewięć żetonów warsztatów w formie. Żetony mają prześliczne wzory, gładką fakturę i są wykonane z grubej, solidnej tektury.

Kolejnym bardzo ważnym elementem gry są plansze graczy. Plansze są całkiem sporych rozmiarów, mają gładką fakturę, są sztywne.

Na zdjęciu widoczny jest płócienny woreczek na kolorowe kafelki, oraz znajdujące się w nim płytki. Same płytki są wykonane z należytą starannością i mają przepiękne wzory.

W opakowaniu znajdziemy również żeton pierwszego gracza w dość nietypowej odsłonie.

Cztery znaczniki punktacji, w formie czarnych drewnianych kosteczek.

I w końcu nadszedł czas na pokazanie zdjęcia wypraski. Ja osobiście się w niej zakochałam:) wszystko perfekcyjnie się w niej mieści a dodatkowo jest bardzo atrakcyjna wizualnie.

 

Poprzednio Dark Souls: Remastered - Poradnik na wszystkich bossów
Następny Youjo Senki - Recenzja - Dziecko Wojny