BACK 4 BLOOD W PLANIE WYDAWNICZYM FIRMY CENEGA


Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Węgrzech i na Słowacji, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła nowa gra kultowego studia Turtle Rock Studios – Back 4 Blood. Tytuł trafi na PlayStation 4, PlayStation 5 i  Xbox One/Series X w polskiej wersji językowej (napisy) 22 czerwca 2021 r.

Zobacz zwiastuny gry z polskimi napisami TUTAJ.

Na premierę gra będzie dostępna w Edycji Specjalnej i Deluxe Edition. Obie wersje zostaną wzbogacone o nietuzinkowe dodatki!

Edycja Specjalna zawiera:

  • Grę Back 4 Blood
  • Ekskluzywne metalowe opakowanie

Edycja Specjalna dostępna będzie przez ograniczony czas. Po wyczerpaniu nakładu, grę będzie można zakupić w Edycji Standardowej.

Deluxe Edition zawiera:

  • Grę Back 4 Blood
  • Ekskluzywne opakowanie specjalne
  • 4 dni wczesnego dostępu – możliwość gry od 18.06.2021
  • Przepustkę roczną – 3 nadchodzące dodatki do pobrania

Zamów w przedsprzedaży, żeby zdobyć elitarny zestaw skórek broni „Fort Hope”!

Back 4 Blood to porywający FPS kooperacyjny autorstwa twórców popularnej serii Left 4 Dead. Jesteś w samym środku wojny przeciwko przerażającym stworom, które niegdyś były ludźmi, a teraz przeobrażone przez zabójczego wirusa, pragną pochłonąć resztki cywilizacji. Gdy los ludzkości wisi na włosku, musisz razem ze znajomymi wyruszyć do walki z nieprzyjacielem, unicestwić go i odzyskać świat. Walcz w 4-osobowej kooperacyjnej kampanii fabularnej, w której gracze muszą ze sobą współpracować, aby przetrwać kolejne, coraz trudniejsze misje. Zagraj z trójką znajomych online albo wybierz solową rozgrywkę i poprowadź swoją drużynę do walki. Wybierz postać spośród 8 ocalałych, dostosuj ją i uzbrój w śmiercionośne bronie i przedmioty, aby przygotować się do walki z nieustannie ewoluującym wrogiem. Graj razem ze znajomymi albo przeciwko nim w trybie PVP. Zostań jednym z ocalałych (Sprzątacze) albo wciel się w przerażającego przeciwnika (Zarażony). Obie strony mają do dyspozycji unikalne bronie, zdolności i specjalności.

Historia Back 4 Blood rozgrywa się po katastrofalnej epidemii, w której większość ludzkości została zabita lub zarażona pasożytem – Piekielną Larwą. Zahartowana trudnymi do uwierzenia wydarzeniami i ośmielona do walki o ostatnią ludzkość, grupa weteranów apokalipsy zwana Sprzątaczami zebrała się, by stawić czoła zainfekowanym okropnościom znanym jako Zarażeni i odzyskać świat. Back 4 Blood oferuje ekscytującą, dynamiczną, ciągle się zmieniającą rozgrywkę i wysoce nieprzewidywalną, konfigurowalną akcję, dzięki której gracze będą wracać raz po raz po więcej.

Back 4 Blood zawiera czteroosobową kooperacyjną kampanię fabularną, w której Sprzątacze muszą walczyć z Zarażonymi i współpracować, aby przetrwać coraz trudniejsze misje. Gracze mogą łączyć siły w trybie online w trybie współpracy w trybie drop-in i drop-out, aby wspólnie walczyć z ciągle ewoluującym zagrożeniem lub rozegrać kampanię solo z trzema kolegami z drużyny AI. Gra oferuje również konkurencyjny tryb wieloosobowy, w którym uczestnicy mogą grać z przyjaciółmi lub przeciwko nim w trybie PvP online, obsługującym do ośmiu graczy i drużyn na zmianę, grając zarówno jako Sprzątacze, jak i przerażający Zarażeni.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Assassin's Creed Valhalla - Poradnik dla Początkujących - Każdy może być wikingiem
Następny Niebo o północy - Recenzja - miało być ambitnie, wyszło …jak wyszło.