Black Friday Gaming – promocje dla graczy!


Black Friday w 2021 roku jest doskonałą okazją dla wielbicieli gier. Wśród ofert dla miłośników gamingu znajdziesz najlepsze konsole, gry oraz akcesoria w ramach wyprzedaży Black Friday. Sprawdź nowości rynkowe, a także utrzymujące się na topie tytuły. Zobacz, jak niskie ceny możesz uzyskać, kupując konsolę Nintendo Switch na Black Friday, albo korzystając z promocji na gry.

Niesamowite doznania z gier na konsolach – Black Friday 2021

Czujesz, że przyszedł czas na zakup nowej konsoli? Black Friday będzie doskonałą okazją, aby dostać ją w jeszcze niższej cenie. Możesz postawić na nowości rynkowe, albo skorzystać z niższych cen na poprzednie generacje konsol, które nadal dostępne są na rynku. Przeceny są nie tylko na konsole w Black Friday, ale także najlepsze gry w zestawie. Szukaj w czołowych promocji na takich produktach jak:

  • Microsoft Xbox series X,
  • Xbox series S,
  • Sony PlayStation 5,
  • Sony PlayStation 4,
  • Nintendo Switch w Black Friday.

Jeżeli wolisz małe konsole w stylu retro, je również kupisz na promocjach i wyprzedażach. Hitem jest Konsola Nintendo SWITCH Joy-Con, która łączy zalety wielu rodzajów rozgrywki w jednym urządzeniu.

Nintendo Switch na Black Friday – konsola taka, jakiej potrzebujesz

Bez względu na to, czy wybierzesz konsolę Nintendo SWITCH Neon Red & Blue Joy-Con, wersję szarą czy specjalne wydanie w kolorystyce ze świata gier, wprowadzi Cię ona w nowy wymiar rozrywki. Możesz postawić również na odświeżone wydanie konsoli Nintendo Switch OLED z doskonałym ekranem wykonanym w najnowszej technologii, dostępnej od listopada. Daje ona szersze możliwości:

  • rozbudowana do 64GB pamięć,
  • port LAN,
  • ulepszona jakość dźwięku,
  • pełna kompatybilność z grami na poprzednią wersję.

Korzystając z konsoli Nintendo Switch kupionej w Black Friday masz możliwość gry samodzielnej i ze znajomymi, na ekranie jako urządzenie przenośne, jak i w formie konsoli podpiętej pod TV. Dostosuj sposób rozrywki do aktualnych możliwości. Nie zapomnij także kupić najlepszych gier, które także znajdziesz na promocjach Black Friday.

Jakich gier szukać na Black Friday – maksymalne obniżki cen

Czekasz na ulubiony tytuł na konsolę XBOX, PS5 czy Nintendo Switch?Poluj na obniżki cen na najpopularnyjsze gry w Black Friday, a także nowości rynkowych. Możesz trafić na ciekawe promocje w największych sklepach na rynku. Na promocjach Black Friday szukaj gier z niemal każdej kategorii tematycznej, na przykład:

Nie wszystkie nowe wydania gier są dostępne na starsze konsole, dlatego Black Friday może być przy okazji dobrym momentem na zmianę platformy do grania.

Najlepsze oferty gamingowe w Black Friday na Ceneo.pl

Szukasz wyprzedaży, promocji i obniżek cen w Czarny Piątek? Sprawdź propozycje konsol i gier w Black Friday dostępne na Ceneo.pl. Portal skupia oferty największych polskich sklepów. W jednym miejscu nie tylko porównasz ceny, ale także poznasz opinie kupujących na temat wybranego przez Ciebie produktu. Dzięki możliwości weryfikacji historii cen masz pewność, że są one najlepsze. Sprawdź dostępne możliwości i skorzystaj z rozrywki na najwyższym poziomie.

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Jurassic World Evolution 2 - Zaczynamy grę! Arizona, Stan Waszyngton, Pensylwania Gameplay
Next Najciekawsze znaleziska Dataminingu w New World - stan na 17.11.2021