Będzie krótko – na YouTube nagrałem całe moje przejście gry Blair Witch i postanowiłem wrzucić te odcinki na BigBadDice.pl. Jakbyście mieli problemy, to tutaj znajdziecie odpowiedzi.

Nie znajdziecie tutaj wszystkich przedmiotów do znalezienia, mimo że sporą ich część udało mi się odnaleźć. Jednak jeżeli potrzebujecie pomocy ze znajdźkami to będziecie musieli jej poszukać gdzieś indziej. Przy okazji, jest to moja pierwsza pełna seria bez komentarza. Tutaj znajdziecie całą serię z Plague Tale: Innocence, w której komentowałem grę i marudziłem na różne elementy. Dajcie znać które wersje wolicie. Wiem że są zwolennicy gameplay bez gadania i gameplay z gadaniem, dlatego też będę wdzięczny za fajne argumenty.

Argument pod tytułem dziwny prowadzący nie jest fajnym argumentem. I jeszcze jedna sprawa – grałem od pierwszego dnia premiery i jeżeli nie wiecie, to gra była mocno skopana jeżeli chodzi o optymalizację. Problem został dosyć szybko naprawiony przez twórców gry i mniej więcej od trzeciego odcinka wszystko działa jak należy. Pamiętajcie także, by subskrybować nasz kanał na YouTube 🙂

Subskrybuj nasz kanał na YouTube

Blair Witch Rozdział 1 – 3 – Początek gry

Blair Witch Rozdział 4 – 6

Blair Witch Rozdział 7 – 9

Blair Witch Rozdział 10 – 13

 

Blair Witch Rozdział 14 – 15

Blair Witch Rozdział 15 – 16 – Koniec gry!

 

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Previous Przegląd najpopularniejszych slotów w kasynach internetowych dla miłośników anime
Next Green Hell - Recenzja - Smak pająka