Blizzard nie planuje już aktualizować Heroes of the Storm


Blizzard Entertainment tworzył Heroes of the Storm z myślą o tym, by zostać silnym konkurentem takich wielkich graczy na rynku MOBA, jako League of Legends i Docie 2. Jednak szybko się okazało, że było to zadanie zbyt trudne nawet dla takiego giganta, jak popularny Blizzard. Szeroką ofertę gier wirtualnych od tego producenta można między innymi znaleźć na https://gg146.bet/pl/esports. Na stronie są udostępnione najpopularniejsze oferty dla miłośników esportu.

Najpierw Blizzard skończył z esportem. Pod koniec 2018 roku amerykański producent ogłosił, że kończy z organizacją serii Heroes Global Championship, co oznaczało koniec esportu w tej grze. Kolejni producenci gier wycofywali się ze wspierania sceny, która do tej pory istniała teoretycznie. Sama produkcja nadal funkcjonowała i otrzymywała nowe postacie: Imperiusa z Diablo czy Mei z Overwatcha.


Teraz Blizzard Entertainment kończy z rozwojem Heroes of the Storm. Po tym, jak HOTS miał 7 rocznicę, wydawca potwierdził, iż kończy z dalszym rozwojem swojego tytułu. W Blizzard poinformowały, że producent będzie kontynuować sezony oraz rotacje bohaterów. Sklep w grze pozostanie aktywny, jednak nie warto liczyć na nowości do kupienia. Według Blizzard przyszłe aktualizacje będą skupione na wyłącznie na utrzymaniu klienta gry i poprawkach błędów.

Wszyscy pasjonaci tej gry nadal będą mogli cieszyć się zabawą w Heroes of the Storm, jednak już nie warto liczyć na nowych bohaterów i udoskonalenie funkcji w tej grze. Nie warto wykluczać, że w przyszłości możemy oczekiwać wyłączenie oficjalnych serwerów, o ile graczy nie będzie czekać już nic ekscytującego.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Poprzednio Playstation Plus Extra i Premium - lipiec 2022
Następny Overlord IV: początek czwartego sezonu anime o najpotężniejszym z liczów!