Blizzard ogłosił kolejny dodatek do WoWa, Word of Warcraft Dragonflight


W dodatku Dragonflight akcja toczyć się będzie na Smoczych Wyspach, czyli ojczyźnie smoków Azeroth. W dodatku czeka sporo nowych rzeczy jak pięć nowych obszarów, nowa grywalna kombinacja klasy i rasy Draktyrski Przywoływacz, możliwość latania na smokach, przebudowany system talentów, ulepszone profesje i zaktualizowany interface. Na stronie Blizzarda można zarejestrować się do bety.

Smoki Azeroth powróciły aby bronić domu swoich przodków, Smoczych Wysp. Pełne magii żywiołów i energii życiowej Azeroth, wyspy obudziły się poraz kolejny i to my odkryjemy ich dawno zapomniane sekrety.

Pierwsza grywalna klaso-rasa

Draktyrscy Przywoływacze mogą dowolnie zmieniać pomiędzy dwiema dostosowywalnymi formami – humanoidalną i smoczą. Jako Draktyrski Przywoływacz będziemy mogli wybrać po czyjej stronie będziemy walczyć, Hordy lub Przymierza. Kiedy stworzymy postać czeka nas nowe intro specjalnie stworzone pod te klaso-rasę gdzie zanim wyruszymy na przygodę dowiemy się jak używać naszych umiejętności. Dostępne będą również dwie specjalizacje, średnio dystansowa gdzie walczyć będziemy pazurami i atakami ogniowymi lub korzystać z magii życia i wzmacniać sojuszników. Poprzez magię będziemy mogli również wzmacniać nasze smocze umiejętności.

Latanie na smokach

W dodatku będziemy mogli dosiadać smoków w nowej formie powietrznego poruszania się gdzie dowoli będziemy mogli przemierzać przestworza. Podczas naszej przygody na Smoczych Wyspach zdobędziemy cztery unikalne, dostosowywalne smoki. Do naszej dyspozycji będą dostępne umiejętności, które pozwolą nam utrzymać się w powietrzu, ale na niedoświadczonych jeźdzców czekają różne zagrożenia. W miare stawania się coraz lepszym nasz smok będzie odblokowywał nowe manewry. Kiedy osiągniemy maksymalny poziom będziemy mogli wykonywać nowe wyzwania na całych Smoczych Wyspach i odblokowywać więcej opcji dostosowywania dla naszych Smoków.

Smocze Wyspy, czyli 5 nowych grywalnych obszarów

Smocze wyspy to ojczysty dom smoków Azeroth. Kiedy świat rozpadł się podczasz Great Sundering magia uciekła z wysp i weszły one w stan uśpienia. W czasie kiedy wyspy wracają do życia, wracają również zagrożenia. Nowymi obszarami będą: The Waking Shores, Ohn’Ahran Plains, The Azure Span, Thaldraszus oraz Forbidden Reach

Zmiany w Gameplayu

Dragonflight przyniesie znaczące zmiany do istniejących już systemów w grze. Ulepszenia HUDu, całkowicie nowy system craftingu i profesji i nowe sposoby poruszania się po Azeroth.

Twórcy tworzą nowy HUD od podstaw. Dodatkowo będzie dostępny tryb edycji, który pozwoli nam przesuwać, dostosowywać i personalizować UI.

W craftingu będziemy zdobywać rzadkie składniki i tworzyć z nich nowe niesamowite przedmioty w miare odblokowywania specjalizacji w naszej profesji.

Z każdym awansem będziemy zdobywać punkty talentów, które wydawać będziemy w dwóch różnych drzewkach talentów. Drzewka klasowe będą miały w sobie utility skille dla naszej klasy, a drzewka specjalizacyjne będą zwiększały ofensywę lub umiejętności lecznicze.

Trailer:

Dragonflight Announce Cinematic Trailer | World of Warcraft

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Tygodniowe premiery na HBO MAX, NETFLIXIE i w kinie!
Następny Boonlake - testujemy insert od reDrewno