Cała NAPRZÓD! EVERSPACE 2 — gra RPG z otwartym światem — dostępna jest od dziś na PC!


Po pięciu latach, pecetowa wersja EVERSPACE 2, w wersji 1.0, trafia wreszcie do fanów kosmicznych strzelanek. Premiera na PlayStation 5 i Xbox Series X|S już tego lata.

ROCKFISH Games, niezależne studio gier klasy AA, z nieukrywaną dumą ogłasza, że EVERSPACE 2 jest już w pełni ukończone po pięciu latach intensywnych prac. EVERSPACE 2 jest dostępny na Steam, GOG i Microsoft Store w cenie 49,99/44$. Można ją nabyć za 99 funtów/49,99 euro/5900 euro i jest oferowana z 10% zniżką przez pierwszy tydzień od premiery.

W grze EVERSPACE 2 gracze wcielają się w rolę Adama, pilota-klona, który wyrusza na poszukiwanie skarbów, aby uciec przed konfliktem w DMZ Cluster 34 i zdobyć wolność. Jego kosmiczna podróż jest pełna szybkiej akcji, zniechęcających wyzwań, niebezpiecznych misji i imponujących nagród. Porywająca przygoda science-fiction czeka na graczy w rozdartej wojną galaktyce. Świat jest rozległy i starannie zaprojektowany, pełen niesamowitych zagadek i niebezpieczeństw. Piloci muszą doskonalić swoje umiejętności, budować i zdobywać coraz lepszy sprzęt, aby przetrwać i wygrywać z jednej potyczki za drugą.

Oprócz pięciu rozległych systemów gwiezdnych wprowadzonych w Early Access, możesz wreszcie wyruszyć na podbój Khione, szóstego systemu gwiezdnego w EVERSPACE 2. Ostatni etap kampanii zawiera ogromną bitwę kosmiczną z niesamowitą animacją. W ostatnim etapie czeka na nas bitwa z bossem. Piloci zyskają nowy statek 4 poziomu, nową mechanikę rozgrywki, nowe zadania poboczne w nowych systemach gwiezdnych oraz nowe i lepsze nagrody w kilku misjach pobocznych oraz w końcowym etapie Ancient Rifts. Ponadto wersja 1.0 dodaje ulepszone wskaźniki życiowe pilotów, specjalne modele handlu towarami, więcej opcji dostosowywania statków, nowe zestawy bonusowe oraz trudność Nightmare, którą można odblokować po ukończeniu kampanii na innych trudnościach.

Everspace 2 - Zaczynamy grę, Skrzydłowy, Od Zera - Gameplay pl #01

Nie bądź elf, dej suba!

'Jestem naprawdę dumny z zespołu ROCKFISH. Przez lata wkładali w ten projekt swoje serce i duszę, a rezultaty są świadectwem tego, co najlepsze. Wszędzie widać, ile pasji poszło w tę grę, od ultra czułego sterowania i doskonałej mechaniki pojedynków, przez bogaty tryb RPG i świetną fabułę, po ogromny i fantastycznie zaprojektowany świat.” – mówi Michael Schade, prezes Rockfish Games. 'Bez przesady można powiedzieć, że EVERSPACE 2 był jak dotąd najbardziej ambitnym projektem naszego zespołu. I jesteśmy zachwyceni, że ta nasza podróż wciąż trwa. Ale dziś skupiamy się na ostatecznej wersji EVERSPACE 2, która – mamy wielką nadzieję – zadowoli fanów tego tytułu.
Po ponad dwóch latach rozwoju w ramach wczesnego dostępu i sześciu dużych aktualizacjach, EVERSPACE 2 oferuje graczom 30 godzin ekscytującej kampanii dla jednego gracza oraz godziny misji pobocznych, zadań bonusowych, zagadek i innych wyzwań. Gra zawiera również ponad cztery godziny w pełni udźwiękowionych dialogów w języku angielskim i niemieckim oraz ponad dwie godziny cutscenek i filmów. Gra jest obecnie lokalizowana na 13 języków, w tym angielski, brazylijski portugalski, czeski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, koreański, polski, rosyjski uproszczony, chiński tradycyjny i hiszpański.

Od daty premiery na PC, EVERSPACE 2 będzie działać na Windows PC i konsolach Steam Deck. Po premierze planowane jest wsparcie dla Linuksa i macOS oraz dodatkowe optymalizacje dla Steam Deck; podczas gdy zespół ROCKFISH usprawnia EVERSPACE 2 na Linuksie, grę będzie można uruchomić za pośrednictwem Protona. Gra ukaże się na konsole najnowszej generacji Xbox i PlayStation latem 2023 roku. Jeszcze w tym roku artbook i ścieżka dźwiękowa gry będą również dostępne do nabycia w formie cyfrowej.
To jednak nie koniec fascynującego świata EVERSPACE 2 firmy ROCKFISH Games. Oprócz planowanej wersji konsolowej, jeszcze w tym roku możemy spodziewać się dużej darmowej aktualizacji. Aktualizacja ta zawierać będzie nowe funkcje, dodatkowe opcje personalizacji statków oraz wsparcie głosowe. ROCKFISH Games rozpoczęło również prace nad pierwszym dużym płatnym rozszerzeniem gry, sequelem EVERSPACE 2, który doda nowe elementy fabuły i rozgrywki. Oczekuje się, że to rozszerzenie zostanie ukończone w połowie 2024 roku.

EVERSPACE 2 to przede wszystkim:

 • Ponad 30 godzin głównej kampanii – z pełną wersją audio w języku angielskim i niemieckim
 • Ponad 90 godzin eksploracji kosmosu, w tym misje poboczne, zadania poboczne, zagadki i inne wyzwania
 • Sześć quasi-otwartych systemów gwiezdnych do zbadania
 • Ponad 120 światów zaprojektowanych z dbałością o szczegóły
 • 9 podklas statków na 4 poziomach – każda klasa ma inne bonusy i umiejętności
 • Zmierz się z siedmioma różnymi frakcjami – każda z nich posiada unikalne typy statków i jednostek obronnych o specjalnych zdolnościach
 • Siedmiu towarzyszy, którzy będą ci towarzyszyć w misjach – każdy z nich posiada własne ulepszenia
 • Rozbudowane opcje dostosowywania każdego statku, w tym możliwość odblokowania funkcji Transmodyfikacji (Transmog)
 • Możliwość zbierania projektów i ulepszania sprzętu
 • Setki rodzajów broni i wyposażenia do wyboru
 • Zawartość aktualizacji Ancient Rifts pozwalająca walczyć z wymagającymi przeciwnikami i zyskać możliwość odblokowania potężnych legendarnych broni i wyposażenia o unikalnych właściwościach
 • Rozbudowane zadania i misje, dzięki którym zdobędziesz dodatkowe punkty i oceny
 • W pełni konfigurowalny kontroler HOTAS/HOSAS dla PC

ROCKFISH Games, we współpracy z Maximum Games, ma przyjemność ogłosić światową premierę wersji deluxe (fizycznej) gry na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. EVERSPACE 2 Stellar Edition zawiera 64-stronicowy artbook oraz ścieżkę dźwiękową do pobrania. stronicowy artbook oraz ścieżkę dźwiękową do pobrania. Tę wersję gry można już zamówić w przedsprzedaży w Amazon, Target i u sprzedawców na całym świecie.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Kontrola telefonu partnera jeszcze nigdy nie była tak prosta!
Następny Darmowe DLC Mercenaries do Resident Evil 4 Remake jest już dostępne