Ciri i Yennefer w Fortnite! – Na szczęście growe, a nie z serialu Netflixa


Współpraca między Fortnite a The Witcher to marzenie fanów gier, które stało się rzeczywistością! Odkryj wyjątkowe wyspy, zdobądź unikalne przedmioty i wciel się w swoje ulubione postacie z sagi Wiedźmina.

Czas ruszyć na nowe łowy z wiedźminką Ciri i czarodziejką Yennefer z Vengerbergu w Fornite! Od teraz aż do godz. 2:00, 5 lipca 2023 roku, gracze będą mieli okazję udowodnić, że potrafią przeżywać przygody jak Ciri i Yennefer na dwóch specjalnych wyspach: Ucieczka Ciri i Pole bitwy Yennefer. Przejście tych wyzwań pozwoli na zdobycie ekskluzywnych nagród w grze!

Ucieczka Ciri

Na wyspie Ucieczka Ciri, która została stworzona przez Team Unite we współpracy z Epic Games, gracze będą musieli unikać Białego Zimna, przemierzając różne światy. Podczas tej przygody odkryjecie pełen potencjał swojej postaci – biegając, skacząc, pokonując przeszkody i przekraczając własne granice. Zacznijcie swoją wyprawę od zakładki „Odkryj” lub wpisując kod wyspy: 2776-4034-8400.

Pole Bitwy Yennefer

Dzięki tej samej współpracy powstała również wyspa Pole bitwy Yennefer, na której będziesz miał szansę zdominować wrogów przy użyciu mieczy, łuków i zdolności magicznych, jednocześnie broniąc bazy swojej drużyny. Wkrocz na pole bitwy i pokaż przeciwnikom, co to znaczy być potężną czarodziejką! Dołącz do walki przez zakładkę „Odkryj” lub użyj kodu wyspy: 2862-9616-5689.

Nagrody na mapie Opowieść o Dwóch Burzach

Wyspy Ucieczka Ciri i Pole bitwy Yennefer pozostaną dostępne do godz. 2:00, 5 lipca. Po ich ukończeniu zdobędziesz specjalne przedmioty do swojej szafki w Fortnite:

  • Emotka Charakterna Ciri
  • Emotka Wzburzona Yennefer
  • Sztandar Opowieść o Dwóch Burzach

Ciri i Yennefer z Vengerbergu w Sklepie

Sprytna, Wytrwała i Gotowa, by bronić innych: Strój Ciri z Akcesoriami

Jako zręczna wiedźminka, Ciri jest zawsze przygotowana do walki. W zestawie ze strojem znajdziecie plecak Zireael, z którego można dobyć kilof Miecz Zireael. Gdy Ciri dzierży Miecz Zireael, jej dłonie otacza zielona aura. Dostępna jest także lotnia Bazyliszek.

Potężna Czarodziejka: Strój Yennefer z Vengerbergu wraz z Akcesoriami

Jako mistrzyni sztuk tajemnych, Yennefer z Vengerbergu to mocna sojuszniczka. Ze strojem otrzymacie plecak Ptasia Czaszka, pełen nadnaturalnej energii. Możecie także uzbroić się w kilof Megaskop Yennefer i przywołać magicznego kruka dzięki emotce Czarnoskrzydły.

Nie przegap tej niesamowitej okazji, aby dołączyć do świata Fortnite jako Ciri i Yennefer z Vengerbergu i pokazać swoje umiejętności bojowe!

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Czerwcowe premiery na VOD - końcówka miesiąca!
Następny Pełna Fabuła i Historia serii Diablo: Oś Czasu, Mitologia i Streszczenie