Co ciekawego w Playstation Plus w Maju 2023?


PlayStation potwierdził swoją następną pulę darmowych gier dla subskrybentów PlayStation Plus w maju 2023 roku, po wycieku informacji. Trzy gry, które będą dostępne dla subskrybentów we wszystkich trzech poziomach, to Grid Legends, Chivalry 2 i Descenders. Od 2 maja wszystkie trzy gry będą bezpłatne dla subskrybentów PS Plus.

Pamiętaj też, żeby odebrać swoje gry kwietniowe w playstation plus do 2 maja!

Jeśli jesteś fanem gier wyścigowych, Grid Legends to gra dla Ciebie. Ta gra, wydana w 2022 roku, to piąta odsłona serii i zawiera tryb fabularny, cross-platformowy tryb wieloosobowy oraz narzędzie do tworzenia tras. To hybrydowy wyścigówka z możliwością dostosowywania ustawień i można ją grać zarówno na PS5, jak i PS4. GRID Legends to ekscytujące i nieprzewidywalne doświadczenie w dziedzinie motorsportu z wciągającą narracją, która wciągnie Cię w akcję. Staniesz się głównym bohaterem w pasjonującej historii wyścigów z wyjątkową obsadą, w tym Ncuti Gatwa, przedstawionej w rozszerzonej rzeczywistości. Po drodze napotkasz intensywne osobowości, kulisy dramatu i słynny zespół Ravenwest Motorsport, a wszystko to zostanie uchwycone w filmie dokumentalnym.

Natomiast Descenders to gra dla entuzjastów sportów ekstremalnych. To gra zjazdowa na rowerze, w której celem jest szybka jazda na procedularnie generowanych trasach. Gra posiada system roguelike, który pozwala graczom na dostosowanie roweru oraz tryby gry jednoosobowej i wieloosobowej online. Descenders to ekstremalna gra zjazdowa na rowerze, która oferuje szybką rozgrywkę i łatwe mechanizmy nauki, ale wymaga dużo praktyki, aby ją opanować. Gra posiada zaawansowany system fizyczny, który pozwala graczom kontrolować każdy subtelny ruch swojego kolarza. Dzięki proceduralnie generowanym poziomom, gracze będą mieli do czynienia z różnymi skokami, pochyleniami i stromymi zjazdami za każdym razem, gdy zagrają. Gracze mogą zdobywać specjalne mutatory i odkrywać umiejętności, które najlepiej pasują do ich stylu jazdy, a także zdobywać nowe rowery i stroje, w miarę postępu i budowania swojej reputacji online.

Chivalry 2 to gra wieloosobowa, w której gracze wcielają się w średniowiecznych wojowników na dużych polach bitew z udziałem maksymalnie 64 graczy. Gra posiada perspektywę pierwszej osoby, ponad 30 różnych broni oraz montury. Gracze mogą jeździć konno i deptać swoich przeciwników w tej szybkiej i krwawej grze. Chivalry 2 to wieloosobowa gra akcji z perspektywy pierwszej osoby, osadzona w czasach średniowiecza, czerpiąca inspirację z epickich bitew filmowych. Gracze będą mieli okazję uczestniczyć w konfliktach o dużych rozmiarach, toczących się w różnorodnych średniowiecznych środowiskach, od terenów turniejowych po oblężenia zamków. Dzięki czterem różnym klasom i 12 podklasom, z unikalnymi broniami i umiejętnościami, gracze mogą wybrać swój styl gry i uczestniczyć w zapierających dech w piersiach bitwach 64-osobowych. Wersja gry na PS5 działa w rozdzielczości 4K z częstotliwością odświeżania 60 klatek na sekundę.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Karta graficzna — dedykowana czy zintegrowana?
Następny Total War: Warhammer III - Poradnik dla początkujących - O czym musisz wiedzieć?