Co obejrzeć na HBO Max, Disney+ i Netflixie w weekend?


Sprawdźmy co obejrzeć na HBO Max, Disney+ i Netflixie w najbliższy weekend oraz jakie premiery zaproponowały nam te platformy w ostatnich dniach. A jeśli wolicie duży ekran, koniecznie zobaczcie co nowego pojawiło się w kinach!

NETFLIX

Pajęcza Głowa

Pajęcza Głowa | Chris Hemsworth | Oficjalny zwiastun | Netflix

zwiastun: tutaj

Chris Hemsworth w głównej roli! Wciela się w naukowca, który prowadzi badania na więźniach. W ramach tego układu, skazani jednocześnie otrzymują szansę na wsparcie medycyny, a przede wszystkim udział w eksperymentach skraca ich wyrok. Problemy się zaczynają, kiedy jeden z przedmiotów badań nad nowym narkotykiem, zdolnym do generowania uczuć, zaczyna kwestionować rzeczywistość swoich emocji.

Maldivas

Co obejrzeć na HBO Max, Disney+

Aby rozwiązać zagadkę śmieci swojej mamy Liz- młoda kobieta przenosi się się do eleganckiej dzielnicy, gdzie nawiązuje kontakt z jej nieco osobliwymi mieszkańcami. Próbując odkryć tajemnice śmierci matki odkrywa, że każdy z jej sąsiadów ma coś do ukrycia. Czy kobiecie uda się wyciągnąć jakieś informacje od mieszkańców Barra da Tijuca?

Spriggan

Spriggan | Official Trailer | Netflix

Także fani anime znajdą coś dla siebie w tym tygodniu. Serial oparty jest na zbiorze komiksów sprzed około 30 lat. Na Ziemi istniała kiedyś wielka cywilizacja, znacznie przewyższająca inteligencję współczesnego człowieka. Zostały po niej wyłącznie artefakty, o które nieustannie toczą się walki. Pragnąć zachować pozostałości tej cudownej cywilizacji w sekrecie i poszanowaniu, powstaje organizacja Spriggan, której główną misją jest ochrona cennych relikwii przed złoczyńcami.

HBO MAX

Mrok

Film Mrok został  zainspirowany listem dziewczynki z Kosowa, skierowanym do jej ojca. Odczytany został również w ONZ, opowiada o ciężkim życiu serbskiej ludności oraz przykrej rzeczywistości, w której muszą dorastać tamtejsze dzieci. Pośród codziennych, nudnych czynności życia przebija się ogrom strachu i niepewności o przyszłość.

Rodzina Addamsów 2

Co obejrzeć na HBO Max, Disney+

Kto nie zna wspaniałej historii rodziny Addamsów pewnie wychowywał się pod kamieniem! Nie wiem, jak to możliwe! Rodzina Addamsów należy do mojej absolutnej czołówki filmowej. Na HBO Go dostaliśmy wersję animowaną, jednak charakter rodziny Addamsów pozostanie ten sam. To czyste dziwactwo, czarny humor i osobliwa rodzina – trochę inna od pozostałych.

Przemytniczka

Korzystając z przerwy w nauce, Mani wraca do rezerwatu leżącego Quebecu, gdzie dorastała. Miejsce wywołuje u niej same negatywne emocje, zwłaszcza że w dalszym ciągu obarczana jest skutkami pożaru, który zabił córkę Raymonda. Mani podejmuje próby zintegrowania się ze społecznością i wplątuje się w debatę wokół referendum w sprawie zezwolenia na darmową sprzedaż alkoholu w rezerwacie. Do tej pory zyski alkoholowe czerpała Laura, partnerka Raymonda. Społeczność podzielona zostaje na dwa obozy, które występują przeciwko sobie w walce o wspólną niepodległość.

DISNEY+

Co obejrzeć na HBO Max, Disney+

Disney+ zadebiutował w Polsce w połowie czerwca 2022 r. Wraz z tą premierą uzyskaliśmy dostęp do dziesiątek filmów i seriali światowego formatu. Jeśli jesteście fanami Marvela – obejrzycie praktycznie każdy film i serial z franczyzy, Jeśli wolicie Gwiezdne Wojny – sytuacja jest identyczna. A jeśli zwyczajnie preferujecie radosne, bajowe chwile, to możecie spędzić magiczny czas z postaciami Disneya i Pixara. Z moich osobistych faworytów – Mandalorian, Falcon i Zimowy Żołnierz, Obi Wan Kenobi i Wandavision.

Więcej o filmach i serialach na Disney+ znajdziecie tutaj: Co obejrzeć na Disney+ ?

AMAZON PRIMIE VIDEO

The Summer I Turned Pretty

Co obejrzeć na HBO Max, Disney+

Serial oparty na cyklu książek Jenny Han o tym samym tytule. Przeznaczona jest dla młodszej publiczności, nastolatków wkraczających w przedziwny świat pierwszych miłości, relacji damsko – męskich i złamanych serc. Główna bohaterka spędza lato ze swoim bratem i znajomymi odkąd właściwie pamięta. Do tej pory traktowana była jako zwykła koleżanka, jednak w lato, w które ukończyła 16 lat, relacje ze znajomymi ulegają znacznej przemianie.

KINO

Buzz Astral

Co obejrzeć na HBO Max, Disney+

NA KONIEC ŚWIATA I JESZCZE DALEJ! Kiedy skończycie przypominające seanse Toy Story na Disney+, możecie wybrać się do kina na spinn off, który wszyscy oczekiwaliśmy od lat. Film jest jakby rodowodem zabawki Buzza, którą znamy z ToyStory –  poznamy kim została zainspirowana i z jakiego powodu. Buzz Astral to młody astronauta, który na samym początku kariery w kosmosie uwięziony zostaje na wrogiej planecie wraz ze swoim dowódcą i zresztą załogi. Ostatecznie dzięki sukcesowi misji staje się bohaterem, którego pokochał cały świat.

Czarny Telefon

Czarny Telefon oparty jest na opowiadaniu autorstwa Joe Hilla o tym samym tytule. Opowiada historię trzynastoletniego chłopca, który został schwytany przez seryjnego mordercę. Zamknięto go w dźwiękoszczelnym pomieszczeniu, gdzie bez obaw przed przechodniami, można było poddawać nastolatka torturom. Któregoś razu Finley odbiera odłączony od kabla telefon, z którym pozostawiony został w celi. Szybko zdaje sobie sprawę, że rozmawia z, nieżyjącymi już, poprzednimi ofiarami swojego oprawcy. Duchy usiłują zrobić wszystko, by trzynastolatek nie podzielił ich tragicznego losu.

 

Zdecydowaliście co obejrzeć na HBO Max, Disney+ lub w kinie w ten weekend?

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Młodzi Tytani à la Kami Garcia i Gabriel Picolo
Następny Fortnite łączy siły z Unofficial – na celowniku nowe oprawki okularowe