Co obejrzeć na Netflixie, HBO Go i w kinie w połowie wakacji?


Co obejrzeć na Netflixie, HBO Go i w kinie w weekend? Często zadajemy sobie to pytanie, przeszukujemy zakamarki Internetu by znaleźć coś wartego uwagi. W ostatnim tygodniu zawiodły nas także portale streamingowe, ale na szczęście przez wyjazd nie odczuliśmy żadnych braków. W tym tygodniu, jak zwyczaj końca i początku miesiąca podaje, zostajemy zasypani premierami. Nie musimy się dłużej zastanawiać „co obejrzeć”, bo swobodnie przebieramy w propozycjach. Szkoda, że ktoś mądry nie pomyślał, żeby rozłożyć nowości na cały miesiąc, nie pozostawiając nas z okropnym i zapomnianym „trzecim tygodniem”. Niemniej jednak, przedstawiam nasze propozycje.

Co na Netflixie?

Creed

obejrzeć

W niedzielę dostajemy Creed i Creed 2! Pamiętacie Apolla z Rockyego 4? Creed opowiada historię jego syna – Adonisa, który wbrew rodzinie idzie w ślady ojca i postanawia rozpocząć bokserską karierę. Z prośbą o pomoc zwraca się do nikogo innego, jak samego Rockyego. Druga część to kolejne perypetie Donnego, a trzecia zapowiedziana jest na rok 2022 i będzie reżyserskim debiutem Michaela B. Jordana.

The Snitch Cartel: Origins

Historia dwóch braci, którzy z wychowywanych w biedzie chłopców stali się bogaczami. Wszystko dzięki wspólnym ambitnym marzeniem: rządzeniem narkotykowym przemysłem Kolumbii. Za granicą Netflix wypuścił od razu 60 odcinków, więc zdecydowanie będzie co oglądać. Ciekawa jestem czy ta typowa historia zaskoczy nas czymś interesującym, czy będzie powtórzeniem wielu już przez nas oglądanych.

Transformers: Wojna o Cybertron: Królestwo

To już trzecia część historii o wojnach Autobotów z Decepticonami, tym razem w wersji animowanej. Jak zapowiada Netflix: szaleńczy wyścig w poszukiwaniu Wszechiskry dobiega końca na tajemniczej planecie, a przyszłość szturmem podbija teraźniejszość. Widzieliście poprzdnie cześci, warto obejrzeć?

Tutaj trailer. 

Co na HBO GO?

Przedostatni

obejrzeć

To opowieść o zwyczajnym Inspektorze Wody, który przybywa do budynku, aby spisać wodomierze mieszkańców. Zanim się spostrzeże, zostaje uwięziony w budynku, przed którym stoi labirynt przeszkód przypominający „Alicję w Krainie Czarów”. W jego próbie ucieczki postrzeganie rzeczywistości, racjonalności i pozostałości jego ludzkiej egzystencji zostaje wywrócone do góry nogami. To wreszcie ciekawa propozycja od HBO Go.

Co w kinie?

Old jest kolejnym filmem, którego premiera została przesunięta ze względu na pandemię. To amerykański thriller – opowieść o grupie ludzi, których wakacje przemieniły się w horror. Całe zbiorowisko szybko odkrywa, że wakacje bardzo szybko ich postarzają, pogłębiają choroby i negatywnie wpływają na stan ich zdrowia.Wysiłki związane z wyjściem powodują, że członkowie grupy tracą przytomność i budzą się na plaży.

To film oparty na legendzie o Królu Arturze. Opowiada historię Sir Gawaina – upartego siostrzeńca króla Artura, który wyrusza na wyprawę, by zmierzyć się z tytułowym Rycerzem, gigantycznym stworzeniem przypominającym drzewo. Bardzo jestem ciekawa opinii krytyków.

Ten film polecam wyłącznie ze względu na The Rocka. Ostatnio dużo oglądaliśmy Szybkich i Wściekłych, więc z sentymentem wspominam tego aktora. Jest całkowicie komiczny i dlatego właśnie lubię go oglądać na ekranie. Mało rzeczy cieszy mnie tak bardzo jak The Rock okładający kogoś pięściami. W Wyprawie do Dżungli na pewno nie dostaniecie takich scen, ale dostaniecie Johnsona 😉 To historia o poszukiwaniu Drzewa Życia, które, jak się uważa, ma moc uzdrawiania, co bez wątpienia jest niezbędne dla współczesnej medycyny. Przez cały czas bohaterowie będą walczyli z dzikimi zwierzętami, zabójczą florą oraz rywalizującą ekspedycją imperialną.

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin - Zapowiedź katastrofy, Nieznajomy w czerni, Mała Zguba
Next Catacombs, Guardian Silva, Ancient Crypt Keeper BOSS - Ender Lilies