Co obejrzeć w dzień dziecka? Premiery Netflixa i HBO MAX


Zobaczcie co obejrzeć w dzień dziecka, kiedy jesteście już dorosłymi ludźmi. Sprawdźmy nadchodzące premiery na Netflixie i HBO MAX, którym warto poświęcić czas w najbliższych dniach.

NETFLIX
Stranger Things – sezon 4

Stranger Things 4 | Zwiastun finalny części 1 | Netflix

Kolejny, długo oczekiwany sezon popularnego serialu w klimacie science-fiction/ horroru. Pierwsze odcinki dostępne będą od 27 maja, kilka kolejnych od 1 lipca. Kilka miesięcy po bitwie Starcourt nasi bohaterowie stają przed nową rzeczywistością i pierwszy raz w życiu zostają rozdzieleni. Wkrótce na jaw wychodzi okropna tajemnica, jednak jej rozwiązanie może doprowadzić do spokoju w Updise Down.

zwiastun: tutaj

Rząd: królestwo, władza i chwała – sezon 1

Co obejrzeć w dzień dziecka

Rząd: królestwo, władza i chwała to duński serial, trochę w klimacie thrillera z dużą nutą polityki w tle. Jest to produkcja duńska, także skupimy się na Królestwa Danii, pozycji  Danii na arenie międzynarodowej i statusie Grenlandii. Nie obejdzie się bez politycznych sporów, walki o władzę oraz jej wpływie na człowieka. Zobaczymy, czy spór o ropę naftową może spowodować międzynarodowy konflikt oraz jak daleko można posunąć się, aby utrzymać stanowisko.

Godspeed

Chociaż nie wiem jak bardzo bym chciała, nie mogę zrozumieć co przyciąga tłumy ludzi do tureckich dramatów. Wielokrotnie próbowałam odnaleźć powód, jednak do tej pory pozostaje dla mnie sekretem. Wiem jednak, że spora część społeczeństwa preferuje taki gatunek. Godspeed jest kolejną propozycją dla fanów tego formatu. Zobaczycie jak były żołnierz zawita w miasteczku Dalyan z próbą powstrzymania wybranki przyjaciela przed wyjściem za mąż.

HBO MAX

Diuna

Co obejrzeć w dzień dziecka

Diuna, którą poznaliśmy w zeszłym roku nie była oczywiście pierwszym filmem o pustyni i przyprawie, który powstał w oparciu o książki. Wersję z 2021 roku możecie na platformie obejrzeć, ale podobno to właśnie produkcja z roku 1984 jest „klasykiem”. W tej ekranizacji zobaczycie Kyle MacLachlana, Patricka Stewarta czy Stinga. Tutaj także młody Atryda zawalczy przeciwko cesarzowi, aby uwolnić Diunę spod jego władzy. Oczywiście w nowszej wersji jeszcze do walk nie doszliśmy, ale to przed nami.

Respekt – Królowa Soul

Respekt to film biograficzny poświęcony Arethacie Franklin. Była jedną z najbardziej rozpoznawanych piosenkarek swoich czasów, uznana za Królową Soula. Twórczość muzyczna pozwoliła jej zgarnąć 18 nagród Grammy oraz wstąpić – jako pierwsza kobieta – do Rock and Roll Hall of Fame. Przejdziemy przez trzy dekady życia aktorki – poznamy jej dzieciństwo w zamożnej rodzinie, następnie skutki, jakie wywołała przedwczesna utrata matki a następnie przejdziemy do dorosłości piosenkarki: pechowej miłości, walki o sławę i ostatecznie nagrania jej hitowego albumu Amazing Grace.

W pętli ryzyka i fantazji

W pętli ryzyka i fantazji jest japońskim dramatem romantycznym. To trzyczęściowa antologia poświęcona trzem różnym kobietom. To różne historie o miłości i związkach: dosyć niespodziewanym trójkącie miłosnym, przypadkowemu spotkaniu z oczyszczającym duszę rezultatem oraz ucieczce z pułapki podejrzanego uwodziciela. Film zgarnia całkiem pozytywne opinie a recenzenci podkreślają autentyczność postaci.

Tina

Kolejny film biograficzny na HBO MAX, kolejny o piosenkarce, kolejny o królowej – tym razem nie soulsu, ale rock and rolla. W 2020 roku wydana została książka, coś w stylu pamiętnika piosenkarki. Film jest równoległą do niego historią. To trochę ekskluzywny inside do życia znanej piosenkarki.

KINO

BOB’S BURGERS FILM

Burgery Boba to animowany film musicalowy (piekło dla wielu, wielu osób) oparty na serialu telewizyjnym o tej samej nazwie. Wskutek siły wyższej burdegownia Boba i Lindy zostaje zalana wodą a biznes stoi pod znakiem zapytania. Plany na owocne lato zostały zrujnowane a małżeństwo walczy o zachowanie dorobku. W międzyczasie ich dzieci starają się rozwiązać zagadkę, która może przybliżyć ich do uratowania restauracji.

INFINITE STORM

Film polskiej reżyserki, Małgorzaty Szumowskiej. Bohaterka wspina się na Mount Washington w dosyć ciężkich warunkach atmosferycznych. Napotyka jednak ślady osoby, która ma na sobie tenisówki. Zmartwiona, odnajduje mężczyznę i oboje wyruszają na heroiczną walkę o przetrwanie. Jakimś cudem parze udaje się zejść, jednak mężczyzna odjeżdża bez słowa. W wyniku ponownego, niespodziewanego spotkania John wyjawia łamiące serce sekrety, które wzruszą każde skamieniałe serce.

Seriale znalezione na stronie dietetyk.edu.pl – recenzje i opinie na temat diety, odchudzania, suplementów

A jeśli zastanawiacie się co obejrzeć w dzień dziecka z faktycznym dzieckiem = zobaczcie też Bajki na HBO MAX i NETFLIXIE, które warto znać!

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Wszystko, co musisz wiedzieć o zmianach w subskrypcji PlayStation
Następny Kangurek Kao 2022 - Recenzja - Powrót dzieciństwa!