Co obejrzeć w lutym na Netflixie, HBO i Prime?


Co obejrzeć w lutym na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Prime Video? Sprawdźmy listę nowości na VOD z tego tygodnia!

NETFLIX

BLUE BAYOU  2021

Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Antonio LeBlanc, amerykański tatuator pochodzenia koreańskiego, mieszka w Luizjanie ze swoją żoną Kathy i adoptowaną córką Jessie. Chociaż Antonio urodził się w Korei, został adoptowany jako dziecko i od 30 lat mieszka w USA. Pewnego dnia w wyniku nieporozumienia z policją Antonio zostaje aresztowany i staje w obliczu deportacji do kraju, którego tak naprawdę nie zna.

DOBREGO DNIA, VERONICO – sezon 3

Co obejrzeć w lutym na Netflixie

Serial kryminalny oparty na książce autorstwa Iulii Rezende. Serial opowiada historię Veroniki Torres, urzędniczki policyjnej, która pracuje w dziale ds. zaginięć. Pewnego dnia Veronica odbiera telefon od tajemniczej kobiety, która grozi samobójstwem. Veronica postanawia pomóc kobiecie i odkryć prawdę o jej życiu. W trzecim sezonie Veronica nadal walczy o sprawiedliwość dla ofiar przemocy. Tym razem bada sieć pedofilii, która działa w São Paulo. Veronica musi zmierzyć się z potężnymi ludźmi, którzy zrobią wszystko, aby chronić swój sekret.

WOJOWNIK – sezon 3

Co obejrzeć w lutym na Netflixie

Wojownik to amerykański serial dramatyczny o sztukach walki, którego akcja toczy się w San Francisco w 1870 roku. Serial opowiada historię Ah Sahma, chińskiego imigranta, który przybywa do miasta w poszukiwaniu swojej siostry. Ah Sahm zostaje wplątany w wojnę gangów toczącą się między Hop Sing Tong a Long Zii. Akcja trzeciego sezonu rozgrywa się rok po wydarzeniach z finału drugiego sezonu. Ah Sahm stara się odbudować swoje życie po tragicznej śmierci Mai Ling. W tym samym czasie wojna gangów w San Francisco staje się coraz bardziej brutalna. Ah Sahm będzie musiał stanąć przed nowymi wyzwaniami i przeciwnikami, aby chronić siebie i swoich bliskich.

DOM NINJA

Co obejrzeć w lutym na Netflixie

Serial opowiada historię rodziny Yoruichi, która od pokoleń była klanem ninja chroniącym Japonię przed ciemnymi siłami. Jednak lata temu członkowie rodziny wycofali się z niebezpiecznego życia ninja i zaczęli prowadzić zwykłe życie. Niestety, spokój rodziny zostaje zakłócony, gdy nadciąga nowe zagrożenie, zmuszając ich do powrotu do akcji.

HBO MAX

RESTLESS

Film opowiada historię Annybel Cotton, młodej dziewczyny, która zmaga się ze śmiertelną chorobą. Kobieta jest zafascynowana śmiercią i pogrzebami, co prowadzi ją do spotkania z Enoch Brae – introwertycznym chłopcem, który również regularnie uczęszcza na pogrzeby. Enoch stracił matkę w młodym wieku i nie radzi sobie z żalem. On i Annabel nawiązują nietypową więź, opierając się na wzajemnym zrozumieniu i poczuciu wyobcowania. Razem wyruszają w podróż, aby spełnić ostatnie życzenie Annybel.

NINJA KAMUI

Co obejrzeć w lutym na Netflixie

To japoński film akcji oparty na popularnej serii mangi o tym samym tytule. Historia opowiada o Joe Higanie, byłym ninji, który uciekł do Ameryki w poszukiwaniu spokojnego życia. Jednak jego przeszłość dogania go, gdy zostaje zmuszony do powrotu do walki, aby chronić swoją rodzinę i przyjaciół przed śmiercionośną organizacją ninja.

AFERA THOMASA CROWNA

Co obejrzeć w lutym na Netflixie

Thomas Crown jest miliarderem i filantropem, który prowadzi podwójne życie. W nocy włamuje się do muzeów i kradnie cenne dzieła sztuki, nie dla zysku, ale dla dreszczyku emocji. Pewnego dnia jego plany krzyżuje Catherine Banning, ambitna detektyw ubezpieczeniowa, która jest zdeterminowana, by rozwiązać sprawę tajemniczego złodzieja.

GRAN TURISMO

Co obejrzeć w lutym na Netflixie

zobacz też: Ile jest prawdy w filmie Gran Turismo?

Dramat sportowy oparty na prawdziwej historii Janna Mardenborougha, młodego gracza Gran Turismo, który został profesjonalnym kierowcą wyścigowym. Jann Mardenborough uczestniczył w konkursach online i ostatecznie wygrał konkurs sponsorowany przez Nissana, który dał mu możliwość udziału w prawdziwej akademii kierowców wyścigowych. Z pomocą swojego mentora, byłego kierowcy wyścigowego o imieniu Jack Salter, Jann ciężko trenuje i rozwija swoje umiejętności. Ostatecznie pokonuje przeciwności losu i osiąga swoje marzenie, stając się profesjonalnym kierowcą wyścigowym

BEYOND THE WALL

Ali, niewidomy mężczyzna, próbuje popełnić samobójstwo, gdy zostaje przerwany przez dozorcę jego budynku. Dozorca informuje go, że policja szuka kobiety, która uciekła i ukryła się gdzieś w budynku. Stopniowo Ali dowiaduje się, że uciekinierka, Leila, znajduje się w jego mieszkaniu. Jest roztrzęsiona po udziale w strajku robotników, który zakończył się chaosem. Dodatkowo martwi się o swojego czteroletniego syna. Ali zaczyna odczuwać emocjonalne przywiązanie do Lei, mimo iż oboje nie mogą się zobaczyć. Pomaga jej ukrywać się, a ich sytuacja coraz bardziej zaciska ich więź.

DISNEY+

CONFETTI

Co obejrzeć w lutym na Netflixie

to brytyjska komedia romantyczna z 2006 roku w stylu mockumentu, wyreżyserowana przez Debbie Isitt. Film śledzi losy trzech par, które rywalizują w absurdalnym konkursie na „Najbardziej Oryginalny Ślub Roku”. Nagrodą jest dom i sesja zdjęciowa w magazynie ślubnym.

PRIME VIDEO

NA ŚMIERĆ I ŻYCIE

Co obejrzeć w lutym na Netflixie

Biograficzny dramat filmowy z 2013 roku, który opowiada o wczesnych latach życia Allena Ginsberga i jego przyjaźni z Lucienem Carrem, Williamem S. Burroughsem i Jackiem Kerouakiem. Film skupia się na morderstwie Davida Kammerera, starszego mężczyzny, który był zafascynowany Carrem, i jego wpływie na grupę młodych pisarzy.

IDOL

Co obejrzeć w lutym na Netflixie

Film jest fikcyjną biografią Briana Slade’a – glam rockowej supergwiazdy lat 70., zainspirowanej Davidem Bowie’em. Historia jest opowiadana jako retrospektywa z 1974 roku, kiedy glam rock zaczął spadać na popularności, a dziennikarz Arthur Stuart próbuje odkryć prawdziwą tożsamość Briana Slade’a i skandaliczne wydarzenie, które zakończyło jego karierę.

HANDLARZE ZŁUDZEŃ

Co obejrzeć w lutym na Netflixie

Film dokumentalny oparty na książce Naomi Oreskes i Erika M. Conwaya o tej samej nazwie. Film bada taktyki stosowane przez grupę naukowców i lobbystów, którzy kwestionują naukowe konsensusy w takich kwestiach jak zmiana klimatu, kwaśne deszcze, palenie papierosów i DDT.

NIEBEZPIECZNI INTRUZI

Thriller ten opowiada historię bogatej wdowy, która zostaje zaatakowana w swoim domu przez trójkę uzbrojonych przestępców. Przestępcy włamują się do domu Cassie i wiążą ją, żądając wydania sejfu z pieniędzmi. Cassie udaje się uruchomić alarm i skontaktować się z firmą ochroniarską, ale przestępcy są o krok przed nimi. W międzyczasie Cassie walczy o życie, wykorzystując swoją inteligencję i znajomość domu, aby przechytrzyć napastników. W walce pomaga jej sąsiad, który słyszy alarm i przychodzi z pomocą.

THE KILLING

Co obejrzeć w lutym na Netflixie

Duński serial kryminalny, który miał premierę w 2007 roku. Serial opowiada o śledztwie w sprawie morderstwa 19-letniej dziewczyny Nany Birk Larsen. Śledztwo prowadzi Detektyw Lund do kręgu rodziny i przyjaciół Nany, a także do świata polityki i korupcji.

THIS IS ME…NOW: A LOVE STORY

Co obejrzeć w lutym na Netflixie

Nowy film od Jennifer Lopez, wychodzący poza zwykłe hollywoodzkie love story. Jest to zarówno film muzyczny, jak i romans, ale także intymne spojrzenie w życie piosenkarki. Film jest inspirowany zarówno nowym albumem JLo o tej samej nazwie, jak i jej osobistą historią. Nie jest to jednak tradycyjna biografia. Zamiast tego opowiada o podróży bohaterki do miłości poprzez mitologię i osobiste refleksje.

 

 

Zobacz też: Luty 2024 – premiery na VOD!

Jeżeli szukasz innych filmów, to dobrą wyszukiwarką jest Bestflix.pl, który jest świetnym sposobem do wyszukiwania nowych filmów i seriali na platformie Netflix. Dodatkowo warto zainteresować się VPN, zwłaszcza kiedy wybrany przez Ciebie film na wieczór nie posiada polskiego wydania!

Poprzednio Nowe gry w Playstation Plus Premium i Extra - Luty 2024
Następny Kutna Hora: Miasto srebra - recenzja