Co obejrzeć w lutym – premiery VOD z początku miesiąca


Sprawdźmy co obejrzeć w lutym na Netflixie, HBO Max, Disney+, Amazon Prime Video i jak prezentują się premiery z pierwszego tygodnia miesiąca.  Nie zapomnieliśmy też o fanach dużego formatu i zobaczymy co nowego grają w kinach!

NETFLIX

INFIESTO

Hiszpański thriller kryminalny, w którym dwóch detektywów rozwiązuje sprawę porwania kobiety. Ta niedawno się odnalazła, jednak grupa porywaczy wciąż jest na wolności. Niestety, pracę i życie osobiste policjantów komplikuje pand***a C-19 i właśnie wprowadzony na terenie całej Hiszpanii stan alarmowy z nią związany.

SIŁA DUCHA

To film biograficzny poświęcony nastolatce marzącej zostać zostać najmłodszą osobą na świecie, która samodzielnie opłynie świat. Ta młoda Australijka zaledwie trzy dni przed swoimi siedemnastymi urodzinami zakończyła nieprzerwaną, trwającą 210 dni, podróż szlakiem kliprów.

RE/MEMBER

 

To japoński horror o licealistach uwięzionych w pętli czasu przez Czerwoną Osobę. Ta zabija uczniów szkoły rozrzucając szczątki w ośmiu miejscach. Bohaterowie muszą odnaleźć wszystkie, by zdjąć z siebie klątwę i powrócić do normalnego życia.

HBO MAX

The Last of Us

co obejrzeć w lutym

The Last of Us to nowy serial na HBO MAX, który w ostatnich tygodniach przyciągnął przed telewizory miliony widzów. Oparty jest na serii gier i opowiada o podróży Joela i Ellie przez Stany Zjednoczone, zepsute po apokalipsie spowodowanej grzybowym wirusem, który uśmiercił pół świata. To fantastyczna produkcja, nie tylko dla fanów serii gier.

W NIESKOŃCZONOŚĆ

co obejrzeć w lutym

Film science – fiction oparty na historii, której scenariusz oparty został na książce autorstwa D. Erica Maikranza „The Reincarnationist Papers”. Bohater historii odkrywa, że jego halucynacje są tak naprawdę wizjami z jego poprzednich wcieleń. Teraz musi wykorzystać swoje wspomnienia i zdobyte w przeszłości umiejętności, aby zapewnić ochronę przyszłości przed Nieskończonościami, które chcą zakończyć wszelkie życie na planecie.

ŚWINKA

co obejrzeć w lutym

Świnka to amerykański horror o nastolatce z nadwagą, prześladowanej przez równolatki. Któregoś dnia, wracając z basenu, Sara jest nękana przez grupę mężczyzn i ucieka na boczną drogę. Z tej perspektywy dostrzega furgonetkę, a w niej jedną ze swoich prześladowczyń, teraz wołającą o ratunek przed porywaczem. Sara wraca do domu, postanawiając nikomu nie mówić o tym, co się stało. Ten spacer zmieni resztę jej życia.

DISNEY+

CZARNA PANTERA: WAKANDA W MOIM SERCU

Nową Czarną Panterę mogliśmy oglądać w kinie od listopada zeszłego roku, a film dostępny jest już na Disney+. Po niespodziewanej śmierci Chadwicka Bosemana (filmowego króla T’Challi) nowa Czarna Pantera musi zostać koronowana. Wakanda musi szybko odnaleźć się w tej nieprzyjemnej sytuacji a wakandyńczycy muszą stanąć w obronie miejscowej ludności, która zmaga się z nieustannie napływającymi siłami innych mocarstw.

BLEACH

co obejrzeć w lutym

Bleach to shōnen napisany i zilustrowany przez Tite Kubo. Akcja serialu odgrywa się w  fikcyjnym mieście i przedstawia przygody piętnastoletniego ucznia obdarzonego zdolnością widzenia duchów. Z początku historia wprowadza nas do fabuły opowiadając o przygodach Ichigo Kurosaki oraz jego towarzyszki Rukii Kuchiki. Nowa znajoma rudowłosego młodzieńca to Shinigami (Bóg Śmierci), który pomaga przekroczyć granicę na tamten świat.

UWIERZ W DUCHY

Uwierz w Duchy jest serialem dokumentalnym skierowanym do osób zafascynowanych zjawiskami supranaturalnymi. Wystąpią w nim osoby, które opowiedzą o swoich doświadczeniach po spotkaniu z duchami.

AMAZON PRIME VIDEO

AVIATOR

co obejrzeć w lutym

To film biograficzny, który zdobył pięć Oskarów. W rolach głównych można zobaczyć między innymi Leonardo DiCaprio, Cate Blanchett, Jude Law czy Willem Dafoe. Film przedstawia wczesne lata kariery legendarnego reżysera i lotnika Howarda Hughesa, poczynając od końca lat 20., kończąc w połowie lat 40. XX wieku.

KING KONG

Klasyka gatunku wyreżyserowana przez Petera Jacksona. Producent filmowy i garstka ekipy wyruszają na Wyspę Czaszki, aby tam dokończyć nagrywany właśnie film. Okazuje się jednak, że na tajemniczej wyspie znajduje coś więcej niż tylko tubylcy – kanibale, a wyspa jest domem dla dinozaurów oraz wielkiej małpy, zwanej Kongiem.

RUPAN SANSEI VS KYATTSU AI

co obejrzeć w lutym

To najnowszy film anime, który można oglądać na Prime. Główny bohater, Lupin III rywalizuje z siostrami Kisugi o kradzież tryptyku z obrazami, które kiedyś należały do ich ojca. Są o tyle cenne, że mogą stanowić klucz do odnalezienia dawno zaginionego ojca dziewczyn.

KINO

Pukając do drzwi

co obejrzeć w lutym

Pukając do drzwi to apokaliptyczny thriller oparty na książce autorstwa Paul’a G. Tremblay’a „The Cabin at the End of the World” (Chata na końcu świata). Sielski odpoczynek na krańcu świata kończy się, kiedy rodzina zostaje napadnięta przez czterech nieznajomych, którzy żądają poświęcenia jednej osoby, aby zapobiec apokalipsie.

 

 

W zeszłym tygodniu: Co obejrzeć w weekend? Premiery na VOD i w kinie w styczniu!

Poprzednio Hogwarts Legacy - oficjalny zwiastun premierowy
Następny Dragon Ball Super - Czego spodziewam się w sparingu z Freezą