Co obejrzeć w najbliższy, deszczowy weekend? (2-4.07.21)


HEJ!

Pogoda ostatnio jest bardzo kapryśna, przez co i ja non stop na nią narzekam, przez co czuję się jeszcze starzej, przez co narzekam jeszcze więcej… błędne koło 😀 Znacie to uczucie, kiedy jesteście w pracy, słońce wali za oknem niemiłosiernie i myślicie sobie o tych chwilach na plaży, które spędzicie za kilka godzin, albo o tej wyprawie rowerowej, o której mówicie kolejny dzień, albo o randce z ukochaną osobą, albo o spotkaniu z przyjaciółmi (WYBIERZCIE COKOLWIEK). Myślicie tak intensywnie, odliczacie godziny, potem minuty A PO POWROCIE Z PRACY ZACZYNA PADAĆ DESZCZ I RUJNUJE WASZE PLANY. Aha, ja znam takie uczucie. Nasze plany na weekend chyba też zostały pokrzyżowane przez pogodę, więc – jak za czasów lockdownowych – skupimy się na planszówkach, literaturze i przyjemnych chwilach przed ekranem telewizora. Zatem co nowego proponuje nam Netflix i HBO Go? A co ciekawego znajdziemy w kinie (tu już zupełnie nie jak za czasów lockdownowych) :D.

NETFLIX

Kociarze / Cat People

Cat People | Official Trailer | Netflix

Każdy kto zna nas osobiście wie, że mamy małą obsesję na punkcie naszego kotera. Adix czasem się do tego nie przyznaje, ale Lucky całkowicie zawładnęła jego sercem. Kot, jak to kot, czasem jest wredny, zazwyczaj chodzi swoimi ścieżkami i kocha cię na swój własny – ograniczony – sposób, ale jest w nim coś tak przyciągającego, tak uroczego, tak niesamowicie fascynującego, że nie możesz się mu oprzeć. Lucky to nasz szczęśliwy czarny zwierz, bez którego nie wyobrażam sobie życia (Adix wiem, że to czytasz, bez ciebie też nie 😉 ). Po może zbyt długim wstępie zdążyliście zauważyć, że o naszym koterku mogę mówić cały czas, ale lubimy też inne koty (Lucky zawsze nas osądza z okna jak bawimy się z jej podwórkowym odpowiednikiem) więc dokument o kotach z pewnością będzie rozrywką odpowiednia dla nas 😀 Potem jeszcze partyjka w Najlepszą grę o kotach i wieczór mamy graniczący z ideałem 😀

Mobile Suit Gundam Hathaway

Mobile Suit Gundam Hathaway | Official Trailer | Netflix Anime

Produkcje anime, lub w stylu anime to moje zeszłoroczne odkrycie. Wchodzę w ten świat dosyć powoli. Film Mobile Suit Gundam Hathaway będzie pierwszym, z trzech planowanych, filmów opartych na legendarnej mandze. Z zapowiedzi filmowej możemy dowiedzieć się, że Hathaway Noa przewodzi rebelii przeciwko Federacji Ziemi, jednak kiedy spotyka pewnego oficera i tajemniczą kobietę zmienia jego los. Nie wiem co będzie dalej, ale mam wrażenie że będzie to całkiem niezła produkcja.

HBO GO

Ocean’s8

Nie pytajcie ILE MOŻNA. A można! Seria Oceans ma już w moich oczach miano kultowej, wiec z chęcią odświeżę wrażenia. W tej części to panie wkraczają w rolę niebezpiecznych złodziejek i planują napad na nowojorskie muzeum, gdzie akurat odbywa się coroczna gala, podczas której mają zamiar obrabować cenną biżuterię.

Goldfinger, Licencja na zabijanie, Casino Royale

To oznacza tylko jedno – MARATON FILMÓW Z BONDEM. I znów zapytacie ILE MOŻNA. A ja odpowiem, że ciągle za mało.

KINO

The Unholy (które jakimś cudem polskie kina tłumaczą jako SANKTUARIUM)

Fani horrorów maja ostatnio niezłą gratkę w kinach. Mnie wystarczy ostatni seans Obecności, po którym limit horrorowy wyczerpał się na kilka miesięcy 😉 Ale jeśli jesteście ciekawi, SANKTUARIUM (no serio, no xD) oparte jest na książce z 1983 roku. Kobieta wXIX w. oskarżona zostaje o bycie czarownicą, zostaje schwytana i powieszona z drzewa. Potem jej ciało ulega podpaleniu. Zanim zdąży umrzeć, jej ciało łączy się z ciałem lalki. A może brzmi znajomo…

NOBODY / NIKT

Macie tak, że widzicie jakiś film, średnio podpasowuje wam trailer, ale i tak jesteście ciekawi ze względu na aktora? Tak mam między innymi w tym przypadku. Głównie dlatego, że patrząc na Boba Odenkirka widzę tylko SAULA. Ot, takie wypaczenie. Sam film opowiada historię mężczyzny, który pomagając kobiecie w autobusie, sam staje się celem i ofiarą gangu, przed którym uratował współpasażerkę.

No i dzisiaj temat wyczerpany. W kinie grają jeszcze Godzillę vs Konga, więc jeśli powyższe Wam nie odpowiadają, to polecam.

BESOS!

P.S. Jeśli jednak będzie upał, to zapraszam do tego posta 😉

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Playstation Plus Lipiec 2021 - W jakie darmowe gry zagramy?
Następny Control z planami na multiplayerowy spin-off i ambitny sequel