Co obejrzeć w świąteczny weekend? Amazon Prime, HBO GO i NETFLIX!


Amazon Prime, HBO GO, Netflix i kino w okresie świątecznym zyskają spore grono osób oglądających. Wspólne oglądanie filmów lub seriali może okazać się miłym sposobem spędzenia czasu z rodziną, zwłaszcza jeżeli w pozostałe weekendy roku nie istnieje taka możliwość. Co zatem obejrzeć w świąteczny weekend?

NETFLIX

DONT LOOK UP

DON’T LOOK UP | Official Teaser Trailer | Netflix

Niedawno na ekranach niektórych kin, teraz w serwisie Netflix. To kolejna produkcja obsadzona wielkimi nazwiskami współczesnego świata rozrywki. W roli głównej grają Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence, którzy wcielają się w astronomów niższego szczebla, którzy próbują ostrzec ludzkość za pośrednictwem mediów o zbliżającej się komecie, która zniszczy Ziemię. W pozostałych rolach między innymi Timothée Chalamet, Ariana Grande, Cate Blanchett i Meryl Streep

NEVER DIE YOUNG

Amazon Prime, HBO GO i NETFLIX!

Film został wybrany jako luksemburski Oskarowy kandydat kategorii filmu nieanglojęzycznego, ale ostatecznie nie został nominowany. Jak trudne dzieciństwo wpływa na dorosłość? Czy ma coś wspólnego z późniejszym uzależnieniem? To historia uzależnienia, kalectwa, przetrwania z nutką miłości w tle.

EMILY W PARYŻU: SEZON 2

Amazon Prime, HBO GO i NETFLIX!

Emily w Paryżu to luźny serial na kilka wieczorów. Opowiada historię amerykanki Emily, która dostała się na staż w ukochanym mieście – Paryżu. Serial pokazuje jej perypetie, odnajdywanie się w obcym mieście, miłosne przygody itp. Nie jest to kino ambitne, momentami nawet bywa infantylne, ale całkiem miłe dla oka.

THE SILENT SEA

The Silent Sea | Oficjalny zwiastun | Netflix

Ostatnie miesiące pokazały, że koreańskie seriale są naprawdę bardzo, bardzo dobre. Fabuła The Silent Sea opowiada o niebezpiecznej 24-godzinnej misji na Księżycu, podczas której badacze próbują odzyskać próbki z opuszczonego ośrodka badawczego przesiąkniętego tajemnicami. Jeśli utrzyma poziom Hellbound, bęzdzie ekstra.

Zwiastun: tutaj

HBO GO

WORLD WAR Z

Tajemniczy wirus i pandemia – nie, mnie mówimy tu o czasach współczesnych. W tym przypadku Brad Pitt wcieli się w byłęgo pracownika ONZ, który za wszelką cenę spróbuje uratować świat przed epidemią zombie.

KSZTAŁT WODY

Kształt wody został laureatem Złotego Globa w roku 2017. A rok później, na podstawie scenariusza, na rynku pokazała się powieściowa adaptacja filmu – to ciekawe, bo zazwyczaj spotykamy odwrotną sytuację. To historia osadzona w latach 60. w tajnym ośrodku badawczym. Pracujący tam woźna nawiązuje intrygującą relację z wodną istotą, która przetrzymywana jest w placówce.

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Amazon Prime, HBO GO i NETFLIX!

Klasyczny film kryminalny. Matka osobiście wzywa lokalne władze do rozwiązania sprawy gwałtu i morderstwa jej córki, gdy nie udaje im się złapać sprawcy. W tym celu kobieta wynajmuje trzy przydrożne billboardy, aby zwrócić uwagę na nierozwiązany problem. Poczytajcie koniecznie jaki wpływ miał ten film na lokalne akcje, ja jestem pod wrażeniem.

WOJOWNICZE ŻÓLWIE NINJA

Dwie części Wojowniczych Żółwi Ninja pojawi się na HBO GO. Znane nam z dzieciństwa żółwie w wersji odświeżonej najpierw staną między innymi do walki z terroryzującym Nowy Jork Klanem Walczących Stóp, w następnej części z okrutnym Krangiem. Nawet jeśli nie jest to pierwszorzędna produkcja, z czystej nostalgii można zajrzeć.

AMAZON PRIME

Being the Ricardos

amazon prime, hbo go, netflix

Being the Ricardos opowiada historię o związku między gwiazdami sitcomu z lat 50. o tytule I Love Lucy: Lucille Ball i Desim Arnazem. Serial opowiadał o życiu Lucy Ricardo – młodej gospodyni domowej wywodzącej się z nowojorskiej klasy średniej. Lucy często obmyślała plany, by wystąpić u boku swojego męża lidera zespołu , Ricky Ricardo we własnym nocnym klubie. W kolejnych odcinkach przedstawiono Lucy, która próbuje różnych sposobów mieszania się i bycia częścią show-biznesu. A produkcja Amazon Prime opowiada o współpracy aktorów, ich relacjach miłosnych i profesjonalnych, w

KINO

MATRIX: ZMARTWYCHWSTANIA

Kolejna głośna premiera roku 2021! To czwarta już część kultowej serii, tym razem reżyserowana już przez Lanę Wachowski. Thomas żyje zwyczajne, spokojne życie. Dalej zażywa niebieskie tabletki, jednak co jakiś czas umysł płata mu figle i miewa przebłyski pamięci z wydarzeń, których nie potrafi doprecyzować. Stara miłość nie rdzewieje, więc kiedy ponownie spotyka Trinity, przygoda rozpoczyna się od nowa.

 

Co obejrzycie w weekend? Wybieracie Amazon Prime, HBO GO, Netflix czy kino?

 

W tamtym tygodniu: Co obejrzeć w weekend? Netflix, HBO GO i kino

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Spider-Man: Bez drogi do domu - Recenzja ze Spoilerami - Z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność
Następny Planszowe donosy z tygodnia vol.8