Co obejrzeć w Walentynki? HBO GO, Amazon Prime, Netflix i kino


HBO GO, Amazon Prime, Netflix i kino czują walentynkowy klimat. Proponowane nowości w większości mają jedną datę na myśli, jednak zobaczymy coś więcej niż komedie romantyczne. Sprawdźcie premiery tego tygodnia!

Netflix

Child of Kamiari Month

Child of Kamiari Month | Official Trailer | Netflix

To anime, które weszło do japońskich kin w minionym roku. Kanna jest potomkinią bogów – ma 12 lat i niedawno straciła matkę. Teraz wyrusza w wyprawę na drugą stronę Japonii, na zgromadzenie Bogów, zgodnie z rodzinną tradycją. Mimo młodego wieku, dziewczynka decyduje kontynuować tradycję. Trwa w nadziei, że na końcu drogi spotka matkę.

Dorwać mordercę: Sezon 2

Catching Killers Season 2 | Official Trailer | Netflix

Kto nie lubi programów o seryjnych mordercach? Osobiście uwielbiam wszelkiego rodzaje produkcje true crime i wiem, że nie jestem jedyna. Tutaj mamy trochę jakby backstage  – śledczy opowiadają o swoich zmaganiach w trakcie śledztw przeciwko seryjnym mordercom oraz zdradzają wstrząsające szczegóły.

Bigbug

HBO GO, Amazon Prime, Netflix

To komedia science fiction! Jesteśmy w roku 2050. Grupa osób zamieszkujących przedmieścia zostaje zamknięta w domach przez własne roboty pomocnicze. Dlaczego? Otóż na zewnątrz panuje bunt AI Androidów. Przyszłość wygląda jednak podejrzanie 😉

HBO GO

King Richard: Zwycięska rodzina

HBO GO, Amazon Prime, Netflix

Nie ma na świecie osoby nawet lekko obeznanej ze sportem, która nie słyszała o siostrach Williams! W najlepszych czasach były absolutnymi dominatorkami kortu tenisowego a przeciwniczki bały się przeciwko nim grać. Wenus i Serenę można lubić albo nienawidzić, aczkolwiek obiektywnie trzeba uznać je za najlepsze tenisistki świata.  Film opowiada o życiu Richarda Williamsa, ojca sióstr, który zauważając cień potencjału w córkach dopilnował, by stanęły na szczycie sportowego świata. Richard ze swoich córek uczynił prawdziwe ikony sportu i poświęcił przy tym sporą część swojego życia. Niedawno w kinach, teraz na HBO GO.

Wcielenie

A tutaj kolejna gratka dla fanów horrorów. Główną postacią jest Madison, którą paraliżują szokujące wizje makabrycznych morderstw. Jej cierpienie pogłębia się, kiedy odkrywa, że wizje są tak naprawdę  rzeczywistością.  Swoją drogą, główną rolę odgrywa w filmie pani o imieniu Anabelle…

Legalna Blondynka 1 i 2

Legalna Blondynka to idealna seria na babski wieczór, ale doskonale wiem, że i panom się podoba. To kultowe filmy o Elle Woods – młodej kobiecie, która decyduje się zdobyć doktorat na Harvardzie aby odzyskać swojego chłopaka. Elle zdecydowanie odstaje od pozostałych studentów, którzy nie biorą jej na poważnie, ciągle żartując sobie z jej ultrakobiecych zainteresowań. A ona za każdym razem przełamuje stereotypy blondynki i triumfuje jako odnoszący sukcesy prawnik.

P.S. Jeśli chcesz studiować prawo, bo uważasz że będzie jak w Legally Blonde, to dam Ci pewną radę – nie studiuj prawa 😉

Obietnica

Jerry jest detektywem, który w niedalekiej perspektywie ma przejście na emeryturę. Pewnego dnia, w czasie wyprawy z okazji zakończenia pracy, natrafia w lesie na zwłoki brutalnego morderstwa popełnionego na dziecku. Składa wiec obietnice rodzinie młodej ofiary, iż znajdzie zabójcę ich dziecka.

Amazon Prime

I want you back

I Want You Back - Official Trailer | Prime Video

No i mamy ROM COM z prawdziwego zdarzenia. Taki ostatnio klimat… Peter i Emma myśleli, że są na perfekcyjnej drodze: zaręczyny, małżeństwo, dzieci itp… Rzeczywistość okazuje się być bardziej brutalna, gdyż ich partnerzy niespodziewanie kończą związki. Jedno i drugie jest zszokowane, jednak oboje planują wspólną zemstę. I jak to bywa w tego typu filmach, z „niespodziewanym” zakończeniem.

KINO

Wyjdź za mnie

W rolach głównych Jennifer Lopez, Owen Wilson i Maluma. A jaki plot twist! Katalina jest latynoską gwiazdą muzyki. Kiedy dowiaduje się, że jej partner Bastian romansuje za jej plecami, tuż przeddzień ich ślubu, Kat postanawia wyjść za mąż za mężczyznę, który pojawił się na jej koncercie z tabliczką „Marry me”. Czy dwoje ludzi, pochodzących z dwóch różnych światów, będą zdolni prowadzić wspólne, szczęśliwe życie?

Śmierć na Nilu

HBO GO, Amazon Prime, Netflix

Film oparty na powieści Agathy Christie o tym samym tytule, czyli będzie zbrodnia i próba rozwiązania zagadki.  Oczywiście, na poszukiwaniom sprawcy morderstwa na S.S. Karnak będzie nie kto inny, jak Herkules Poirot (czyli postać, od której zaczęła się moja pasja produkcjami kryminalnymi). Zadaniem detektywa będzie odnalezienie sprawcy, zanim zaatakuje ponownie.

 

Co obejrzycie w weekend? Jesteście team HBO GO, Amazon Prime, Netflix czy kino? Osobiście bardzo chętnie obejrzę Dorwać mordercę oraz Śmierć na Nilu.

 

W tamtym tygodniu: Co obejrzeć w weekend? Netflix, Amazon Prime, HBO Go i kino w lutym

A jak wolicie gry wideo, zachęcam do obserwowania naszego Twitcha!

1 komentarz

Poprzednio Zwrotnice i Semafory - recenzja - życie na kolei nie jest takie proste
Następny Demo The Last Oricru dostępne na Steam