Co obejrzeć w weekend? Amazon Prime, Netflix, HBO GO i kino!


Rooney Mara and Bradley Cooper in the film NIGHTMARE ALLEY. Photo by Kerry Hayes. © 2021 20th Century Studios All Rights Reserved

Co obejrzeć w końcowy weekend stycznia? Amazon Prime, Netflix, HBO GO i kino ponownie udostępniły listę ciekawych tytułów. I jest co oglądać!

NETFLIX

The Orbital Children

The Orbital Children | Official Trailer | Netflix Anime

To dwuczęściowy film anime na Netflixie. Pierwsza część zapremieruje 28 stycznia, druga dwa tygodnie później. Jest rok 2045, grupa ludzi mieszka na japońskiej stacji kosmicznej, która ma już walory komercyjne (swoją drogą, ale ekstra – też tak chcę!). W wyniku wypadku stacja zostaje opuszczona prawie całkowicie – zostało na niej jedynie kilkoro dzieci. Jak poradzą sobie z wyzwaniami stawianymi przed nimi? Czy uda im się nawiązać kontakt z dorosłymi? Nastolatkowie zawalczą z przeznaczeniem, przestarzałą technologią i własnymi lękami.

trailer: tutaj

Z zimnej strefy

Amazon Prime Netflix HBO GO

Szpiegowska tożsamość rosyjskiej agentki wychodzi na jaw. Teraz będzie musiała poradzić sobie z macierzyństwem i spełnianiu się w roli rodzica a trudnościami byłego zawodu i ciągłym staraniem ukrycia się w tłumie. Bohaterka musi stanąć na wysokości zadania i nieustannie alterując swoją tożsamość, zawalczyć w podstępnym wrogiem.

Wrobieni: Zagadka sycylijskiego morderstwa

Framed! A Sicilian Murder Mystery | Official Trailer | Netflix

Włoski serial komediowy z nutką zbrodni w tle. Włoski duet aktorów stanie w butach telewizyjnych techników, którzy z jakiegoś powodu znaleźli się w samym środku morderstwa. Im bardziej próbują odciągnąć od siebie podejrzenia, tym bardziej przykuwają do siebie większą uwagę i wpadają w coraz to większe kłopoty.

HBO GO

Wojna światów

Nagradzany i chwalony film Stevena Spielberga z 2005 roku. Robotnik portowy mierzy się z dwoma kryzysami: opieką nad dziećmi, z którymi niestety nie może mieszkać oraz z istotami pozaziemskimi, które przybyły na Ziemię by niszczyć miasta za pomocą specjalnych wojennych machin. Postanawia przewieźć potomstwo żeby mogły być z matką, jednak cała droga jest niezwykle wyboista, wymaga podejmowania trudnych decyzji oraz walk z niebezpiecznymi kosmitami.

Małe rzeczy

Amazon Prime Netflix HBO GO

Ciekawostka! Film został napisany w roku 1993, jednak od tego czasu przebywał w „produkcyjnym czyśćcu” – do 2019 r. Wtedy projekt wznowiono a w głównych rolach obsadzono Jareda Leto, Denzela Washingtona i Rami Maleka. Ci ostatni wcielają się w rolę detektywów, którzy w latach 90. badają serię morderstw, które dotknęły Los Angeles. Trafiają także na pewien trop, który może doprowadzić ich do nieco podejrzanego sprawcy.  To film w klimacie noir!

Inwersja

Amazon Prime Netflix HBO GO

Kolejny film dotyczący pomieszania linii czasu, zabawy z różnymi rzeczywistościami i pomieszaniem perspektywy. Fred zaczyna przypominać sobie wydarzenia z młodości, kiedy to był jeszcze w liceum. Szybko zdaje sobie jednak sprawę, że nie tylko w przenośni może przenieść się do przeszłości – może to także robić dosłownie. Podróżuje więc do młodości, gdzie przeżywa lepsze i gorsze chwile, spotyka przyjaciół i dawne miłości.

AMAZON PRIME

The Legend of Vox Machina

Serial produkowany z myślą o dorosłych, oparty jest na pierwszej kampanii  Dungeons & Dragons – Critical Role. Pierwsze odcinki będą się skupiały na nowej opowieści o siedmioosobowym zespole Vox Machina, potem wrócą do adaptacji znanych fabuł o innych klasycznych potyczkach Vox Machiny.

KINO

ZAUŁEK KOSZMARÓW

Amazon Prime Netflix HBO GO

Film oparty na powieści co tym samym tytule autorstwa Williama Greshama. Co się stanie kiedy spotka się mężczyzna – manipulant z podejrzaną przeszłością oraz kobieta – psychiatra, bardziej niebezpieczna niż ktokolwiek podejrzewa? Mężczyzna morduje, uwodzi kobietę i okręca ludzi wokół palca, aby osiągnąć największy cel: własne przedstawienie z bogatą klientelą, które zastąpiłoby mu pracę naganiacza na jarmarku.

 

 

W tamtym tygodniu: Co obejrzeć w weekend? HBO GO, NETFLIX I KINO

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Darmowe gry w Playstation Plus - luty 2022
Następny Planszowe donosy z tygodnia vol.12