Co obejrzeć w weekend? HBO GO, NETFLIX I KINO


Co obejrzeć w weekend? Warunki pogodowe sprzyjają lenistwu przed ekranem (dużym lub mniejszym), więc sprawdźmy jakie premiery w tym tygodniu przygotowały HBO Go, Netflix i kino.

NETFLIX

Ozark: sezon 4, część 1

Ozark: Sezon 4 | Zwiastun części 1 | Netflix

Ozark to serial, który jest mi polecany z każdej strony a nigdy nie mam czasu faktycznie do niego przysiąść. Może w najbliższej wolnej chwili uda mi się wreszcie poświęcić chwilę. W Ozark chodzi o brudne pieniądze.  Marty jest winny kartelowi… bardzo dużo pieniędzy a jako, że trudzi się praniem brudnych pieniędzy, musi wyprać ich jeszcze więcej w przeciągu kilku lat. Razem z rodziną wyporwadzają się na wyżynę Ozark, gdzie serwis piorący idzie pełną parą.

Dota: Dragon’s Blood: księga 2

DOTA: Dragon’s Blood | Official Trailer | Netflix

Adix już oglądał i mógł wspomnieć, że mu się podobało. Przy okazji swojej misji Smoczy Rycerz spotyka już smoka i księżniczkę, jednak spotkanie zostało w tyle, kiedy Rycerz zostaje uwikłany w wydarzenia, które do tej pory były poza zasięgiem jego wyobraźni. Kim jest Bogini Księżyca, której wszyscy służą? Czy jest tym, za kogo się podaje? Prawda wyjdzie na jaw po rozpoczęciu bitwy wieków.

Zwiastun tutaj

HBO GO

Snake Eyes: Geneza G.I. Joe

Co obejrzeć w weekend?

Film, który w tamtym roku miał swoją kinową premierę. Tajemnicy wojownik o przydomku Snake Eyes zostaje przyjęty do starożytnego japońskiego ninja klanu znanego pod nazwą Arashikage. To właśnie w klanie odbywa żmudne szkolenie. Pewnego dnia odkrywa, że organizacja, w której spędził tyle czasu, testuje jego lojalność po tym, jak ujawnione zostały pewne tajemnice z jego przeszłości. Wydarzenia filmu przedstawiają postać Snake Eyes, zanim stał się zamaskowanym agentem G.I. Joe.

Lodowy Szlak

Co obejrzeć w weekend?

Kiedy grupa górników zostaje uwięziona w zapadniętej kopalni diamentów, Mike i Gurty wraz z towarzyszami wyruszają na ekstremalnie trudną misję ratowniczą. A jedyną drogą do celu jest zamarznięte jezioro.

UWAGA! Nie wchodźcie na zamarznięte jeziora dla zabawy, nie bądźcie tacy.

Euforia sezon 2, odc.2

Co obejrzeć w weekend?

Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał w tamtym tygodniu, Euforia wróciła! Jeśli jeszcze nie widzieliście tego serialu, polecam nadrobić, bo zbiera solidne, wysokie opinie krytyków. Serial pokazuje życie wchodzących w dorosłość nastolatków, ich perypetie miłosne, przyjaźnie i imprezy. Nie obejdzie się bez problemów.

KINO

HAZARDZISTA

Co obejrzeć w weekend?

Oscar Isaac w roli głównej. A w tym tygodniu został zapowiedziany film Marvela, w którym zagra główną rolę. Mega ekscytujące 😀 Hazardzista (z ang. tytuł brzmi The card counter). William podróżuje po Stanach odwiedzając kasyno po kasynie. Bardzo dokładnie się ukrywa, nie zostawia po sobie śladów i nie przykuwa cudzej uwagi przez do spokojnie może czynić machlojki w kasynach. Pewnego razu trafia na dawnego znajomego – okazuje się, że wcale nie przypadkiem i nie bez celu. Aby wyprostować pewne sprawy, będzie musiał podjąć ryzykowną decyzję.

SING 2

Buste, Rosita,Ash, Johnny, Meena i Gunter marzą o występach na wielkich, prestiżowych scenach. Muszą przekonać do swojego talentu agencję Crystal Entertainment oraz jej właściciela. By zwrócić na siebie uwagę tejże sławy obiecują współpracę z Clayem – dawną rockową gwiazdą. Problem jest jednak tego rodzaju, że nikt nie wie gdzie jest i czy w ogóle zechce śpiewać. Bajka o dążeniu do celów, spełnianiu marzeń i wytrwałości w drodze do sukcesów. Koniecznie weście rodzeństwo. Głosy podkładają m.in. Matthew McConaughey, Reese Witherspoon czy Scarlett Johansson aczkolwiek w polskim kinie obejrzycie tylko z dubbingiem.

 

Co obejrzeć w weekend? Znaleźliście typy dla siebie? Jesteście team HBO GO, NETFLIX czy kino?

W tamtym tygodniu: Co obejrzeć w weekend? Netflix, HBO Go i Amazon Prime w styczniu

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Zapowiedziane dotychczas gry na 2022 rok na PS4 i PS5
Następny Pierwszy akt kampanii Warcraft 3 Re-Reforged dostępny do pobrania