co obejrzeć w weekend? koniec listopada na HBO GO, Netflixie i w kinie


co obejrzeć w weekend

Co obejrzeć w weekend? W tym tygodniu pojawiły się kolejne, interesujące nowości, którym warto poświęcić chociaż chwilę w sobotni wieczór. A może wypad do kina na film obsadzony wielkimi nazwiskami?

NETFLIX

Władcy wszechświata: Objawienie Część 2

co obejrzeć w weekend

Jest kontynuacją serii z lat 1983-1985 He-Man i Władcy Wszechświata, ale pominięte zostały wydarzenia z Nowych Przygód He-Mana. Objawienie dotyczy nierozwiązanych wątków oryginalnego serialu oraz wracamy do ówczesnych postaci. Pierwszą część serialu Adix już zrecenzował TUTAJ, teraz premierę ma druga część produkcji. Pamiętacie ten serial z młodości?

Szczera Prawda

True Story | Official Trailer | Netflix

trailer: TUTAJ

Szczera prawda to najświeższy miniserial, w którego głównych rolach zobaczymy Kevina Harta i Wesleya Snipesa. To historia dwóch braci uwikłanych w świat celebrytów, przestępczości i kłamstw. Kiedy komik Kid robi przystanek na trasie w rodzinnym mieście nie sądzi, że wizyta będzie wybirem pomiędzy życiem a śmiercią.

Nisser: Sezon 1

Nisser | Officiel trailer | Netflix

trailer: TUTAJ

Kolejny Netflixowy serial, tym razem w klimacie fantasy. Świąteczny wyjazd rodziny zamienia się w piekło, kiedy okazuje się że wyspa, na której się zatrzymali, zamieszkała jest przez starożytne, mało przyjacielskie istoty. Nisse są bożkami w kulturze duńskiej i norweskiej – opiekują się domostwem w zamian za pożywienie. A kiedy nie są zadowolone, potrafią spłatać niezłe figle.

Nie ma jak w rodzinie: Sezon 5

F is for Family | S5 Official Trailer | Netflix

trailer: TUTAJ

Netflix lubi swoje animowane seriale i niektóre robi całkiem nieźle. Nie ma jak w rodzinie skupia się na życiowych perypetiach pewnej, nieco dysfunkcyjnej, rodziny zamieszkującej przedmieścia miasteczka w Pensylwanii. Serial osadzony jest w latach 70. więc w całkiem niezłym klimacie.

HBO GO

Kong: Wyspa Czaszki

co obejrzeć w weekend

Wiecie, że kiedy pierwszy raz oglądałam ten film, to pewne sceny przyprawiły mnie o łzy? W filmie, którego akcja toczy się w 1973 roku, zespół naukowców i żołnierzy wojny wietnamskiej podróżuje na niezbadaną Wyspę Czaszki i spotyka Konga, gigantyczną małpę, która jest ostatnią z jego gatunku, a tuż za nią inne przerażające stworzenia. Ah,Tom Hiddleston w głównej roli <3

Przewrotny umysł

Przewrotny umysł jest filmem opartym na  powieści Julii Walton o tym samym tytule. Opowiada historię Adama, u którego w końcówce liceum zdiagnozowana zostaje schizofrenia. Podejmuje leczenie, jednak cierpi przez efekty uboczne, więc ostatecznie decyduje się przerwać leczenie. W międzyczasie poznaje Mayę, powoli się w niej zakochuje, jednak cały czas ukrywa chorobę. Dziewczyna stara się go zainspirować, aby nie był definiowany przez swój stan.

Cloverfield Lane 10

Jest to druga odsłona serii Cloverfield. Historia opowiada o młodej kobiecie, która po wypadku samochodowym budzi się w podziemnym bunkrze z dwoma mężczyznami, którzy twierdzą, że wydarzenie sprawiło, że powierzchnia Ziemi nie nadaje się do zamieszkania.

KINO

DOM GUCCI 

Jeśli znajomi coś o mnie wiedzą, to moje zamiłowanie do „luksusowych” marek. Moją pierwszą prawdziwą wypłatę przeznaczyłam na wymarzoną torebkę 😉 Trailer Domu Gucciego bardzo mnie rozbawił, więc film dostanie swoją szansę – mimo, że nie jest to gatunek, któremu zazwyczaj poświęcam czas. Kiedy Patrizia Reggiani, trochę pani z nizin, poślubia rodzinę Gucci, jej niepohamowana ambicja zaczyna skupiać się na ich dziedzictwie i uruchamia lekkomyślną spiralę zdrady, dekadencji, zemsty i ostatecznie… morderstwa. I zerknijcie na tę gwiazdorską obsadę!

 

 

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Statystyki Polskich Graczy Gier Online
Next Disciples: Liberation - Sprawy z nieumarłymi! Podwaliny armii zombie