Co obejrzeć w weekend? Kwiecień na HBO MAX, NETFLIXIE I W KINIEZastanawiasz się co obejrzeć w weekend? Sprawdź jakie premiery filmów i seriali są dostępne od początku tygodnia. Poniżej lista najciekawszych nowości, które przyniósł kwiecień na HBO MAX, Netflixie, Amazon Prime i w kinie.

NETFLIX

Apollo 10 1/2: Kosmiczne Dzieciństwo

Apollo 10 1/2: A Space Age Childhood | Official Trailer | Netflix

Zwiastun: tutaj

Wydaje się być bardzo ciekawą propozycją. To animowany film science fiction. Jego część kręcona była przed green screenem, część zedytowano w postprodukcji gdzie inspirowano się rotoskopem. To tylko takie krótkie info dla filmowych geeków. Akcja filmu toczy się podczas lądowania na Księżycu Apollo 11 w 1969 roku i będzie pokazywać dziecięce fantazje związane z tym wydarzeniem. Wiadomo przecież, że wyobraźnia dzieci jest nie do przebicia i nie ma ŻADNYCH ograniczeń.

Thermae Romae

Thermae Romae Novae | Official Trailer | Netflix Anime

Serial oparty jest na serii całkiem popularnych mang. To historia rzymskiego architekta, który cierpi na wypalenie zawodowe i brak pomysłów. Pewnego razu w czasie obchodu swoich budowli, Lucjusz natrafia na tunel, który doprowadził go do japońskiej łaźni. Zainspirowany innowacjami i ciekawostkami tamtejszej architektury, tworzy własne spa Roma Thermae, wprowadzając do swoich czasów nowoczesne idee. W każdym odcinku stanie przed jakimś problemem, z którym rozprawi się zainspirowany innymi japońskimi nowinkami technologii.

FURIOZAFurioza jest filmem, który w zeszłym roku zawitał na ekrany polskich kin. Inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami światka ultrasów i kiboli. Scenariusz tworzony był przez kilka lat i rzekomo oparto go na prawdziwych relacjach gangsterów, dziennikarzy i agentów CBŚ. To wąskie grono osób, dla którego przyjaźń i honor jest najważniejszy, poddane zostanie próbie, kiedy to pewna policjantka spróbuje się do niego dobrać. Ciekawe, jak społeczność kiboli zareaguje kiedy zrozumie się, że kobieta była kiedyś jedną z nich.

HBO MAX

Legion Samobójców: The Suicide Squad

Kwiecień na HBO MAX

Legion Samobójców (najnowszy) to dzieło reżyserii Jamesa Gunna. To obrzydliwy majstersztyk, w którym ekipa złoczyńców zrekrutowana zostanie do odkupienia swoich win i stanie do walki z PROJEKTEM ROZGWIAZDĄ. To fajny film, z typowym dla Gunna poczuciem humoru. Co lepsze, Legion wprowadza do universum postać Peacemakera – tak się składa, że serial o nim jest jednym z lepszych dostępnych na platformie HBO MAX.

OJCIEC

Ojciec to historia starzejącego się człowieka oraz jego córki, która poświęca się by się nim zajmować. Mężczyzna nie radzi sobie ze swoim wiekiem, jednak skutecznie odmawia wszelkiej pomocy od innych osób, nawet kiedy mózg zaczyna płatać figle. Anne powoli traci cierpliwość a w związku z wyjazdem do Paryża, musi znaleźć opiekę do ojca. Tylko jak znaleźć opiekę do osoby, która skutecznie odmawia pomocy?

Podziemny krąg

Fight Klub, czyli filmowy klasyk, nad klasyki filmowe.  Jeśli ktoś jeszcze nie zna przypomnę naczelne zasady: pierwsza zasada kręgu – o kręgu się nie mówi; druga zasada kręgu – o kręgu się nie mówi. Musicie po prostu obejrzeć ten film 😉

PRIME

Wolf Like Me

kwiecień na hbo max

Gary wraz z jedenastoletnią córką mieszkają w Australii. Oboje zmagają się z niedawną tragedią, która ich dotknęła – śmiercią żony i matki. W międzyczasie spotykają Mary a ich przypadkowe spotkania wydają się być ingerencją losu lub ogromnym zbiegiem okoliczności. Troje zaczynają formować jakiegoś rodzaju relację, jednak Mary ma swoje problemy i swoją przeszłość, o których nie chce wspominać. Mary posiada także śmiertelny sekret, który może zranić dwoje świeżo poznanych znajomych.KINO

MORBIUS

kwiecień na hbo max

Morbius nie jest typowym superbohaterem. Właściwie to jest dokładnie przeciwnie. Pan Morbius cierpi na rzadką chorobę krwi. Jako naukowiec udaje mi się znaleźć sposób na uleczenie, jednak bardzo niebezpieczny i oczywiście przetestował go na sobie. W wyniku tego, zmienia się w wampira. Prawie wampira, bo nie zyskał ich słabych cech, przez co zyskał ekstra nadludzkie zdolności. To co pierwotnie miało być ogromnym sukcesem, okazało się lekarstwem gorszym niż choroba.

ZAGINIONE MIASTO

Zaginione miasto to film z Sandrą Bullock w roli głównej.  Aktorka wciela się w rolę znudzonej życiem, niezadowolonej pisarki, która wyrusza na trasę promującą jej nową książkę. Na wyjazd Loretta zabiera ze sobą także przystojnego modela, który dumnie plasuje się na okładce jej książki. Życie pisarki nabiera jednak tempa, kiedy to zostaje porwana i zmuszona do doprowadzenia do zmyślonego miejsca wspomnianego w noweli. Porywacz – miliarder jest przekonany, że lokalizacja jest prawdziwa. Na pomoc autorce wyrusza Alan – model z okładki.

BELLE

Belle dostępne będzie wyłącznie w wybranych kinach, w ramach wewnętrznych projektów (np. Kino Konesera w Heliosie). To fantastyczna opowieść o ciężkim dorastaniu, odnajdywaniu swojej drogi w świecie i nawiązywaniu internetowych przyjaźni. Po śmierci matki Suzu zarzekała się, że już nigdy więcej nie zaśpiewa. Kilka minut w wirtualnym świecie sprawiło jednak, że pod pseudonimem Belle może zdobyć rzesze fanów i rozwiać swój talent.

 

Co obejrzycie w weekend? Wybieracie HBO MAX, NETFLIX, AMAZON PRIME czy kino?

 

Jeśli wybieracie się w kwietniu do kina: Kinowe premiery w kwietniu! Co obejrzeć w kinie w najbliższym miesiącu?

Brak komentrarzy

Zostaw komentarz

Poprzednio Zmiany w Playstation Plus
Następny Słuchawki douszne – przyjemność i wygoda