Co obejrzeć w weekend? Netflix, Amazon Prime, HBO Go i kino w lutym


Co obejrzeć w weekend? Na standardowe pytanie znajduję też standardową odpowiedź: zobaczcie co Netflix, Amazon Prime, HBO Go i kino przygotowały w pierwszym tygodniu lutego. Zdecydowanie można coś dla siebie wybrać.

NETFLIX

Oszust z tindera

YouTube player

trailer: tutaj

Oszust z tindera to najnowszy dokument Netflixa. Mężczyzna wyłudził od naiwnych kobiet coś koło 10 milionów dolarów – teraz prowadzi warsztaty biznesowe i żyje w miarę luksusowe życie. Z kolei kobiety oszukane przez „księcia diamentów” razem szykują zemstę.

Endless loop

Netflix Amazon Prime HBO Go

Partner Savii traci sporą sumkę pieniędzy, ale to dziewczyna bierze na siebie odpowiedzialność i stara się uratować sytuację. Musi jednak znaleźć sposób, by wyrwać się z rutyny i uciec od wyłącznie ślepych zaułków. Film w języku hindi.

Murderville: Sezon 1

Murderville | Official Trailer | Netflix

Serial oparty na brytyjskim sitcomie Murder in Successville. Połączenie wątków komediowych i detektywistycznych. To improwizowana komedia kryminalna, w której detektyw Terry łączy siły z nieświadomymi gośćmi – gwiazdami, aby wspólnie zbadać serię morderstw.

HBO GO

Grawitacja

Netflix Amazon Prime HBO Go

Film kilkukrotnie nagradzany Oskarem, między innymi za najlepszego reżysera oraz najlepsze zdjęcia. Pani inżynier medyczna, Ryan, jest na swojej pierwszej misji na Explorerze – kosmicznym wahadłowcu. Dla astronauty Matta jest to z kolei szczególna misja – jego ostatnia. Na skutek zniszczeń, para traci kontakt ze stacją na Ziemi. A to tylko początek problemów.

Uśmiech Mony Lizy

Netflix Amazon Prime HBO Go

Katherine przenosi się na prowincję, gdzie w prestiżowym collegu wykłada historię sztuki. Jako, że jesteśmy w czasach rewolucyjnych, po drugiej wojnie światowej, postawa kobiety pracującej wzbudza zamieszanie w małej miejscowości. Jedni, zwłaszcza młodsi, akceptują nadchodzący postęp. Niektórzy uważają go za atak na siebie i swoje wartości. To historia kilku kobiet o odkrywaniu siebie, swojego charakteru.

Syn monarchów

Po śmierci babki, mieszkający w Nowym Jorku biolog wraca w dawne strony. Jego rodzinne miasto położone jest w meksykańskich lasach motyli. Cała podróż wymusza na nim głęboką refleksję, zmusza do przepracowania dawnych traum i przejścia duchowej metamorfozy.

Wyznania gejszy

Kolejny film Oscarowy – za zdjęcia, scenografię oraz kostiumy. Historia życia Nitta Sayuri  – od dzieciństwa, swojej sprzedaży oraz późniejszych losów jako Gejsza, pracy w czasie II Wojny Światowej oraz o niespodziewanej miłości.

AMAZON PRIME

Reacher

REACHER - Official Trailer | Prime Video

Przygody Jacka Reachera zna chyba każdy? Tym razem jednak bez Toma Cruise’a. Reacher to najnowszy serial od Amazon Prime, oparty na powieści Lee Child’a „Poziomy śmierci”. Jack trafia do małego miasteczka i prawnie natychmiast przyciąga na siebie uwagę tamtejszej policji. Zostaje aresztowany za morderstwa, których nie dokonał, jednak szybko wychodzi na jaw tamtejsza korupcja i lokalne układy.

Zwiastun: tutaj

KINO

Moonfall

https://www.youtube.com/watch?v=GSycMV-_Csw

Kolejny film science fiction z końcem świata w tle. Sama nie wiem, dlaczego tak je lubimy. W Moonfall okazuje się, że pewna siła wyrzuca księżyc z orbity i sprawia, że pędzi on prosto na ziemię. Aby zapobiec klęsce, dwoje naukowców rozpoczyna współpracę. Jej rezultaty pokazują, że Księżyc jest czymś zupełnie innym, niż wydawało się do tej pory. Teorie spiskowe o Księżycu część dalsza 😉

 

Co obejrzycie w weekend? Jesteście team Netflix, Amazon Prime, HBO Go czy kino?

 

W poprzednim tygodniu: Co obejrzeć w weekend? Amazon Prime, Netflix, HBO GO i kino!

Poprzednio Lost Ark Online - Klasy Postaci - Jaką klasę wybrać?
Następny Planszowe donosy z tygodnia vol.13