Co obejrzeć w weekend? Nowości na Netflixie, HBO Go i w kinie!


CWOWW

Heja!  Dzisiaj odrobinę urozmaicimy wpis nowościami kinowymi. Netflix powoli zaczął mnie nudzić, HBO Go nie zadowala premierami. A skoro wreszcie otworzyli kina, chętnie korzystamy z tegoż dobrobytu. A zatem, jeśli zastanawiasz się, co ciekawego obejrzeć w ten weekend – spieszę z pomocną listą. Zawiera ona – wg mnie – najciekawsze propozycje wybrane z najświeższych premier na Netflixie i HBO Go w tym tygodniu oraz dwie kinowe premiery.

Swoją drogą, jesteście team kino czy team seans w łóżku? 😉

 

Netflix

Godzilla Singular Point

To japoński serial anime. Akcja rozgrywa się w roku 2030. Dwoje nieznajomych zostaje ze sobą połączonych poprzez piosenkę. Mimo, że dzieli ich spory dystans, oboje słyszą w radiu te same dźwięki. Nowe więzi prowadzą ich na wielką bitwę z udziałem całego świata. Jak już kiedyś wspomniałam, jestem początkującą fanką anime, więc chętnie obejrzę także Singular Point.

Zombieland: Kulki w łeb

Horror komediowy. To film stworzony żeby jednocześnie się „bać” i śmiać. Ponownie spotykamy się z Zombielandem i zombie! Będą nowe zombie i stare, które ewoluowały. A ze wszystkiego, najgorsza będzie najbliższa rodzina.

 

HBO GO

Rick i Morty

Chyba nie trzeba przedstawiać serialu… Wiecznie pijany dziadek naukowiec Rick podróżuje po różnych światach wraz ze swoim wnuczkiem Mortym. Czysty czarny humor. Po ostatnich zawirowaniach z wydawcą, Rick i Morty wylądowali na HBO GO. Pierwsze 4 sezony będą zawierały znany już nam z Netflixa dubbing, w piątym sezonie dostaniemy napisy.

Rodzina Addamsów

Kto nie zna wspaniałej historii rodziny Addamsów pewnie wychowywał się pod kamieniem! Nie wiem, jak to możliwe! Rodzina Addamsów należy do mojej absolutnej czołówki filmowej. Na HBO Go dostaliśmy wersję animowaną, jednak charakter rodziny Addamsów pozostanie ten sam. To czyste dziwactwo, czarny humor i osobliwa rodzina – trochę inna od pozostałych.

 

KINO

SPIRALA: Nowy rozdział serii Piła

Piłę też każdy chyba kojarzy. Tym razem jesteśmy kilka lat do przodu, Zeke próbuje wyjść z cienia geniuszu detyktywistycznego swojego ojca. Możliwość wyróżnienia pojawia się wraz z serią okrutnych przestępstw przypominających te z lat poprzednich. Morderca jednak ma większy plan, jest kilka kroków do przodu i wciąga policjantów w okropną grę.

SZYBCY I WŚCIEKLI 9

A na ten film mieliśmy się wybrać, ale jak przystało na prawdziwych introwertyków, postanowiliśmy zostać w domu i pograć w planszówki 😀 Szybcy i wściekli to też kolejna kultowa już seria, która posiada rzeszę fanów. Tym razem cześć poświęcona została rodzinnym porachunkom i wspólnej przyszłości obu zamieszanych osób. Premiera była przekładana już kilkukrotnie, ale od jutra oficjalnie wchodzi do kin.

 

Jakie macie plany na weekend? 😉

1 komentarz

Poprzednio Nadchodzi Greedfall Gold Edition w wersji na konsole nowej generacji!
Następny Square Enix dba o fanów - odświeżona wersja Legend of Mana