Co obejrzeć w weekend? Nowości na Netflixie i w kinie! 23 – 25 lipca 2021


Właśnie spojrzałam na kalendarz i mnie wmurowało. Jesteśmy w końcówce lipca! Jak to możliwe?! Wizja urlopu staje się coraz bliższa i szczerze mówiąc już się nie mogę doczekać. Połowa miesiąca ma jednak swoje wady – za każdy razem w podobnym okresie ciężko doświadczyć nowych premier na Netflixie czy HBO Go. Kina wiadomo – nadrabiają pandemiczne straty, więc nowości mamy co nie miara a i spokojnie każdy znajdzie coś dla siebie. To właśnie z platformami streamingowymi mam każdorazowo ten sam problem – wielkie tytuły wyczerpują się przez pierwsze dwa tygodnie albo zostają na ostatnie dni miesiąca. Zostawia nam to jeden weekend (ew. trochę więcej) czystej nudy.

Netflix

Czarnobyl 1986

nowości

Czyżby odpowiedź Netflixa na inny serial o Czarnobylu? Tamten zyskał ogromną sławę, więc zakładam że i w tym przypadku jest chrapka na podobny sukces. Głównym bohaterem jest Aleksiej – niedawno emerytowany strażak. Niedługo wcześniej odnajduje starą miłość i wspólnie planują swoją przyszłość. Plany się jednak krzyżują kiedy mężczyzna dostaje wezwanie i stawia się jako członek ekipy ratunkowej. Wspólnie z innymi będzie starał się „zminimalizować” skutki tragedii.

Krwawe niebo

Krwawe niebo to już kolejna w tym roku horrorowa propozycja Netflixa. Lot do Nowego Jorku zostaje brutalnie zaatakowany przez terrorystów. Na pokładzie znajduje się jednak Nadja ze swoim synem. Kobieta ma pewien 'wampirzy’ sekret, którego nie ujawniała aby zapewnić synowi bezpieczne i spokojne życie. Staje przed bardzo poważnym wyborem: tajemnica czy terroryści? Czy dokona dobrego wyboru i uratuje pozostałych pasażerów? Przekonajmy się już w ten weekend na Netflixie.

KINO

Noc Oczyszczenia. Żegnaj Ameryko

nowości

A jeśli macie ochotę przejść się do kina – praktycznie co tydzień dostajemy coś nowego. To kolejna produkcja, której premiera została przesunięta ze względu na covida. Noc oczyszczenia opowiada historię grupy ludzi, którzy uciekają z USA przed morderstwami popełnianymi przez, ciągle działający – nawet po zakończeniu Czystki, ruch powstańczy. To już piąty film franczyzy Oczyszczenia a podobno kolejny także jest w drodze. Warto odrobić zaległości?

trailer TUTAJ

Snake Eyes. Geneza G.I.Joe.

nowości

Kolejny film o superbohaterach, których tak bardzo lubimy. Tajemnicy wojownik o przydomku Snake Eyes zostaje przyjęty do starożytnego japońskiego ninja klanu znanego pod nazwą Arashikage. To właśnie w klanie odbywa żmudne szkolenie. Pewnego dnia odkrywa, że organizacja, w której spędził tyle czasu, testuje jego lojalność po tym, jak ujawnione zostały pewne tajemnice z jego przeszłości. Wydarzenia filmu przedstawiają postać Snake Eyes, zanim stał się zamaskowanym agentem G.I. Joe.

trailer TUTAJ

Co jakiś czas omijam w tym zestawieniu nowości z HBO Go, gdyż platforma w tym okresie zwyczajnie kuleje. No nic, zobaczymy się za tydzień!

Klikając w TEN LINK możecie spojrzeć na nowości z zeszłego tygodnia.

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Necromunda: Hired Gun - Thorian's Dome - Rozdział #12
Next World of Warcraft Wrath of the Lich King - news - Pandemic + WoW atakuje