Co obejrzeć w weekend? Nowości z HBO Go i Netflixie na długi weekend! (04.06 – 06.06)


CWOWW

Hej! W najbliższych dniach czeka nas kilka dni wolnego. Od jakiegoś czasu planujemy wyjazd i nie możemy się już doczekać. Walizki mamy prawie spakowane, mieszkanie posprzątane (przyznawać się, kto tak jak ja sprząta przed wyjazdem, żeby wrócić do czystego mieszkania? 😀 ) i znalazła się nawet opieka dla naszego kotera. Właściwie w chwili publikacji tego posta będziemy prawdopodobnie obijać się na plaży albo przy grillu. Zapowiada się idealny weekend!

W tym tygodniu, zgodnie z zasadą początku miesiąca na Netflixie i HBO Go, mamy kilka ciekawych premier. Nawet jeśli na części byliście w kinie, myślę, że warto przypomnieć sobie niektóre z tych filmów.

HBO GO

Ready Player One

To jeden z pierwszych filmów, który obejrzałam z Adixem, więc ma w moim sercu szczególne miejsce. W ogóle to jeden z jego ulubionych filmów. Akcja rozgrywa się w roku 2045, kiedy to większość społeczeństwa ucieka do wirtualnego świata – tzw. OASIS. Kiedy umiera jego twórca, zostaje ogłoszony konkurs, którego celem jest znalezienie kilku easter eggów, co spowoduje zdobycie całkiem pokaźnego majątku. Główni bohaterowie szybko decydują się podjąć wyzwanie.

Crimson Peak. Wzgórze Krwi

Tom Hiddleston. W klimacie gotyckim. Wystarczy, prawda? 😉

Dunkierka

Film Nolana, trzykrotnie nagrodzony Oskarem. Jeśli lubicie filmy w klimacie wojennym, to jest zdecydowana czołówka. Film opowiada o Operacji Dynamo, czyli ewakuacji wojsk brytyjskich, francuskich i belgijskich z tytułowej Dunkierki do Wielkiej Brytanii. Wskutek akcji udało się uratować ponad 300 tysięcy żołnierzy.

NETFLIX

Legion Samobójców

Od jakiegoś czasu nadrabiam zaległości ze świata DC a Legion Samobójców jest kolejnym krokiem. Drużyna składająca się z górnej półki światowych przestępców ma za zadanie uratować świat. Jeśli się im uda, czeka ich krótsza odsiadka. A w ogóle zostali wybrańcami, bo w zasadzie nikt nie będzie po nich płakał.

Xtremo

Xtreme | Official Trailer | Netflix

„Emerytowany” zabójca postanawia zemścić się na swoim przyrodnim bracie za zabójstwo swojego syna i ojca. Zawsze zastanawia mnie ,jak zabójca może przejść na emeryturę. Premiera w piątek.

Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie

Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie | Oficjalny zwiastun | Netflix

W czwartek  – dzisiaj – na Netflixie będzie miała miejsce premiera pierwszej i drugiej części filmu. Cyrk Martwego Księżyca odwiedza Tokio tuż przed największym zaćmieniem księżyca w tym stuleciu i rozrzuca po mieście Lemury – takie niebezpieczne potwory. Celem grupy jest zdobycie kryształu, zdobycie władzy nad Ziemią, Księżycem a potem całym wszechświatem. A nasze czarodziejki będą próbowały powstrzymać przeciwnika.

 

Pierwszy raz od jakiegoś czasu jestem zadowolona z nadchodzących premier. Szkoda tylko, że ciekawe tytuły nie mogą być rozłożone w ciągu całego miesiąca, co pozwoliłoby na uniknięcie sytuacji jak przez ostatnie dwa tygodnie 😉

Co będziecie oglądali w weekend? Jakie macie plany?

Poprzednio Bonfire - recenzja insertu e-raptor
Następny Everdell - Recenzja - I Ty możesz zbudować własne miasteczko