Co obejrzeć w weekend? Początek wakacji na Netflixie i HBO MAX


Końcówka miesiąca zazwyczaj charakteryzuje się jedną ważną premierą oraz nutką nudy. Sprawdźmy jak miewa się początek wakacji na Netflixie i HBO MAX oraz co w tym tygodniu zaproponuje nam Disney+ oraz Amazon Prime Video.

NETFLIX

Stranger Things – sezon 4, część II

początek wakacji na Netflixie i HBO MAX

Stranger Things (moja nowa obsesja) powraca z drugą częścią czwartego sezonu. Z każdych stron słychać, że sezon 4 jest jeszcze lepszy niż pozostałe, nieco doroślejszy oraz z większą dawką horroru. Po kilku odcinkach muszę przyznać, że to zdecydowanie prawda. Kilka miesięcy po bitwie Starcourt nasi bohaterowie stają przed nową rzeczywistością i pierwszy raz w życiu zostają rozdzieleni. Wkrótce na jaw wychodzi okropna tajemnica, jednak jej rozwiązanie może doprowadzić do spokoju w Updise Down.

Blasted: Kumple kontra kosmici

początek wakacji na Netflixie i HBO MAX

Wyobraźcie sobie, że wasz przyjaciel z dzieciństwa nie odzywa się od bardzo dawna, jednak w dzień twojego wieczoru kawalerskiego przybywa, by skupić całą uwagę wyłącznie na sobie. W takiej rzeczywistości został postawiony Sebastian. Jego impreza została trochę zrujnowana, jednak nie ma tego złego… Uratuje ją inwazja UFO a dawni przyjaciele zakopią topór wojenny. Jako mistrzowie laser tagu staną do walki przeciwko obcym.

Bastard! Heavy Metal, Dark Fantasy

BASTARD‼ -Heavy Metal, Dark Fantasy- | Teaser Trailer | Netflix Anime

zwiastun: tutaj

Wreszcie nowe anime na Netflixie, a na dodatek w moim ulubionym klimacie heavy metalu. Czterysta lat po upadku współczesnej cywilizacji świat jest opanowany przez chaos i magię. Ogromnym zagrożeniem jest wskrzeszenie Boga Zniszczenia, Anthrasaxa. Aby zapobiec śmiercionośnej katastrofie, królestwo Metallicana zmuszona jest wystawić swojego czempiona – starożytnego wielkiego czarodzieja, który kiedyś planował rządzić światem. Po czyjej stronie stanie czarnoksiężnik?

HBO MAX

Mała doboszka

początek wakacji na Netflixie i HBO MAX

Mała doboszka to miniserial z Florence Pugh w roli głównej. Akcja rozgrywa się w latach 70. Młoda brytyjska aktorka zostaje nieświadomie zrekrutowana przez Mossad, aby szpiegować palestyńską grupę terrorystów działających w Europie. Okazuje się jednak, że kobieta jest wyłącznie przynętą na niebezpiecznego kryminalistę.

Mayans M.C. – sezon 4początek wakacji na Netflixie i HBO MAX

Spinoff jednego z moich ulubionych seriali, Sons of Anarchy, wraca na ekrany z czwartym sezonem. EZ Reyes, jego brat Angel i pozostali członkowie Santo Padre M.C., po nieudanych próbach zjednoczenia, muszą zmierzyć się z innymi oddziałami gangu. Do tego sprawa jest na tyle ciężka, że po ciężkiej zdradzie dwaj bracia odsuwają się od swojego ojca. A jak wiadomo, rodzina jest najważniejsza.

Westworld – sezon 4

Westworld to kolejny popularny sezon, który odnowiony został na nowy sezon. Akcja serialu opiera się na wokół walk pomiędzy hostami (androidami ze sztuczną inteligencją) oraz obsługą parku rozrywki Westworld, która próbuje kontrolować walczące o niezależność hosty. Co prawda akcja sezonu przeniesie się do znowu miasta, ale w dalszym ciągu będzie utrzymana w klimacie.

DISNEY+

Baymax

początek wakacji na Netflixie i HBO MAX

Serial Baymax! oparty został na postaci z filmu nagradzonego Oskarem – Wielka Szóstka. Baymax, jako dość nietypowy pracownik służby zdrowia, będzie robił to, do czego został pierwotnie zaprogramowany – będzie pomagał ludziom. W czasie jednej ze swoich usług natrafia na pewien problem, który wywołuje tak silne emocje, że w ostatecznym rozrachunku może spowodować ogromne zmiany charakteru.

The Princess

Nowy film na Disney+ to The Princess. Opowiada o Księżniczce – niezależnej kobiecie, która odmawia wyjścia za mąż za swojego okrutnego i socjopatycznego narzeczonego. Przez to zostaje porwana i zamknięta w wieży w zamku swojego ojca. Teraz musi poradzić sobie nie tylko z ucieczką, ale także z obroną królestwa, gdyż narzeczony pragnie przejąć tron królewski.

AMAZON PRIME VIDEO

The Terminal List

początek wakacji na Netflixie i HBO MAX

Serial oparty na powieści autorstwa Jacka Carra o tym samym tytule. W głównej roli produkcji wystąpi Chris Pratt, dla którego obecny rok okazuje się być całkiem owocny w czas ekranowy. Główny bohater jest wojskowym. W czasie jednej z misji jego cały pluton wpada w zasadzkę. James wraca do domu z wieloma pytaniami o wypadek, bo jego wspomnienia nie są klarowne. Po wyjściu na jaw nowych okoliczności, żołnierz zdaje sobie sprawę że jego życie oraz życia jego najbliższych narażone są na ogromne niebezpieczeństwo ze strony mrocznych sił.

 

Tak prezentuje się początek wakacji na Netflixie, HBO MAX, Disney+ oraz Amazon Prime Video. Co obejrzycie w weekend?

 

Premiery z zeszłego tygodnia: Premiery na Disney+, Netflixie i HBO MAX! Co obejrzeć w weekend?

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio V Rising - Bossowie w Farbane Woods - Poradnik z Mapą
Następny Darmowe gry w Playstation Plus – lipiec 2022