Co obejrzeć w weekend? Premiery HBO MAX, NETFLIX, PRIME I KINO!


Kolejny raz powracamy z zestawieniem nowości do obejrzenia w weekend! Sprawdźcie jakie premiery HBO MAX, Netflix, Prime przygotowały Wam w tym tygodniu. A jeśli jesteście fanami większego formatu, zobaczcie co obejrzeć w kinie!

NETFLIX

Ruby na ratunek!

Premiery HBO MAX, NETFLIX, PRIME

Urocza historia o przyjaźni pomiędzy człowiekiem a psem. Dan marzy o dołączeniu do jednostki K-9, elitarnego zespołu poszukiwawczo – ratunkowego. Jego współpracownikami byłyby między innymi owczarki niemieckie, które słyną ze swojej inteligencji i możliwości szybkiego wytrenowania. Dan kilkukrotnie próbował dostać się do pracy, jednak za każdym razem był odrzucany. Teraz ma ostatnią szansę zanim osiągnie dyskwalifikujący wiek. Jako że organizacja nie ma już pieniędzy na szkolenie kolejnego psa, mężczyzna adoptuje ze schroniska Ruby. Ta ma jednak solidny charakterek…

Adam by Eve: A live in Animation

Adam by Eve: A Live in Animation | Official Trailer | Netflix Anime

To ciekawie przedstawione anime, w którym pomieszane zostaną części aktorskie, z elementami animacji. Aki i Taki są nastolatkami i uczniami liceum.  Kiedy Taki znika przed oczami przyjaciółki, ta wyrusza do przedziwnego świata pomiędzy jawą a snem na poszukiwania. Prowadzona przez głos przyjaciela, dochodzi do dzielnicy Shibuya, która wydaje się nie do końca być prawdziwa. Czy to jest właśnie świat stworzony przez mistyczną istotę Hitotsume? Myślę, że będzie to przyjemnie spędzona godzinka.

zwiastun: tutaj

Prezent od losu

Premiery HBO MAX, NETFLIX, PRIME

Wycieczka do wakacyjnego domu kończy się odrobinę… źle. Miliarder wraz ze swoją żoną wybrali się na krótką przerwę od miejskiego zgiełku a ich spokój zostaje przerwany przez próbującego okraść ich włamywacza. Ewentualnie to praca włamywacza zostaje niepodziewanie przerwana przez przebywającą do domu parę. No i gra tu Marshall z HIMYM! 😀

HBO MAX

Mother!

Mother co całkiem, całkiem porąbany film z Jennifer Lawrence. Ona gra kobietę o imieniu ONA, jest też ON i tak sobie razem żyją w swoim przedziwnym życiu z daleka od cywilizacji. Ich spokój zostaje zburzony najpierw przez wizytę MĘŻCZYZNY, potem przez jego żonę, KOBIETĘ a ostatecznie przez SYNÓW. Czaicie już co się wyprawia? Potem będzie jeszcze gorzej, bo na świat przyjdzie JEJ dziecko, które będzie początkiem kolejnych przedziwnych wydarzeń. Podobno horror… na pewno dla zrozumiałego przekazania fabuły.

Pasażerowie

Kolejny hit z J. Lawrence w roli głównej. U jej boku trzeci ulubiony Chris z MCU – Pratt, którego nawet jego własny syn nie uznaje jako superbohatera. Ale my nie o tym. Pasażerowie to kolejna fantastyczna (bardziej w gatunku, niż jakości) historia i podróżach kosmicznych i problemami z nimi związanymi. Jim zbyt wcześnie wybudza się z hibernacji a kiedy jego kompanem okazuje się być w pół inteligentna sztuczna inteligencja, postanawia wybudzić bogu ducha winną piękność, by towarzyszyła mu w miernocie. Nie ma innego wytłumaczenia dla tej logiki a sama zainteresowana wydaje się przyznać mi rację, gdyż po odkryciu intencji mężczyzny, zrywa z nim kontakty. Z drugiej strony nadciąga jednak zagrożenie z powodu uszkodzonego statku, wiec para musi zacząć współpracę.

AMAZON PRIME

Głęboka woda

Film z gatunku psychologicznych thrillerów erotycznych. Czymkolwiek by gatunek nie był… Oparty jest na książce P. Highsmith z połowy zeszłego wieku. Opowiada o mroczniejszej stronie podupadającego małżeństwa. Mąż akceptuje licznych kochanków swojej małżonki, byle uniknąć rozwodu. Kiedy mężczyźni nagle zaczynają znikać bez śladu on staje się głównym podejrzanym a para rozpoczyna morderczą, psychologiczną grę ze sobą.

KINO

Ambulans

Nadchodzący thriller w reżyserii Michaela Baya. Czego możemy się spodziewać? William jest w desperackiej potrzebie zdobycia kilkuset tysięcy dolarów, dlatego zwraca się o pomoc do jedynej obeznanej w tym temacie osoby: idzie prosto do swojego brata. Brat, Danny, zajmuje się bowiem szeroko pojętą działalnością kryminalną a kradzieże są jego chlebem powszednim. Danny namawia Williama na akcję wartą znacznie więcej niż potrzebuje – na szali stoją 32 miliony dolarów. Plan jednak nie wyszedł, jak planowali – udaje im się postrzelić policjanta, porywają ambulans razem z ratownikiem oraz powoli umierającym funkcjonariuszem. Film oparty jest na duńskiej produkcji z 2005 r. o tym samym tytule.

Inni ludzie

Premiery HBO MAX NETFLIX PRIME

Film o współczesnej milości z nutą hip hopu w tle. Ogólnie ciężko mi sobie wyobrazić, że tak wygląda nowoczesna, warszawska scena romansu, ale poniekąd zostaję do tego zmuszona. Miłość dotyka dwoje bardzo od siebie różnych ludzi: bogatą kobietę znudzoną swoim mężem i życiem oraz mężczyznę mieszkającego z matką, który próbuje wybić się jako raper. Spotkanie postawi ich życie w nowym świetle. Ale obczajcie opis, że akcja dzieje się „w czasach rozpadu więzi, dożywotnich kredytów, diet pudełkowych, taniego wina i nieustającego szumu mediów społecznościowych”. Albo obecny świat tak wygląda, albo jestem skrajnie oderwana od rzeczywistości.

 

Takim sposobem kończymy dzisiejsze najciekawsze premiery HBO MAX, NETFLIX, PRIME i kinowe w tym tygodniu. Co obejrzycie w weekend?

 

W zeszłym tygodniu: Co obejrzeć w weekend? Premiery na Netflixie, HBO MAX, Prime i w kinie!

Poprzednio Gry i subskrypcja Xbox niezmiennie najlepszym wyborem!
Następny Elden Ring - Wielkie Runy i jak ich używać? - Poradnik