Co obejrzeć w weekend? Premiery na Netflixie, HBO MAX, Prime i w kinie!


Jak co tydzień publikujemy listę nowości filmów i seriali. Sprawdźcie najświeższe premiery na Netflixie, HBO MAX,  Prime oraz w kinie i zdecydujcie co obejrzeć w weekend.

NETFLIX

Projekt Adam

Projekt Adam | Oficjalny zwiastun | Netflix

Czy uważacie, że Ryan Reynolds często wciela się w rolę… Ryana Reynoldsa i postacie, które portretuje są często do siebie zbliżone? Jasne, że są wyjątki, jednak wydaje mi się, że to odstępstwo od generalnej reguły. Podróżnik w czasie wraca w czasy swojego dzieciństwa, gdzie napotyka swoją młodszą wersję i obecnie nieżyjącego już ojca. Wspólnie ze swoją dwunastoletnią wersją podejmuje walkę o ocalenie przyszłości.

Pamiętnik Andy’ego Warhola

premiery na Netflixie, HBO MAX, PRIME

Na pewno kojarzycie Adndy’ego Warhola. A jeśli nie, to z pewnością (nawet nieświadomie) kojarzycie jego prace. Był artystą, który specjalizował się w pop – arcie jego prace często przedstawiały współczesne produkty np. banany, butelki coli czy słynną zupę pomidorową Campbell. No więc w 1968 roku Andy Warhol został postrzelony a produkcja Netflixa jest jego osobistym pamiętnikiem z tamtych czasów.

Kotaro Lives Alone

Kotaro Lives Alone | Official Trailer | Netflix Anime

Kotaro jest przeuroczym czerolatkiem, który musi mieszkać i żyć samotnie, bez rodziców w apartamentowcu. Serial przedstawia jego codzienne potyczki z wyjściem na zewnątrz, do sklepu. Chłopiec staje do konfrontacji z „dorosłym” światem, uzbrojony w zabawkowy mieczyk przypasany do talii. Mały, niepozorny wiek rekompensuje ogromną mądrością, czym przyciąga do siebie okolicznych ludzi. Musi być silny, dopóki ponownie nie zamieszka z rodzicami.

HBO MAX

W tym tygodniu HBO GO, zmieniło się w HBO MAX i już od początku zachwyciło mnie wyborem najświeższych filmów i seriali.

Peacemaker

Peacemaker | Official Trailer | Max

Pamiętacie Peacemakera z Ligi Sprawiedliwości? Ten, który pragnie pokoju na świecie i gotów jest zamordować każdego, kto stanie na drodze? Dokładnie tego. Po zakończonej Misji Rozgwiazda myśli, w imię wolności, zgadza się wyruszyć na kolejną misję pokojową. Serial jest totalnie odjechany, nie ma żadnych hamulców i ograniczeń. Ze wszystkiego i wszystkich są żarty, jednak z drugiej strony widoczne jest prawdziwe oblicze Peacemakera – postaci poniekąd tragicznej. Polecam!

Zwiastun: tutaj

Kosmiczny Mecz: Nowa Era

premiery na Netflixie, HBO MAX, PRIME

Kosmiczny Mecz: Nowa Era zawitał w kinach w zeszłym roku. Tym tazem nie Michael Jordan a LeBron James wcielił się w główną postać, tuż obok Królika Bugsa, Kaczora Daffyego, Króliczki Loli (ZENDAYA!). Drużyna stanie do meczu ze sztuczną inteligencją i wspólnie zawalczy o dalsze losy świata.

Oprócz tego wiele, wiele innych: Co obejrzeć na HBO MAX? Filmy i seriale, które warto znać!

AMAZON PRIME

Upload – sezon 2

premiery na Netflixie, HBO MAX, PRIME

Kontynuacja serialu z 2020 r. W calkiem niedalekiej przyszłości ludzie po śmierci będą mieli możliwość wyboru i wgrania się do wirtualnego życia pozagrobowego (ekstra!). Tak też czyni Nathan, programista którego śmierć spotkała wcześniej niż się spodziewano. Problem jest jednak taki, że jego wciąż żyjąca partnerka uprzykrza mu pośmiertny relaks, mężczyzna powoli rodzi uczucia do innej kobiety a ostatecznie też wychodzi na jaw, że jego śmierć mogła zostać przez kogoś zaplanowana.

KINO

Najgorszy człowiek na świecie

premiery na Netflixie, HBO MAX, PRIME

Film nominowany i nagradzany wieloma prestiżowymi nagrodami. Bardzo zły człowiek skupia się wokół blisko trzydziestoletniej kobiety Julie, która próbuje nawigować przez swoje jeszcze w miarę młode życie, dynamiczne życie uczuciowe, nieustanne zmiany i porażki. Trochę komedii, trochę dramatu… jak to u nas młodych bywa. Myślę, że to ciekawy film o doroslości.

Bunkier strachu

Bunkier strachu może z początku przypominać Squid Game, jednak to tylko pozory. Uczestnicy biorą udział w LARPie,  odgrywając pozostałych po zagładzie nuklearnej. W związku z niespodziewanymi wypadkami i ostatecznie zaginięciem pomysłodawcy, gra musi zostać przerwana. Nie wszyscy gracze dają radę opuścić bunkier a wkrótce zaczynają też umierać na skutek paranormalnych zdarzeń. Tak właśnie naradza się nowa rozgrywka a stawą zostaje życie ludzkie.

 

Myślę, że w tym tygodniu premiery na Netflixie, HBO MAX, Prime i w kinie są naprawdę ciekawe. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Miłego weekendu! 😉

 

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Square Enix stworzyło kanał muzyczny z ponad 5500 piosenek
Następny Dlaczego Elden Ring ma idealny otwarty świat?