Co obejrzeć w weekend? Premiery na początku listopada


Co obejrzeć w weekend? Premiery na początku listopada, jak na początku każdego miesiąca na Netflixie, HBO GO i w kinie, zachęcają do spędzenia czasu przed ekranem. W tym tygodniu, tradycyjnie, powracamy z zestawieniem nowości. Jest w czym wybierać!

NETFLIX

Gnijąca Panna Młoda

co obejrzeć w weekend?

Tim Burton, Johnny Depp i Helena Bonham Carter to bombowe połącznie za każdym razem. Gnijąca Panna Młoda jest filmem poklatkowym w klimacie dark fantasy. Akcja dzieje się  pod koniec XIX wieku w wiktoriańskiej wiosce. Victor i Victoria są zaręczeni. Mężczyzna jest zestresowany ceremonią, więc udaje się w ustronne miejsce by przećwiczyć swoje przysięgi. Nieświadomie wypełnia przysięgę małżeńską w obecności zmarłej młodej kobiety, więc ta wstaje z grobu, zakładając, że się z nią ożenił.

Narcos: Meksyk

Narcos: Mexico | Season 3 Trailer | Netflix

Trailer: tutaj.

Ostatni sezon tego serialu. W ogóle, pierwotnie miał być kolejnym sezonem zwykłego Narcosa, ale ostatecznie zdecydowano się na rozdzielenie tych serii. Narcos Mexico koncentruje się na rozwoju nielegalnego handlu narkotykami w Meksyku, podczas gdy seria pierwotna skupiała się na handlu narkotykami w Kolumbii. W trakcie nagrań doszło także do morderstwa, bo kartel chyba nie do końca był zachwycony ideą serialu.

Egzorcysta

Obecny czas będzie dzielił się w dużej mierze na horrory albo przeurocze  filmy świąteczne. Egzorcysta jest pierwszym filmem w serii tych filmów. Odwiedzająca Waszyngton aktorka zauważa dramatyczne i niebezpieczne zmiany w zachowaniu i wyglądzie swojej 12-letniej córki. Próbuje uratować dziecko egzorcyzmami prowadzonymi przez dwóch katolickich księży.

Big Mouth: Sezon 5

co obejrzeć w weekend?

Amerykański serial dla dorosłych powraca na Netflix w kolejnym sezonie. Ogólnie, opowiada o grupie nastolatków i najlepszych przyjaciół, którzy przechodzą przez okres dojrzewania. I jak to przy dojrzewaniu często bywa, pełno tu seksu, masturbacji i podniecenia.

HBO GO

Bond, Bond, Bond!

Nic tak nie cieszy jak stary, dobry Bond. Możecie przypomnieć sobie nawet najstarsze przygody agenta 007. Warto, polecam. Akurat idealnie na długie wieczory i filmowe maratony.

Duma i uprzedzenie

co obejrzeć w weekend?

Duma i uprzedzenie doczekała się kilku adaptacji oraz filmów inspirowanych historią. Oparta jest, oczywiście, na powieści Jane Austen z 1813 roku o tym samym tytule. I jak jest to nam znane z ówczesnych czasów, mamy tutaj styczność z różnicami klasowymi. Elizabeth spotyka samotnego, bogatego i dumnego pana Darcy’ego. On jednak niechętnie zakochuje się w kobiecie poniżej swojej klasy. Czy miłość wygra z uprzedzeniem?

Star Trek

Jesteście team ST czy SW? Podobno wojna pomiędzy Trekiem a Wojnami jest niezwykle zażarta.  Film opowiada o Jamesie T. Kirku i Spocku na pokładzie USS Enterprise, którzy walczą z Romulanem z ich przyszłości, który zagraża Zjednoczonej Federacji Planet. Fabuła rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, z powodu podróży w czasie zarówno Nero, jak i oryginalnego Spocka – są to inni niż w serii aktorzy. Alternatywna oś czasu została stworzona w celu uwolnienia filmu i serii od ograniczeń ciągłości, przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnych elementów fabuły.

Miasto Kłamstw

Miasto kłamstw zostało oparte na książce autorstwa Randalla Sullivana o śledztwach Departamentu Policji Los Angeles w sprawie morderstw raperów Tupaca i The Notorious B.I.G. W głównej roli, ponownie, Johnny Depp.

KINO

Eternals

Eternals to nowa produkcja Marvela, która – mam nadzieję – odpowie na pytanie co do cholery robili Eternalsi za Thanosa. Eternalsi do tej pory działali w cieniu, jednak tym razem wyjdą na jaw aby walczyć z Dewiantami. Pierwszy raz nie jestem podekscytowana na film MCU. Pojawiły się też niektóre recenzje i nie są za dobre. No cóż, musimy się przekonać sami.

Spencer

Film biograficzny o Dianie Spencer, znanej nam najbardziej jako tragicznie zmarła Księżna Diana. Biografia tej pani jest piorunująca i niezwykle ciekawa, dlatego co jakiś czas pojawi się na ten temat kolejna produkcja. W Spencer poruszona zostaje kwestia rozwodu Diany i Księcia Karola oraz jej odejście z rodziny królewskiej. Wiadomo, mnóstwo paparazzi, spekulacji, zdrad i skandali.

 

W poprzednim tygodniu:

Co obejrzeć w halloween? Premiery Netfixa, HBO Go i w kinie

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Age of Empires IV - Recenzja - Stary, ale tym razem kiepski RTS
Next Polskie drużyny w sporcie światowym