Co obejrzeć w weekend? Premiery na VOD i w kinie w styczniu!


Sprawdźmy co warto obejrzeć w weekend – jakie premiery na VOD i w kinie pojawią się w ostatnim tygodniu stycznia 2023?

NETFLIX

NA ŁOPATKI

premiery na VOD

To dziesięcioodcinkowy serial o kobiecie, która wychodzi z więzienia z jednym marzeniem – spotkać swoją córkę. Okazuje się jednak, że odzyskanie relacji nie będzie tak proste jak się wydaje, dlatego kobieta postanawia wkroczyć na ring lucha libre i w tajemniczym przebraniu przykuć uwagę córki uwielbiającej ten sport.

ŚNIEŻNA DZIEWCZYNA

premiery na VOD

Thriller i kryminał w formie miniserialu. W czasie parady w Maladze w tłumie ginie mała dziewczynka. Do akcji poszukiwawczej dołącza młoda dziennikarka, która pragnie pomóc rodzicom zwrócić ich córkę. Historia została bazowana na podstawie książki Javiera Castillo.

MY I WY

premiery na VOD

To film komediowy z głośnymi nazwiskami. W roli głównej zagra Will Smith, obok Julii Louis-Dreyfus, Lauren London czy Davida Duchovnego. To historia młodej pary zakochanych i ich rodzin, które mierzą się z trudnościami współczesnego świata, różnicami pokoleniowymi i zderzającymi się kulturami.

HBO MAX

THE MIDDLE MAN

premiery na VOD

zwiastun: LINK

To czarna komedia oparta na książce autorstwa Larsa Christensena. Akcja dzieje się w małym miasteczku kompletnie załamanym pod względem ekonomicznym. Gmina postanawia więc zatrudnić głównego bohatera do roli pośrednika do coraz częstszego dostarczania mieszkańcom złych wiadomości. Ta praca musi nieść za sobą wiele historii…

A.I. SZTUCZNA INTELIGENCJA

To film z 2001 roku wyreżyserowany przez Stevena Spielberga. Osadzony jest w futurystycznej przyszłości pełnej androidów, gdzie zaawansowany technologicznie chłopiec-robot marzy, aby stać się prawdziwym/ludzkim, aby mógł odzyskać miłość swojej matki.

ZAPOMNIANA DOLINA

Dziesięcioodcinkowy serial przygodowy, z nutką grozy. W nim, grupa młodych odkrywców gubi się na szlaku i trafia do osobliwej wioski ukrytej pod wieczną mgłą. Co czeka ich w tym miejscu?

Disney+

Nadzwyczajna

premiery na VOD

To serial stworzony dla Hulu, który od tego tygodnia dostępny jest też na Disney+. To komedia i produkcja o superbohaterach. Główna bohaterka, Jen, jest młodą kobietą zmuszoną do życia w świecie, w którym wszyscy oprócz niej mają supermoce.

AMAZON PRIME VIDEO

THE LAZARUS PROJECT

To serial sci-fi, w którym działa ściśle tajna organizacja zajmującą się zapobieganiem masowemu wymieraniu gatunków. Jej członkowie dysponują także możliwością cofania czasu. Na Prime dostępny jest pełny sezon, a w tym roku premierę będzie miał też kolejny.

KINO

MĘŻCZYZNA IMIENIEM OTTO

premiery na VOD

Jest to druga adaptacja filmowa książki Fredrika Backmana „A Man Called Ove”, jednocześnie remake szwedzkiego filmu o tym samym tytule. W rolę tytułową wcieli się Tom Hanks. Otto jest zrzędliwym samotnikiem, który po utracie żony całkowicie wyłączył się ze świata. Kiedy do sąsiedztwa wprowadza się nowa rodzina, mężczyzna odnajduje niespodziewaną bratnią duszę w Marisol. Ta przyjaźń odmieni jego świat.

PIMI Z KRAINY TYGRYSÓW

premiery na VOD

Film przygodowy dla całej rodziny. To wzruszająca historia o przyjaźni młodego chłopca i lwa. Pewnego dnia Balmani ratuje małego lewka od rychłej śmierci z rąk kłusowników. Oboje wyruszają w daleką podróż do sanktuarium, w którym mogą odnaleźć bezpieczeństwo. Żeby tam dotrzeć, tę niecodzienną parę czekają setki kilometrów i liczne wyzwania, którym będą musieli sprostać.

 

 

 

Zobacz też: Premiery kinowe w lutym 2023!

 

 

Poprzednio Xbox Developer Direct Styczeń 2023 - wszystkie ujawnienia
Następny Ewolucja gier o Harrym Potterze - Od skromnych początków po Hogwarts Legacy