Co obejrzeć w weekend? Premiery Netflix, HBO MAX i w kinie!Sprawdźcie  najświeższe premiery Netflix, HBO MAX i w kinie!  Końcówka miesiąca nie rozpieszcza nas jeśli chodzi o wielkie nowości, jednak trafi się kilka głośnych tytułów. Jest coś dla fanów horrorów, romansów i polskiego kina.

NETFLIX

Bridgertonowie: Sezon 2

premiery Netflix, HBO MAX

Bridgertonowie bardzo szybko zyskali popularność i zdobyli serca milionów widzów na całym świecie. I całkiem słusznie. To fajny serial osadzony na początku XIX wieku w Londynie. Akcja skupia się wokół londyńskiej socjety, zdobywaniu odpowiedniego statusu, ale także na aspektach rodzinnych, zwłaszcza Beidgertonów. Będą zamieszania, skandale, kłótnie, pełen dramat. Jest też fajny plot twist z inspirowaną Plotkarą narratorką. A jeśli za mało wam historii, to dostępna jest seria książek, na której oparto serial.

Riverdale: Sezon 6

Premiery Netflix, HBO MAX

Riverdale to kolejny popularny serial, który przyciągnął masę nastolatków. Oparty jest na serii komiksów i skupia się wokół grupy nastolatów Archiem, Cheryl, Veronice, Jugheadzie i Betty i ich życiu w małym miasteczku. Nastolatkowie, typowo dla tych seriali, przeżywają serię niestworzonych i nierealistycznych przygód.

800 metrów

800 metrów to mini serial dokumentalny Netflixa dotyczący wydarzeń w Hiszpanii w 2017 r. Doszło wówczas do dwóch ataków terrorystycznych przeprowadzonych przez osoby żyjące w społeczeństwie. Dokument bada przyczyny tego ataku, zadaje pytania dotyczące motywów i przesłanek morderstw.

HBO MAX

Obecność 3: Na rozkaz diabła

Premiery Netflix, HBO MAX

Na Obecność 3 wybraliśmy się do kina, ale jeśli nie mieliście okazji, możecie sobie nadrobić w ramach usługi HBO MAX. Obecność opowiada historię Eda i Lorraine Warrenów  – sławnych i szanowanych w środowisku badaczach zjawisk paranienormalnych, autorach książek o nawiedzeniach i szeroko pojętej demonologii. Lorraine dodatkowo była jasnowidzką i medium, co ułatwiało pracę z mężem. W tej części małżeństwo będzie próbowało wyegzorcyzmować młodego chłopca, demona przejmuje jego przyszły szwagier i morduje ludzi. Kiedy oczekuje na karę dożywocia, Warrenowie próbują zrobić wszystko, aby udowodnić demoniczny wpływ na zachowanie chłopaka.

Sanktuarium

Premiery Netflix, HBO MAXKolejny osadzony w demonicznym klimacie, na dodatek z aktorem grającym ojca Winchesterów w roli głównej. Film opowiada o zhańbionym dziennikarzu, który pewnego dnia odkrywa serię ” boskich cudów” w małym miasteczku. Oczywiście chce wykorzystać sensację do odbudowania podupadłej kariery. Okazuje się jednak, że cuda mają nieco ciemniejsze źródło.

Zgaga

Zgaga to dosyć starawy film, ale kiedy Meryl Streep gra w obsadzie, nie ma rzeczy strasznych. A kiedy jest jeszcze Jack Nicholson? Nie można narzekać. Scenariusz do filmu został napisany przez pisarkę Norę Ephron i oparty jest na książce tej autorki o tym samym tytule. Jest to opowieść połowicznie biograficzna, w której poruszone zostało jej małżeństwo z Carlem Bernsteinem, czyli osobą odpowiedzialną za aferę Watergate, przez którą Richard Nixon musiał ustąpić ze stanowiska prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki.

KINO

Marzec ’68

Kino w końcówce marca ba bardzo Polski wydźwięk, gdyż nie ma właściwie zagranicznych premier. W marcu 1968 r. przy UW odbył się wiec protestacyjny między innymi w związku ze zdjęciem przez władze komunistyczne wystawianych w Teatrze Narodowym „Dziadów”. Film opowiadany jest z perspektywy młodych studentów, którzy uczestniczą w tych wydarzeniach, starają się nawigować w nowej rzeczywistości a jednocześnie otwarcie walczą przeciwko ówczesnej władzy i cenzurze.

Jakoś to będzie

Premiery Netflix, HBO MAX

Jakoś to będzie to opowieść o głębokiej przyjaźni. Nie dziecięcej, nie nastoletniej, ale wieloletniej przyjaźni trójki mężczyzn. Znają się z dzieciństwa i mimo, że każdy z nich żył trochę na uboczy, odnaleźli się. Trwają w tej niecodziennej relacji od dziesiątek lat, dalej mieszkają z rodzicami w tym samym miejscu i dalej pielęgnują swoją przyjaźń, mimo że nie zawsze ma ona dobry wpływ na ich życie.

Piosenki o miłości

Kolejna historia o „zakazanej” miłości. Serio, ile takich filmów rocznie można produkować? Ona niedawno przeprowadziła się do Warszawy, on jest dzieckiem niedocenianym przez ojca – aktora. Tak się składa, że trafiają na siebie w czasie jednej z imprez. Ona pięknie śpiewa, on chce wydać płytę. Naturalnie, połączyło ich jeszcze uczucie. Nie obejdzie się bez dramatu, bo wielka miłość wystawiona jest na próbę przez kruche uczucia tej dwójki. Nie no, nie mogę dalej. Przepraszam, ale wieje mi nudą i banałem. Ale możecie obejrzeć w niektórych kinach.

 

 

Co obejrzycie w weekend? Wybieracie premiery Netflix, HBO MAX czy kino? 😉A jeśli myślicie o kinie: Co obejrzeć w kinie w marcu? Premiery kinowe w marcu 2022!

Brak komentrarzy

Zostaw komentarz

Poprzednio Najpopularniejsze gry online w Polsce w 2022
Następny Zamek Burzowego Całunu - Elden Ring - Playstation 5 #05