Co obejrzeć w weekend? Premiery Netflixa i HBO Go w tym tygodniu! *11.06 – 13.06*


CWOWW

Właśnie zdałam sobie sprawę, że mamy już czerwiec! Mamy już za sobą praktycznie pół roku, to jakieś szaleństwo, bo mentalnie cały czas jestem w marcu 2020 r. BP (before pandemic 😀 ). Właściwie wszystko od tego czasu się zmieniło… z wyjątkiem jednego: mój wewnętrzny introwertyk ma się jeszcze lepiej, niż wcześniej! Od wielu miesięcy karmiony był najlepszymi rarytasami: małym gronem osób na spotkaniach (ew. braku spotkań), unikaniem wyjścia na zewnątrz, kupą wolnego czasu przeznaczonego na filmy i seriale… No właśnie, Netflix był dla mnie zbawienny w tym czasie, potem – po zajrzeniu do jego najgłębszych czeluści – skusiłam się także na subskrypcję HBO Go. I zabawa w odkrywcę zaczęła się od nowa. Oba serwisy co tydzień proponują nam jakieś ciekawostki, które są albo warte poświęconego im czasu, albo zupełnie przeciwnie – szkoda zachodu. Czasem znajdujemy też niespodziewanych ulubieńców, a czasem seanse kończą się bardzo mieszanymi uczuciami (tu chciałabym Wam podlinkować recenzję serialu Cień i Kość, ale od kilku tygodni nie mogę zebrać odpowiednich słów na to, co zastaliśmy w tejże produkcji).

Tym długim wstępem próbuję Wam powiedzieć, że czas na kolejny wpis serii COWW (wersja robocza CWOWW niestety nie przyjęła się 😀 ). Jeśli zadajecie sobie pytanie Co Obejrzeć W Weekend, przychodzę z pomocną dłonią!

NETFLIX

Lupin: Część 2

Lupin: część 2 | Oficjalny zwiastun | Netflix

UWAGA! Seria o Dżentelmenie Włamywaczu powraca! Długo czekałam na kontynuację sezonu, bo pierwsza część zakończyła się małym cliffhangerem. Od razu przyznam, jakość odcinków wydawała się spadać po trzecim, aczkolwiek i tak chętnie oglądaliśmy kolejne. Jestem bardzo, bardzo ciekawa co Lupin pokaże w dalszej części serialu.

Trese

Trese | Official Trailer | Netflix Anime

Taka ciekawostka, serial znacząco odstający od tych, które mam w zwyczaju oglądać, jednak wzbudził moje zainteresowanie. Od jakiegoś czasu lubię twórczość tego typu. To serial oparty na filipińskich czarno – białych komiksach (trochę horrorach, trochę crime). Główna bohaterka o nazwisku Trese będzie prowadziła śledztwa i  badała supernaturalne przestępstwa.

Doktor Sen

To sequel do Lśnienia Stephena Kinga. Czytaliście? Dorosły już Danny spotyka uciekającą przed sektą dziewczynę. Okazuje się, że oboje posiadają te same zdolności.

HBO GO

Na skraju jutra

To klasyczny film z Tomem Cruisem: Ziemia zostaje zaatakowana przez intruzów a dzielny Tom będzie ponownie ratował ludzkość… Trochę jednak rozwinięto zakres bohaterskości, bo dodano mu zdolności Prometeusza i codziennie odradzał się…bardziej sprytny i pomysłowy. No serio, jak nic film akcji w stylu Pana Toma.

To tyle?

Serio, HBO GO bywa czasem tak nudne, że mam ochotę polecić Wam Mush Mush i Grzybaszki, ale nie zrobię tego. Pozostawię skromną listę, która PONOWNIE daje mi powód do zastanowienia czy subskrypcja HBO GO jest warta, zwłaszcza, że czas lockdownów chyba mija i możemy zająć się innymi rozrywkami (np. planszówki w więcej niż dwie osoby 😉 )

W ogóle w tym tygodniu premierę ma LOKI, więc możecie spodziewać się małej serii postów 😉

 

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Tekhenu Obelisk Światła - recenzja - Teotihuacan może się schować.
Następny Sagrada - recenzja - każdy może być artystą