Co obejrzeć w weekend we wrześniu 2022 ?


Zobaczmy, co obejrzeć w weekend we wrześniu 2022 roku na Netflixie, HBO Max, Amazon Prime Video, Disney+ oraz w kinie!

NETFLIX

CYBERPUNK: EDGERUNNERS

Cyberpunk: Edgerunners to serial anime osadzony w świecie znanym z gry Cyberpunk 2077. Główny bohater to młody chłopak, który zmaga się z rzeczywistością, w której przyszło mu dorastać. Przez 10 kolejnych odcinków będziemy podążać za nim i obserwować jak adaptuje się w okropnym, cybernetycznym świecie zdominowanym przez Korporację. My obejrzeliśmy już 4 odcinki i jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni.

VINCENZO – nowy sezon!

ZWIASTUN

Vincenzo w południowokoreański serial w klimatach mafijnych. Opowiada historię koreańsko – włoskiego mafiozy/prawnika i jego perypetiach. Bohater ucieka z Włoch po tym jak nowy przywódca mafii usiłuje go zabić. Z pomocą innego, nieustraszonego, prawnika będą dążyli do odzyskania skradzionego majątku.

ZAGINIĘCIE W LØRENSKOG

Zaginięcie w Lørenskog to tytuł dla fanów skandynawskich książek kryminalnych, tylko że klimat papieru przeniesiono na ekran. To miniserial oparty na wydarzeniach autentycznych. Kiedy ginie żona lokalnego miliardera (zostaje uprowadzona), policja mierzy się bardziej nie z poszukiwaniami, jednak medialnym cyrkiem, który rozpoczął się wokół tej sprawy.

HBO MAX

OPOWIEŚĆ PODRĘCZNEJ SEZON 5

Co obejrzeć w weekend we wrześniu 2022

Opowieść Podręcznej to serial o dystopijnej przyszłości nie tylko kobiet, ale znacznej części ludzkości. Akcja rozgrywa się w świecie, w którym kobiety służą jako surogatki w bogatych domach, służą na chwałę Pana i w zasadzie pozbawione są jakichkolwiek przywilejów. Ich obowiązkiem jest oddać się całkowicie, urodzić potomstwo i przekazać je we właściwe ręce. Serial oparty jest dość luźno na podstawie książek M. Atwood.

UMMA

To nowy film supernaturalny/horror. Oceny co prawda zbiera mieszane, jednak może akurat przypadnie do gustu fanom gatunku. Opowiada o życiu samotnej matki Amandy, która wraz ze swoim dzieckiem mieszka na odciętej od kontaktu ze światem farmie. Nie są jednak do końca tak odosobnione, jak może się wydawać, ponieważ obie panie nawiedzane są przez ducha matki Amandy.

DISNEY+

TAJNE STOWARZYSZENIE NICHOLASA BENEDICTA

Co obejrzeć w weekend we wrześniu 2022

Tajne Stowarzyszenie oparte jest na serii książek dla dzieci autorstwa T. Stewarta, utrzymana w klimacie szpiegowskim. Czworo młodych dzieci zostaje zwerbowanych przez Pana Benedicta na tajną misję infiltracji ośrodka LIVE, w którym to pewien Doktor włamuje się do podświadomości ludzi za pomocą dzieci. Aby zatrzymać działania Doktora, wybrane przez Pana Benedicta dzieci wyruszają na niebezpieczną misję.

AMAZON PRIMIE VIDEO

SAGA WIKINGÓW

Co obejrzeć w weekend we wrześniu 2022

Saga Wikingów jest historycznym filmem akcji. Grupa Wikingów rozbija statek gdzieś w okolicy szkockiego wybrzeża i od razu zostają zaatakowani przez wojowników strzeżących księżniczkę. Wikingowie dają im radę i porywają kobietę, która miała ułatwić im dalszą podróż. Król Dunchaid, jej ojciec, nie akceptuje takiej potwarzy i rozpoczynają się walki. Wielki plus ode mnie za dźwięki Amon Amarth.

GOODNIGHT MOMMY

Dwoje bliźniaków wraca do domu, jednak od razu zauważają, że coś nie tak jest z ich matką. Podejrzenia rosną nie tylko przez twarz owiniętą w bandaże, jednak także przez zmieniające się i co najmniej dziwne zachowanie ich matki. Czy kobieta jest tym, za kogo się podaje?

KINO

THE TWIN

Co obejrzeć w weekend we wrześniu 2022

Horror na wielkim ekranie! Rodzina po ostatnich tragicznych wydarzeniach przenosi się do małej, skandynawskiej wioski, by rozpocząć życie od nowa. Kiedy rodzice przyglądają się bliżej zachowaniu ich syna, dostrzegają jego przerażającą stronę. Rachel i Anthony muszą ponownie zastanowić się nad niedawną śmiercią swojego syna oraz powstrzymać mroczne siły przez całkowitym pochłonięciem jego żyjącego brata.

 

 

W zeszłym tygodniu: Wrześniowe premiery na Netflixie, HBO MAX i Disney+!

Popularne na HBO MAX: Serial Ród Smoka – odcinek 4 – żelazna dziewica i jej smoki

Popularne na Amazon Prime Video: Serial Pierścienie Władzy- odcinek 3 – kamienna twarz Galadrieli

Poprzednio PlayStation State of Play 2022 - co zostało pokazane?
Następny Chcesz pobudzić swój umysł? Zagraj w grę karcianą!