Co obejrzeć weekend? Upalny weekend z Netflixem i HBO GO (18-20.06)


AAAA! Za chwilę będziecie krzyczeć, że tylko w domu przed ekranem! A już spieszę z wyjaśnieniami – Netflixa  i HBO możecie zabrać ze sobą na plażę, łąkę lub inne miejsca wypoczynku, do których się udajecie w wolnym czasie. Tylko pamiętajcie o słuchawkach, nie wszyscy muszą oglądać z Wami 😉 A po drugie, wszystkie zimnolubne osoby z pewnością się ze mną zgodzą, że spędzenie czasu w chłodnym pomieszczeniu jest o wiele bardziej przyjemne niż wyparzanie się w 30+ stopniach.  Co wybieracie w takie temperatury – wewnątrz czy zewnątrz? Ja najbardziej wtedy lubię wybrać się w przejażdżkę klimatyzowanym samochodem 😀

Ale wracając do tematu, sprawdźmy co nowego na Netflixie i HBO Go zawitało w tym tygodniu i czemu warto poświęcić czas.

NETFLIX

Rurouni Kenshin: The Final

Najświeższy japoński film akcji, oparty o serii mang o tym samym tytule. Mamy tu trochę rodzinnej dramaturgii. W mieście głównego bohatera pojawia się rodzony brat jego nieżyjącej już żony i próbuje się na nim zemścić za śmierć kobiety. To kolejny film z Rurouni, poprzednich nie miałam okazji obejrzeć, więc nie wiem czego mamy się spodziewać.

Yakuza i rodzina

Nie będzie to nasza ulubiona Yakuza w fartuszku, tylko zupełne przeciwieństwo uroczego i przezabawnego serialu. Sama tematyka Yakuzy jest dla nas niezwykle interesująca, więc historia Kenjiego – chłopca za młodu przyjętego do mafii – pewnie też przypadnie nam do gustu.

Katla

Katla | Official Trailer | Netflix

W pewnym miasteczku na Isnaldnii ma miejsce erupcja wulkanu. Wkrótce w miasteczku zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Podejrzane obiekty wyłaniają się na powierzchnię skutej lodem krainy. Zazwyczaj nie mamy czasu, ani ochoty, na seriale, ale jeśli spodoba nam się pierwszy odcinek, z pewnością skończymy całość.

HBO GO

Do ostatniej śmierci

Ojciec Miriam tworzy grę, którą spośród rodzeństwa, przeżyła jako jedyna. Teraz dostaje propozycję cofnięcia się w czasie, ponownego uczestnictwa w grze i uratowania braci i sióstr. Gra jest jednak jeszcze trudniejsza – dziewczyna musi zmierzyć się z okrutną taktyką ojca i nieustannymi nowymi zasadami gry. Czy kolejna gra także będzie dla niej szczęśliwa?

Everest

Wiecie, co stało się w 1996 r. na szczycie Mount Everest? Miała wówczas miejsce jedna z większych tragedii w historii alpinizmu, kiedy to ośmiu wspinaczy złapanych zginęło na górze podczas próby zejścia ze szczytu. Film jest wspomnieniem tamtejszych wydarzeń i przypomina o respekcie, jakim należy darzyć góry.

 

Mamy już końcówkę czerwca, więc z listami też jest bardzo nudno. HBO Go chyba już tradycyjnie przegrywa z Netflixem, zwłaszcza w tym okresie miesiąca. Ogólnie to chyba wieje nudą i pewnie znowu trzeba będzie wybrać się do kina 😉

Miłego weekendu!

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednio Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground - Recenzja - Roguelike ku czci Sigmara
Następny Mass Effect: Legendary Edition - Zakończenia - Jak odblokować wszystkie zakończenia?