Co powinnaś wiedzieć o keratynowej metodzie prostowania włosów?


Co możesz zrobić jeśli włosy nie wyglądają tak, jakbyś tego chciała? Jeśli włosy są zniszczone, np. przez nieodpowiednią pielęgnację lub zabiegi, masz kilka wyjść.

Co możesz zrobić jeśli włosy nie wyglądają tak, jakbyś tego chciała? Jeśli włosy są zniszczone, np. przez nieodpowiednią pielęgnację lub zabiegi, masz kilka wyjść. Postaw na wzmożoną pielęgnację profesjonalnymi kosmetykami do włosów. Stosując dobry szampon pełen naturalnie odżywiających włosy składników, a do tego profesjonalną maskę i odżywkę, na pewno osiągniesz doskonałe efekty. Innym sposobem jest skorzystanie z zabiegu odżywiającego włosy. Wśród popularnych metod, wyróżnia się na pewno keratynowe prostowanie włosów. Efektem są proste włosy, ale jednocześnie odbudowane i wzmocnione. Taki zabieg pozwala osiągnąć naprawdę rewelacyjne rezultaty i to od razu. Na czym polega?

Keratyna nie tylko prostuje

Czy wiesz, że wyprostowanie włosów jest tylko ubocznym skutkiem keratynowego zabiegu? Jego głównym założeniem jest uzupełnienie braków w strukturze włosa za sprawą keratyny. Jest ona za pomocą prostownicy wtłaczana do środka włosa. Tam spełnia rolę budowniczego, który skutecznie naprawia strukturę, która uległa uszkodzeniu lub osłabieniu. Ubytki zostają uzupełnione, w skutek czego włosy są wyraźnie zdrowsze i mocniejsze, bardziej sprężyste, nie kruszą się i nie łamią. Zabieg działa też w ten sposób, że włosy są idealnie proste, nie musisz więc poświęcać czasu na ich stylizację. Po myciu i wysuszeniu wyglądają zjawiskowo. Musisz jednak stosować odpowiednie kosmetyki zalecane właśnie po zabiegu keratynowego prostowania włosów. To przede wszystkim dobry szampon bez silnych detergentów, ale również i odżywka, maska, czy specjalny olejek. Jeśli będziesz ich używać, możesz spodziewać się efektu utrzymującego się kilka miesięcy, w zależności od rodzaju włosów. Naturalnie kręcone włosy będą proste nieco krócej, niż te z natury proste.


Czym prostować włosy?

Do keratynowego zabiegu stosuje się specjalistyczne preparaty sprawdzonych marek oraz dobrej jakości prostownicy z regulowaną temperaturą. Takie produkty można kupić online, w hurtowni fryzjerskiej jak Fryzomania.pl. Znajdziesz tam także kosmetyki pielęgnacyjne po zabiegu.

Zobacz ranking prostownic:  https://www.fryzomania.pl/blog/top-10-najlepsze-prostownice-do-wlosow-do-300zl.html

Poprzednio Pacyfikacja, Patrol po Dziurach - Starship Troopers: Terran Command - Misja #01 / #02
Następny Deep Madness: Wieczne Koszmary - czy warto nabyć ten dodatek?