Co warto obejrzeć na Netflixie i HBO Go w najbliższy weekend


W tamtym tygodniu pierwszy raz od bardzo dawna byłam wyczerpana pracą i nie mogłam się doczekać weekendu. W tym tygodniu weekend przyszedł bardzo szybko. Czuję jakby była środa- jest czwartek, powinnam jednak czuć się jak w piątek, bo jutro mam urlop. Ludzki mózg działa w podejrzany sposób…

Przechodząc wreszcie do sedna, dzisiaj wracam z kolejnym postem z serii *co by tu obejrzeć w weekend*- będzie trochę o nowościach, trochę o moich osobistych klasykach. Tym razem zaczynamy od HBO GO.

HBO Go

1. Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera: Sprawiedliwość jest szara

I teraz ktoś z uważniejszych czytelników może podnieść raban, że się powtarzam. A nie! W tamtym tygodniu polecałam wersję kolorową, którą udało nam się obejrzeć – recenzja ze spoilerami TUTAJ. Tym razem Zack Snyder uraczył nam wersją czarno – białą, stąd Sprawiedliwość jest szara. Gotowi na (kolejne) cztery godziny przed ekranem?

2. Władca Pierścieni: Powrót Króla

Nie żartuję. 25 marca to Światowy Dzień Czytania Tolkiena. Nie masz czasu na czytanie? Poświęć kilka godzin na seans. Owszem, nawet jeśli jest to tysięczny raz.

3.Superman & Lois

Jeśli jeszcze nie macie dość Supermena, komiksów, DC i klimatu superbohaterów, może warto poświęcić kilka chwil serialowi Superman&Lois. Jest osadzony w Arrowverse, dzieląc ciągłość z innymi serialami telewizyjnymi z serii. Na platformie mamy dwa premierowe odcinki.

NETFLIX

1. Ferajna z Baker Street

Grupa osób bada w wiktoriańskim Londynie paranormalne zbrodnie na zlecenie doktora Watsona i jego partnera, Sherlocka Holmesa. Brzmi całkiem nieźle, nieprawdaż?

2. Paradise PD

Nie jest to nowość na Netflixie, jest to nowość dla nas. Mieliśmy okazję obejrzeć kilka odcinków tego skrajnie patologicznego serialu o policjantach. Co od razu przyszło mi na myśl to Family Guy wymieszany z CSI. Trochę śmieszne, trochę dziwne. Jest okej.

3. Szachowe dzieciństwo (Searching for Bobby Fischer)/ Innocent Moves

Nowość na Netflixie, film jest jednak z 1993 roku. Po sukcesie jaki zdobył Gambit Królowej, dużo osób zwróciło swoją uwagę ku szachom. To mój weekendowy numer dwa – bo numerem jeden stale będzie Falcon i Zimowy Żołnierz 😉

 

Co oglądacie w weekend?

Poprzednio Black Desert Online - Jak łapać konie? - Poradnik
Następny Marvel Champions: The Card Game - recenzja - I ty możesz zostać bohaterem!