Co warto obejrzeć w weekend? Edycja: 16 – 18 lipca 2021


w weekend

Co warto obejrzeć w weekend? Biblioteka Netflixa została zaktualizowana, HBO Go raczy nas kolejnymi nowościami,, a i w kinie dostajemy kolejne premiery. Jeśli nie wiecie co ciekawego będzie grane w najbliższych dniach, zapraszam do zestawienia.

NETFLIX

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

PTAKI NOCY - Oficjalny zwiastun #2 PL

Ptaki Nocy to historia biednej Harley Quinn, którą właśnie porzucił Joker. Chwilowo jest bezdomna, jednak znajduje schronienie i postanawia adoptować hienę. Wiecie, topka po rozstaniu. Hiena nazywa się Bruce Wayne. Aha, czyli wiemy czego się spodziewać. Harley szybko trafia w tarapaty, łączy siły z innymi kobietami i łącza siły przeciwko wspólnemu wrogowi. Film jest niezwykle… osobliwy. Sporo scen jest zwyczajnie absurdalnych, więc czujecie się po prostu jakbyście byli w głowie Harley. Mnie podobał się bardzo, więc spokojnie polecam na rozluźnienie w weekend.

The Good Doctor

The Good Doctor - Official Trailer - Coming to ABC September 25

Kojarzycie wszystkie te wciągające filmiki na ig albo fb? Jeśli nie, macie szczęście i prawdopodobnie marnujecie mniej czasu niż ja. Jedynym plusem, który wyniosłam z tych orkopieństw jest wiedza o istnieniu serialu jakim jest The Good Doctor. Dokror Shawn jest osobą chorą na autyzm. Zostaje rezydentem chirurgicznym na jednym z bardziej wyszukanych oddziałów w kraju. Serial pokazuje jego momentami ciężkie życie, pracę na oddziale, współpracę z innymi lekarzami i pacjentami. Poza tym mamy masę medycznych historii i zawijasów, które tak lubię. Netflix udostępnił sezon od 1 do 3. Chyba wiem jak spędzę czas w weekend.

HBO GO

Terminator: Mroczne przeznaczenie

Terminator: Mroczne przeznaczenie | Zwiastun [#2] | 2019

Akcja dzieje się dwadzieścia lat po pierwszym filmie. Maszyny wysyłają swojego Terminatora do roku 2020, żeby mógł zabić Dani Ramos. Dołączają do nich Sahar Connor i superterminator T-800 prosto od Skyneta. Czy w ten weekend Arnold Schwarzenegger uratuje świat?

KINO

Cwaniaki z Hollywood

Cwaniaki z Hollywood - Zwiastun PL (Official Trailer)

Widząc obsadę filmu jestem już podekscytowana: Morgan Freeman, Robert De Niro i Tommy Lee Jones (tym razem nie w ściganych, hehe?). To taka kryminalna komedia, trochę film akcji. Dwaj producenci filmowi popadają w tarapaty: są winni mafii całkiem sporą sumę pieniędzy. Rozwiązaniem problemu miała być sfingowanie wypadku i wymuszenie pieniędzy od ubezpieczyciela. A zyski całkiem ich zadziwią…

Escape Room: Najlepsi z najlepszych

Escape Room: Najlepsi z najlepszych - Zwiastun PL (Official Trailer)

Fani horrorów są rozpieszczani przez biznes kinowy. Co jakiś czas pojawiają się kolejne nowości, których głównym celem jest wywołanie dreszczyku emocji czy wzmożenie bicia serca. Ogólnie to nie rozumiem a jeśli mam oglądać horrory to wolę robić to z poziomu łózka. Ale ile ludzi, tyle opinii, więc nie mogę dyskryminować. Escape Room 2 jest kontynuacją poprzedniej części, w której bohaterowie także zmagali się z przerażającymi escape roomami. Inni nie byli tak szczęśliwi, więc Ben i Zoey próbują odnaleźć osoby odpowiedzialne za zakończenie tak wielu żyć, jednak sprawy komplikują się kiedy ponownie uwikłani zostają w okropny escape room.

 

W tamtym tygodniu skorzystaliśmy z własnej propozycji i udaliśmy się na Czarną Wdowę – tutaj recenzja.

No Comment

Zostaw komentarz

Previous Necromunda: Hired Gun - Cold Black - Rozdział #7 Gameplay
Next Scarlet Nexus - Phase 6/7: Choice to Face It, Eyes Open, Where Lost Memories Lead Gameplay pl